nasiona marihuany

[LED][240W][0,36][FEM] Organiczne krzoki Os'owe Panpestka i njy yno. Zaproszom

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Na początku dodam że gwarą nie będę pisać, bo nie będzie nic wiedzieć :lol3:



Witam Forumowiczów i zapraszam do fotorelacji z Os'owych pestek Panpestka.pl i nie tylko.


- rośliny -
x3 Blue Widow (Panpestka Crew) [Pestki z Os [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION], świąteczna rozdawka]
x3 Jack Herer Fast (Seedsman)
x1 Cookies Kush(Barney's Farm)
x2 Orange Skunk(Panpestka Crew)
- box* - 40x40x140(Zapasowy), 60x40x140(Obecny)60x60x140(Docelowy)
- oświetlenie* - Marsh Hydro Reflektor 48 240W(Realnego ~102W)
- medium - Biobizz Lightmix, Allmix
- wentylacja* - Komputerowy 120mm x 120mm 100m3/h(Obecny), zamówiony mocniejszy o tych samych wymiarach o wyciągu 150m3/h + filtr węglowy Can 100m3/h(wydaje mi się że wyrobi spokojnie, mam zasilacz z regulacją woltażu więc wszystko się ogarnie w czasie)
- nawozy - Biobizz Trypack Indoor, Mikoryza Great White Premium Mycorrhizae
- warunki* - Póki co zero, na bieżąco będzie podawane z Upami
- trening? - Uncle ben, proca
Donice materiałowe 8L,3L
Startowe doniczki 0,45L, krążki torfowe Jiffy
Termometr z higrometrem
Nawilżacz powietrza
Wentylator mieszany 15w
Konewka 3L,
Baniaczek 10L na kranówkę + ocet jabłczany 6%/kwasek cytrynowy do wyregulowania Ph
Ph/Ec metr



Trochę tego jest jak na żółtodzioba :sunny: Ale podołam zrobię to dla was.
Więc plan jest taki by bez problemu progresować z uprawą organiczną. Będzie to moja pierwsza uprawa organiczna, pierwszy z tyloma dziewczętami. Czasu mam sporo i chęci też są!

Docelowe donice 4x8L 2x3L Blue Widow oraz Jack Herrer, trening uncle ben, proca
Docelowe donice 3x3L Cookie Kush, Orange skunk, trening na proce


Dużo oglądałem waszych fotorelacji organicznych, i powiem wam że jestem pod wrażeniem jak piękne mogą być nasze dziewczyny. Postaram się sam dążyć do tego by grow przebiegł tak jak to ma wyglądać. Będzie przy czym robić, ale to dobrze bo będę miał jakieś zajęcie po za pracą. Fotoperiod jaki chcę to 12/1 weg na flo chcę zacząć od 13/11 i stopniowo zmniejszać co dwa tyg. Plany są niezłe co nie :spalony: Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie. Na dniach zamawiam namiot 0.36. Pesteczki wylądowały w wodzie i niech się dzieje :harvest:

Upka będę robić jak zawsze co weekend z postępami. To tyle, Zapraszam serdecznie:tiphat:
 
Ostatnia edycja:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Mordo co jo Ci beda godoł :D powodzenia i żeby żodyn hajer Ci nie za***oł tych krzoków :D - nie no żart przecież to indoor xD
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] No dyć :D Żodyn mi ich nie gichnie ze szafy :D Ważne by bez przypału jakiegokolwiek przejechać do końca:headbanger:

---------- Post Zaktualizowany 20:10 ---------- Data pierwszego postu 17:18 ----------

Krótkie info. Po niespełna 24h w wodzie, niektóre pesteczki już puściły kły. Postanowiłem je włożyć już w krążki Jiffy, wszystkie. Później sobie wejdą do 0,45L. Mam nadzieję że mi się ni zagotują tam. W razie wu wyciągnę z boks'a.






 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemaneczko :tiphat: Póki co jak wiecie nic się ciekawego nie dzieje. Żeby później nie było jakiegoś nie porozumienia, zdjęcia zaczną się jakoś w 10 dniu weg. Łebka ledwo co pokazał dopiero Jack Herrer. Więc wszystko co najlepsze przed nami się dopiero zaczyna! Miłej niedzieli życzę wszystkim oraz bym zapomniał, dziękuję za buchy wszystkim! Motywuje:tiphat:
 

Kacperro

Member
Rejestracja
Sty 19, 2020
Postów
12
Buchów
0
Siema. Kibicuje mocno i nie ukrywam że będę się uczył między innymi z Twojej FR. Z fartem!
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siema. Kibicuje mocno i nie ukrywam że będę się uczył między innymi z Twojej FR. Z fartem!

Dziękuję ci bardzo! A także witam u siebie jak i na forum ;) Rozsiądź się i czekaj na jakieś wieści :jaraczz:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemanko. Zrobimy sobie upka, bo pewnie zmiany.

A wiec zmiany takie, że zrezygnowałem z krążków i od razu poszły do ziemi. 1 Jack Herer nie wyszedł + 2x Orange Skunk też nie wyszły :( Ale ale, nie ma się co poddawać, szybko zareagowałem i na watę poszły 1x Blue Cheese od Dinafemu który ma 3 dzień weg oraz x2 Early Skun Fast od Big Seedbank. Skunki powoli wychodzą na powierzchnię.
A dla reszty panien jest to 7 dzień weg. By na chwile obecną było. Tak, bez nawilżacza jakoś dajemy rade, w namiocie pomimo iż automaty dochodzą wilgotność na poziomie 50% oczywiście dobra wentylacja jest. Temperatura 25 stopni dzień noc 20-22 stopni. Do następnego




Zdjęcia trochę z dupki:jprd: następne będą lepsze <peace>
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Elko. Siemanko. Dzień dobry:tiphat:

Post krótko informujący, bo zmiany (znów, być może na lepsze)
Zamówiłem lampę marki MarsHydro SP150. Chciałem zakupić Hps, ale że chcę zostać póki co przy ledach to padło na SP150. Reflektor 48 który mam aktualnie w boksie, poleci do boksa 40x40 a to temu gdyż lampa która miała tam być docelowo, napie****a wentylatorem niemiłosiernie tak że w nocy nie szło zasnąć, stąd takie zmiany. A i miałem wcześniej w planach zakup tego SP150. Celuję, że lampa wystarczy mi na te 3 lat przy takich kosztach. Koszt takiej lampy na znanym portalu aukcyjnym to 554zł z przesyłką z Niemiec(4-7dni). Proszę, specyfikacje:

Model przedmiotu; Mars SP 150 oświetlenie led do uprawy
Północny zachód; 1.92 KG/4.23lbs
Dioda led marki; Najnowszy chipy SMD
Dioda led ilości; 342 sztuk
Rzeczywista moc; (Âą 5%) 134 W @ AC120V 138.9W @ AC240V
Natężenie prądu; 1.781A @ AC120V 1.092A @ AC240V
Podstawowe pokrycie; 1,5 stopy × 1,5 stopy = 0.5 m × 0.5 m
Maksymalny zasięg; 2 stopy × 2 stopy = 0.6 m × 0.6 m
Porównaj z HPS/MH/HID; 250 watt
Kąt widzenia diod led; 90/120 mieszane
Wymiar; 23.5x3.2x2 cale,
Wartość nominalna przy 18"; 387 umol/m²s
Poziom hałasu; 0 DB
Poziom ciepła; 457BTU
Napięcie wejściowe; 85 V-265 V
Temperatura pracy; 85 °F-105 °F (30 °C-40 °C)
Spektrum; 650 ~ 665nm, 3000 ~ 3200nm, 6000 ~ 6500nm
Środki ochrony indywidualnej; 2.7 umol/J; 2.7 umol/s/w
Maksymalna wydajność; 2.5g/wat

Będzie co testować przy okazji. Lampa z funkcją przyciemniania światła, także ciekawie się zapowiada. Nie spotkałem by ktoś jeszcze używał tej lampy tutaj. Jedynie to widziałem TS'a. Także, up'ek wjedzie gdy lampa do mnie dotrze, z recenzją lampy :) A tym czasem życzę spokojnej niedzieli, Dobranoc :tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Elo siemanedroooooooooo :D Robimy małego upka.

x2 Jack Herrer Fast
x3 Blue Widow 15 dzień weg
x1 Cookie Kush

x1 Blue Cheese 11 dzień weg
x2 Early Skunk Fast 6 dzień weg


Rosną zdrowo,nic im nie brakuje, myślę że pod nowym słoneczkiem będą miały dobrze :) A jest nim Marshydro SP150.Lampa aktualnie 70cm nad roślinami, gdyż jest mocniejsza od poprzedniego Marsahydro Reflektor 48
Lampa prezentuje się tak.


Więc zaczynami testować nowe słonce ;)
A tu dziewczyny, póki co nie ma co za wiele zdjęć dawać. Po weekendzie przesadzam to zrobię bardziej obszerny up ;)



A tym czasem idzie w ruch moja drukarka 3D, dość trochę czasu z nią spędzę. Trzeba wydrukować parę rzeczy do projektu pewnego ;) Do następnego :tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siema Ziom! To znów ja czyli Brzydki zły i szczery...
[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] UP!
W tygodniu czasu przeznaczyć na panny będzie ciężko, tylko tyle czasu żeby podlać. Więc dziś się wziąłem za robotę i wszystkie panny przesadziłem do docelowych. Dam im około tygodnia, zobaczymy w czasie i tniemy panienki. Wszystko podsypane mikoryzą i podlane dość :crazy: I w ogóle, nie wiem co mi od***ało chyba za fest zjarany musiałem być jak zamawiałem ziemię, bo dopiero teraz przy przesadzaniu zauważyłem że mam 50L Light mixa a nie All :pl::freak2: No nic się nie stało, ale beke z siebie miałem przednią xD Jutro muszę po robocie ruszyć du*ę do garażu po nawilżacz, bo wilgotność około 38% więc marnie marnie. Temperaturka 25-27 stopni. Lampa grzeje aż miło, zobaczymy jak to z nią dalej będzie, póki co zauważyłem przed przesadzeniem że lampa się dziewczynom spodobała także może być bomba. Led wisi 60cm nad szczytami.
Jeszcze miejsca jest <lol> Na nawilżacz :freak:

18 weg dla Blue Widow, Jack Herrer Fast, Cookie Kush
14 weg dla Blue Cheese
9 weg dla Early Skunk Fast

Dobra, porcja zdjęć dla was z przebiegu zabiegu.





































Następny upek będzie za tydzień. By było na dziś, dobranoc<coolpalacz>
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Ejjj Yo zrobimy sobie upka

Choróbsko mnie wzięło na dobre, więc jest czas dla pań i nie tylko. A więc Wczoraj niektóre z pań już po cięciu, a niektóre jeszcze poczekają parę dni.

x2 Jack herrer Fast
x3 Blue Widow
x1 Cookie Kush Mają po 22 dni weg

X2 Early skunk Fast 13 dzień weg
x1 Blue Chesse 18 dzień weg



Mutancik od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] :sunny:

i reszta

ten tu jakiś zamulony :( Dam mu jeszcze czas na cięcie


Jack Herrer 1 i 2


Cookie Kush


Blue Chesse i Cookie Kush


Early Skunk Fast 1 i 2




Na dniach jak się ogarną to zetnę ostatniego Blue Widowa i Early skunki. Zamówiłem sobie też od Advanced Nutriens SENSI CAL MAG XTRA, dziś ma przyjść więc im psiknę dziś dawką calmagu. Do tego Jeszcze później dojdzie do zestawu BioHeaven na flo. Wilgotność na poziomie 60-65% Temperatura waha się od 23-27 stp.
Wczoraj były panny cięte i wam powiem że jakoś tragicznie tego nie odebrały jak dziś wstałem i zerknąłem tam. Także obserwujemy i lecimy :D Pozdrawiam, czas się kurować :tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
4 dni minęły od ostatniej aktualizacji, i muszę wam powiedzieć że gołym okiem widać postępy dość zachwycające nawet bym powiedział. Jedynie co to męczy i martwi mnie Blue Widow ta zamulająca, obciąłem jej stożek i zobaczymy jak to będzie się toczyć dalej. Póki co lecimy by było ładnie wszystko rozłożone równiutko(postarać się chociaż). Nie ma się co rozpisywać tak naprawdę, najlepsze io tak jeszcze przed nami!
Temp srednio 25-27stp czy to noc czy dzień(hajcuje w chałpie :)) Do trenowane, niektóre podlane, wszystko kontrolowane. Zdjęcia!









:tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siema siema Upek [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] wlatuje!

x2 Jack herrer Fast
x3 Blue Widow
x1 Cookie Kush Mają po 32 dzień weg

X2 Early skunk Fast 23 dzień weg
x1 Blue Chesse 28 dzień weg

Jakoś się to tam kulo, jeden Herrer fajnie wystrzelił widać że ma wigoru :D Ale reszta też sobie radzi, niektóre trochę odstają od reszty ale nie ma tragedii. Podlane odstaną kranówką. Temperatura bez zmian, wilgotność 50% czasem parę % więcej. Chciałbym poznać waszą opinię, otóż ze względu że Herrer tak wystrzelił chciałbym już przełączyć na 13/11. Wiem że te małe zamulone będą mialy trochę cieżko, ale ku**a no nie oszukujmy się zanim one wystrzelą na wegu to herrer mnie to wszystko przerośnie. Więc, przełączać? czy dać im jeszcze parę dni?



Jack Herrer Fast 1


Jack Herrer Fast 2


Blue Chesse


Blue Widow 1


Blue Widow 2


Blue Widow 3


Early Skunk Fast 1


Early Skunk Fast 2


Cookie Kush


Z lotu pataka


Tak to się prezentuje. Zdaję sobie z tego sprawę że to jeszcze porośnie, nie ukrywam że łamanie też będzie pewnie. Rośliny są ustawione tak specjalnie, od najwyższej to najniższej by każda miała dla siebie wystarczającą ilość światła. Przełączać je czy nie o to jest pytanie? Miłego weekendu :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół