nasiona marihuany

[OFFTOP] Grow Roku 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Yo... organizacyjnie to ogarnijta bardziej wątek zgłoszeniowy. Klikać w poszczególne linki i przeglądać całe tematy to pewnie nikomu nie będzie się chciało... Może jak kogoś growlog jest zgłoszony to niech przedstawi ze 2-3 fotki obrazujące jego poczynania żeby można było wtedy, po zapoznaniu się wstępnym, kliknąć i przejrzeć cały temat... albo sami wyciągnijcie kilka fotografii z tematu żeby w głównym to zobrazować.


... wiem ***ania w ch*j ale to grow roku ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ale to widziałeś?
W wątku zgłoszeniowym są po prostu nicki + linki do fotorelacji. W tematach gdzie będą ankiety pojawią się też po 3 wybrane zdjęcia z growlogów.

Zgłoszeniowy nie służy do zapoznania się z dokonaniami tylko z kandydatami. Celem jest uzupełnienie i zamknięcie listy.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
IMG_20200109_235258_013.jpg


:lisc:Komentarze, uwagi, zażalenia i pomysły tutaj :lisc:
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Ale to widziałeś?


Zgłoszeniowy nie służy do zapoznania się z dokonaniami tylko z kandydatami. Celem jest uzupełnienie i zamknięcie listy.





no nie widziałem :) gapa ze mnie
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Niestety to poważny konkurs, trzeba też czytać <joint> Od początku jest taka formuła i myślę, że jest przejrzysta - nie trzeba dużo scrollować, żeby sprawdzić czy dany osobnik jest na liście.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Samo moje zgłoszenie tu to dla mnie wyczyn. Dzięki<peace>:headbanger:
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
mijamy dekadę pany
powinien byc konkurs na grow dekady :D
oczywiście ven / spor ? rizzo powinien wygrać :D
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Gratulacje wszystkim zawodnika co się dostali do konkursu.
Zapowiada się miła rywalizacja.
Pozdrawiam :brawo:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemanko ludziska,
ankiety ruszyły i potrwają 7 dni. W praktyce oznacza to, że 28.01 coś koło tej godziny będzie już po wszystkim :) proszę oddawać głosy - pamiętajcie, że w każdej kategorii możecie zagłosować na kilku zawodników.

Z tego miejsca w imieniu administracji forum dziękujemy Wam, że możemy się tu pochwalić relkami na poziomie. Nie musimy zawsze się zgadzać, ale nie da się ukryć, że mimo wszystko łączy nas wspólna pasja i wspólnie, WSZYSCY zebraliście materiał na ten konkurs. Organizacja w grow roku była trochę żmudna ale przyjemnie było sobie przejrzeć te wszystkie fotorelacje - nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby w tym roku było ich jeszcze więcej ;)

Dziękujemy też sponsorom dzięki którym możemy rozdysponować atrakcyjną pulę nagród.

Szczególne podziękowania także dla [MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] i [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] za aktywną organizację Grow Roku!

Powodzenia i niech wygrają najlepsi!


Rozpiska ankiet:

INDOOR - https://www.forum.haszysz.com/showt...KU-2019-INDOOR-(ankieta-wielokrotnego-wyboru)

INDOOR MIKRO - https://www.forum.haszysz.com/showt...OOR-MIKRO-2019-(ankieta-wielokrotnego-wyboru)

INDOOR SOILLESS - https://www.forum.haszysz.com/showt...NDOOR-SOILLESS-(ankieta-wielokrotnego-wyboru)

INDOOR AUTO - https://www.forum.haszysz.com/showt...DOOR-AUTO-2019-(ankieta-wielokrotnego-wyboru)

OUTDOOR - https://www.forum.haszysz.com/showt...u-OUTDOOR-2019-(ankieta-wielokrotnego-wyboru)


:ger: GŁOSOWANIE NA SAMEGO SIEBIE JEST ZABRONIONE :gerr:
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Eustachy- przeczytaj regulamin, możesz zagłosować na kilku kandydatów.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
WAŻNE - PRZECZYTAJ

Naprawdę ciężki wybór, szkoda że nie można głosować w systemie od 1 do 3 miejsca :p

Ale można oddać kilka głosów...

Właśnie o tym chciałem przypomnieć:
MOŻECIE ODDAĆ DOWOLNĄ ILOŚĆ GŁOSÓW W KAŻDEJ KATEGORII

Informacja o tym jest w każdym regulaminie, nazwie wątku i w powyższym poście.

Proszę o zapoznanie się z KRÓTKIM regulaminem przed głosowaniem:

  1. Głosowanie trwa do 28.01.2020
  2. Głosować mogą uczestnicy, którzy posiadają konto minimum 6 miesięcy i co najmniej 50sensownych postów LUB mają jedną fotorelację na koncie;
  3. Wyjątkiem są wszyscy autorzy wyróżnionych w plebiscycie fotorelacji, którzy muszą oddać głos;
  4. Ankiety są wielokrotnego wyboru (można wybrać więcej niż jednego growera);
  5. Nie można głosować na samego siebie;
  6. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się niezwłocznie po zakończeniu konkursu.

Prośba też o oddanie głosu w każdej z pięciu kategorii, które są wymienione w moim poprzednim poście.

[MENTION=93450]pumpernickel[/MENTION] patrz punkt 2 regulaminu
 
Ostatnia edycja:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Eustachy- przeczytaj regulamin, możesz zagłosować na kilku kandydatów.

Wiem - ale chodziło mi w stylu o bardziej głosowanie że każdy głosuje na 1, 2 i 3 miejsce...bo co z tego że oddam 3 głosy o takiej samej wartości dla każdego? :)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
można oddać więcej głosów ale co z tego skoro każdy głos ma jednakową wartość? Lepsze by było głosowanie typu 1 miejsce 3 punkty...ale dobra nie ma co narzekać :) FR są naprawdę za***iste w każdej kategorii! Brawa dla autorów!!!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
można oddać więcej głosów ale co z tego skoro każdy głos ma jednakową wartość? Lepsze by było głosowanie typu 1 miejsce 3 punkty...ale dobra nie ma co narzekać :) FR są naprawdę za***iste w każdej kategorii! Brawa dla autorów!!!

I kto by to liczył? Nikt tu nie pokazuje cycków, żeby aż tak się poświęcać :crazy:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
To jest grow roku, owy zwycięski tytuł może zdobyć jedynie jedna osoba, te głosy wskazywałby, że oczekiwałbyś podium jak w konkursie na MISS #. :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół