nasiona marihuany

Grow Roku 2019 - wątek organizacyjny

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
IMG_20200109_235258_013.jpg


Zapraszamy do udziału w plebiscycie podsumowującym rok 2019.

Tradycyjne, jak co roku serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie Grow Roku. Jest to okazja do przypomnienia sobie najlepszych fotorelacji oraz wyróżnienia ich autorów.

Ten wątek ma charakter informacyjny i organizacyjny. Głosowania będą odbywać się w innych, przeznaczonych do tego tematach.

Jeśli uważacie, że ktoś nie znalazł się na liście uczestników, a powinien, skorzystajcie z wątku zgłoszeniowego. Zgłaszając jakiegoś użytkownika podajcie nick oraz link do fotorelacji.


ZGŁOSZENIA TUTAJ >>>KLIK<<<



Na Wasze sugestie odnośnie uczestników czekamy do 20.01.2020. Potem odpalamy wątki z ankietami, które wyłonią tych naj naj :) W wątku zgłoszeniowym są po prostu nicki + linki do fotorelacji. W tematach gdzie będą ankiety pojawią się też po 3 wybrane zdjęcia z growlogów.

Jeśli chodzi o nagrody to potrzymamy Was w niepewności aż do uruchomienia ankiet, ale gwarantuję, że będzie grubo :)

Kategorie GROW ROKU 2019

normal_IMG_20200106_005515_524.jpg


normal_IMG_20200106_005511_525.jpg


normal_IMG_20200106_005520_285.jpg


normal_IMG_20200106_005526_301.jpg


normal_IMG_20200106_005552_654.jpg



Sponsorzy nagród:
ff.PNG


logo.png


sponsor_mix~0.jpg



Miłej zabawy i przeglądania życzy załoga #.com!
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Cześć!
W wątkach poszczególnych kategorii pojawiły się wyniki. Poniżej przedstawiam je zbiorczo, a na samym dole objaśnienia.
Wielkie gratulacje dla wszystkich na podium. Bardzo dobry poziom, było na czym oko zawiesić :) to zaszczyt współtworzyć z Wami to forum :dela:
Wyniki losowania bonów wśród głosujących pojawią się niebawem...

INDOOR
I miejsce:
drzewiec

II miejsce:
Jasiul3c

III miejsce: Śmieszek420

OUTDOOR
I miejsce:
BLVCK HEMP WIZVRD

II miejsce:
GanjaChangeMyMind

III miejsce: drzewiec

INDOOR SOILLESS
I miejsce: BOOM

II miejsce:
Grandfather (dyskwalifikacja za brak oddanego głosu)

III miejsce: Football Manager

INDOOR MIKRO
I miejsce:
mr.whitewidow

II miejsce:
TALIB

III miejsce: Zacier

INDOOR AUTO
I miejsce:
ZKapelusznik (dyskwalifikacja za brak oddanego głosu)

II miejsce:
BioFarmer

III miejsce: Punk

Wyjaśnienia:
1. Osoby zdyskwalifikowane ze względu na niedotrzymanie warunków regulaminu są pozbawione praw do nagród. Nie robimy przesunięć na podium, ponieważ jest to Grow Roku, za którym idzie prestiż. Za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii INDOOR AUTO, użytkownik ZKapelusznik otrzyma stosowną odznakę;

2. [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] wiem, że liczyłeś na walkę w klatce ale muszę Cię rozczarować... :) tak na poważnie - nie spodziewałem się takiej ilości głosów, nawet mówiłem przed żeby Zul usunął moją relkę bo uważałem, że nie ten poziom :D uważam też, że Twoja fotorelacja pod względem merytorycznym jest lepsza. To też mój wyraz uznania dla Twojej wiedzy i poziomu grow :tiphat: Mam nadzieję, że Ci się przydadzą te nagrody.

---------- Post Zaktualizowany 22:44 ---------- Data pierwszego postu 22:28 ----------



Bony za udział w głosowaniu zdobywają:​

INDOOR SOILLESS: Sceptyk

INDOOR AUTO: OG Gucilla

OUTDOOR: Topas

INDOOR MIKRO: Total Kozak

INDOOR:
smoksalot​
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak cieszyć się z takiego obrotu spraw i odwdzięczyć się jakimiś pestkami przy najbliższej okazji :meksyk:

Graty dla wszystkich uczestników, szacuneczek dla zwycięzców i dzięki za głosy heh Nie spodziewałem się szczerze mówiąc.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Witam ponownie :)
Wszyscy już powinniście otrzymać swoje bony w wiadomościach prywatnych. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości to piszcie do mnie na pw. Pochwalcie się koniecznie co za cacka sobie wybraliście :) miłego buszowania po stronach naszych zacnych sponsorów!

WAŻNY KOMUNIKAT

Podczas rozpisywania nagród zaszła pomyłka. Kopiując nagrody za poszczególne miejsca, zapomniałem dokonać edycji. W związku z tą sytuacją jestem zobowiązany do sprostowania zamieszania: pakiet pestek i gadżetów od GnomesGarden jest przeznaczony tylko dla użytkowników, którzy zajęli I miejsce w dowolnej kategorii.

Przepraszam i liczę na waszą wyrozumiałość. Organizacja Grow Roku to spore przedsięwzięcie :tiphat:

Dla ścisłości oto lista uprawnionych do odbioru konkursowych pakietów od [MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] : [MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] [MENTION=64666]BLVCK HEMP WIZVRD[/MENTION] [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] [MENTION=72576]mr.whitewidow[/MENTION]

Gratuluję wszystkim uczestnikom znalezienia się w gronie najlepszych fotorelacji roku 2019!
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Jak dla mnie Delavega, nie ma żadnego problemu z tą pomyłką. Zdaża się, A przy takim przedsięwzięciu wiadomo, że jakiś error może wyskoczyć.
Szacun za ogarnięcie tego konkursu.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Zaraz zaraz, ja nie startowałem nigdy w grow roku, nigdy nie dostałem zadnego info na temat nominacji. O co chodzi ?
Fajnie, że wygrana tylko jak miałem glosować skoro nie wiedziałem, że biorę udział w konkursie?
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Tak samo jak każdy inny - trzeba było zajrzeć tutaj i przejrzeć zgłoszenia, nominacje :) Tak się to odbywa co roku.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Ehh, no cóż... za gapowe się płaci.

Mimo wszystko serdecznie dziękuje za nominacje i wszystkie oddane głosy., troche w szoku jeszcze jestem.
Pozdrawiam.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ehh, no cóż... za gapowe się płaci.

Głośno było na forum o grow roku.

Szkoda wielka bo jak napisał [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] - udowodniłeś że i bez mega zaplecza sprzętowego można wyhodawać piekne planty.
Osobiście Cię dopinguje i wiem że ostatnimi czasy nie farci Ci i startowałeś jeszcze raz od początku.
A teraz jeszcze ta sytuacja..
Ja fartem wygrałem nagrode za udział w głosowaniu którą z przyjemnościa Ci odstąpie :)
100ziko to nie pierwsze miejsce ale zawsze coś wiecej zostanie w kieszeni.
A jak mam pestki na 2kolejne grow wieć nawet lepiej jak tak się stanie :)
Na szczęscie odznakę dostaniesz. Noś ją dumnie na piersi :)
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
[MENTION=85096]OG Gucilla[/MENTION] dziękuje, naprawde doceniam gest z Twojej strony.
Glosowałes, nie przegapiłeś wiec zasłużenie jest Twoje, powinieneś jak najlepiej wykorzystać.


Zawaliłem i tyle, wygrana na nieświadomce ;) nie brałem nawet pod uwage, że bede nominowany do konkursu, tym bardziej na tak nisko budzetowym grow.
Ostatnio bardzo zabiegany jestem, robota, dzieci, obowiązki domowe i stąd ostanio moja zmniejszona aktywność.
Szkoda nagrody bo troche bym się doposażyl, ale jak już wspomniano w innym wątku po "niemiłych dygresjach" innego użytkownika jest to zabawa dla "dorosłych" i wszelkie konkursy tak powinno się traktować a przynajmniej ja je tak traktuje.

Ja już wygrałem, nawet bym w życiu nie pomyślał, że bede nominowany do konkursu a gdzie dopiero I miejsce.
Za***iscie się ciesze, że ktoś docenił moje kombinacje (nawet tą glupią sprężke z lodówki po flushu zeby nie przelać plantów)
To jest dla mnie najcenniejsze i to jest moja wygrana, ktorej nie zabierze mi nikt.

Haaa dzieciom bede opowiadał jak dorosną albo wnukom że stary miał najlepszego growloga na ogólnopolskim portalu Haszysz w 2019
z kawałka kartonu, patyków, żarówki i dwóch ziarenek :D

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuje !!!!
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Paczka od holenderskiego skuna:
20200204_100205.jpg


+ gazetki, ulotki itp...
Dzięki!
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Siemanko [MENTION=64666]BLVCK HEMP WIZVRD[/MENTION] proszę o wyczyszczenie skrzynki ,pozdrawiam Gnom



@BLVCK HEMP WIZVRD
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Witam. Chciałem podziękować organizatorom konkursów na grow roku a także sponsorom i oczywiście uczestnikom, bo dzięki nim można coś wygrać nawet tylko głosując. Oto co wybrałem ze sklepu nasionamarihuany.pl za bon na 100zł. Odkąd Dinafem wypuścił półautomaty z serii "quick" to chciałem spróbować tego Quick Critical+. Wiem, że ktoś z forum miał na outdoor, ale nie pamiętam kto. Candy Kush Express od RQS miałem w 2018 roku i bardzo byłem zadowolony z tej rośliny. Wyrobiła się do końca września, topy twarde, pachnące, masa żywicy, fajne przyjemne działanie. Mam jeszcze do tej pory to palenie. Poza tym mam jeszcze pestki dwóch odmian półautomatów od Grzesia, a że mało sadzę to będzie z czego wybierać.
Jeszcze raz wielkie dzięki i zachęcam do głosowania w różnych konkursach!
Pozdrawiam.

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Tak z ciekawosci: mr "zal mi du*e sciska bo sa lepsi niz ja" [MENTION=90083]Punk[/MENTION] zrzekl sie nagrody? :pr:
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
A co ci ku**a do tego ? nie stać cie na pare pestek chcesz bon ? nie prowokuj:pr:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół