nasiona marihuany

[LED][240W][0,36][FEM] Organiczne krzoki Os'owe Panpestka i njy yno. Zaproszom

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Zapowiadają się nieźle!

Powodzenia dalej.
 
R

Rodzilla

Guest
Ejjj Yo zrobimy sobie upka

Choróbsko mnie wzięło na dobre, więc jest czas dla pań i nie tylko. A więc Wczoraj niektóre z pań już po cięciu, a niektóre jeszcze poczekają parę dni.

x2 Jack herrer Fast
x3 Blue Widow
x1 Cookie Kush Mają po 22 dni weg

X2 Early skunk Fast 13 dzień weg
x1 Blue Chesse 18 dzień weg



Mutancik od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] :sunny:

i reszta

ten tu jakiś zamulony :( Dam mu jeszcze czas na cięcie


Jack Herrer 1 i 2


Cookie Kush


Blue Chesse i Cookie Kush


Early Skunk Fast 1 i 2




Na dniach jak się ogarną to zetnę ostatniego Blue Widowa i Early skunki. Zamówiłem sobie też od Advanced Nutriens SENSI CAL MAG XTRA, dziś ma przyjść więc im psiknę dziś dawką calmagu. Do tego Jeszcze później dojdzie do zestawu BioHeaven na flo. Wilgotność na poziomie 60-65% Temperatura waha się od 23-27 stp.
Wczoraj były panny cięte i wam powiem że jakoś tragicznie tego nie odebrały jak dziś wstałem i zerknąłem tam. Także obserwujemy i lecimy :D Pozdrawiam, czas się kurować :tiphat:

Same stożki ucinasz czy całe piętro? SENSI CAL MAG XTRA po cięciach się nadaje? W jakich ilościach stosować ten oprysk na 1 roślinkę? Myślałem że Revive od AN będzie lepszy.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Czekam aż urośnie do 4-5 piętra i ucinam, zostawiam tyle ile chcę. Masz na etykiecie, bodajże 2ml na L na oprysk, to nie ma znaczenia czy na jedną roślinę czy nie
 
R

Rodzilla

Guest
Czekam aż urośnie do 4-5 piętra i ucinam, zostawiam tyle ile chcę. Masz na etykiecie, bodajże 2ml na L na oprysk, to nie ma znaczenia czy na jedną roślinę czy nie

Chodzi mi bardziej o to czy oprysk robisz z Cal mag Xtra po cięcia bo stres itp czy profilaktycznie. 2ml na litr i tu mi chodziło czy jak zrobię roztwór no z pół litra i wypsikam na jeden krzak nie będzie to za dużo.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Chodzi mi bardziej o to czy oprysk robisz z Cal mag Xtra po cięcia bo stres itp czy profilaktycznie. 2ml na litr i tu mi chodziło czy jak zrobię roztwór no z pół litra i wypsikam na jeden krzak nie będzie to za dużo.

To nie jest preparat na stres. Pod ledami warto suplementować magnez i wapń. Nie będzie za dużo, nadmiar i tak spłynie. Roślina wchłonie tyle samo.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Chodzi mi bardziej o to czy oprysk robisz z Cal mag Xtra po cięcia bo stres itp czy profilaktycznie. 2ml na litr i tu mi chodziło czy jak zrobię roztwór no z pół litra i wypsikam na jeden krzak nie będzie to za dużo.

Z tego co wiem to przy ledach konieczny jest pierwiastek Ca i Mg, to muszą Ci fachowcy wytłumaczyć co lecą na ledisonach :)
Właśnie Śmieszek mnie uprzedził :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Tak jak reszta ci odpowiedziała :D Ja się zaprułem jak dziki bąk i nie miałem dostępu do urządzenia by ci odpowiedzieć xD
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dobry wieczór! 43 dzień Floo!

Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku! Wszystko ładnie puchnie! Tak jak ma być. Jest noc nie bardzo mi się chce rozpisywać. Ale najważniejsze, podlane try packiem + bio heaven po litrze na łeb duże donice i po 500ml małe donice.
Ph nie sprawdzam, temperatura 27-30 wilgotność ~40% I nie przekracza. Wentylatora niestety ie zamówiłem, pieniądze na to nie pozwoliły, ale przy następnych growach już powinien być. Nie ma tragedii na razie, wentylator komputerowy radzi sobie nawet dobrze. Zdjęcia!



Jack Herrer fast 1 i 2








Blue Widow 1,2 i 3











Blue Cheese



Cookie Kush




Early Skunk Fast



[MENTION=93181]Rodzilla[/MENTION] Mam to podłączone tak. Dwie obudowy na wentylator, wentylator w środku od jednej strony filtr a od drugiej strony rura wylotowa, jakoś daje radę z wyciągnięciem tego powietrza, nie śmierdzi mi w pokoju :troll:


Dziękuję za buszki każdemu z osobna! A tym czasem uciekam w końcu spać bo już dobra pora :jprd::tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Simple Sample. Ogółem sobie tak sampluje co jakiś dzień i już 3-4g spaliłem tego tematu(na wsi jest jedne wielkie gówno to wolę podciąć) i jest bardzo przyjemny :) Już niebawem będę dokonywać ścinki. Suszarnie czas rozłożyć i przygotować.

Blue Widow



 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Yoł yoł

2x Blue Widow ścięte w 49 dniu flo :lisc:



Zapodam wynikiem suchego jak wyschnie ;)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dobry wieczór :tiphat:

53 dzień kwitnienia roślin, a zostały z nami

2x Jack Herrer Fast









Blue Widow




Cookie Kush




Blue Chesse




2x Early skunk Fast





Panny dziś podlane: 8L donice po 1L z Trypack pełną dawką na roślinę, donice 3L po 0,5L odstanej kranówki bez nawozów. Dziewczyny mają więcej swobody przez co małe mają więcej słoneczka dla siebie. Jeszcze a jeszcze do końca trochę czasu zanim dobrze napuchną. Jack ten z dwiema colami to jeszcze się rozwija puchnie, nowe włoski wychodzą, także do miesiąca. Zobaczy się.

Blue Widow które ściąłem dało mi 35g suchego z dwóch donic 8L. Palonko jest ładnie zbity i żywiczne. Faza jest przednia. Taki typowy upie****acz, mam paru zaufanych testerów na wsi chwalą że zapie****a tak jak trzeba. Z czego jestem dumny, oby reszta była taka sama. Zdjęcia niestety suszu nie mam, ale przy następnej wrzucę!!
To by było na tyle. Widzimy się w następnym upku.

Dzięki bardzo wszystkim za wsparcie buchami, komentarzami. Bóg wam, to w naturze wynagrodzi w tegorocznym oucie :tiphat:
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Trochę torturowałeś tego Jacka a mimo tego taki ładny. Te proce też wyglądają super.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół