nasiona marihuany

Pasta konopna z THC

Wyszukiwarka Forumowa:

amakuza6666

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
8
Buchów
0
Witam wszystkich, znalazłem na internecie artykuł o prostej paście konopnej z THC. Mianowicie:

1. 30 g suszu dekarboksylujemy w piekarniku w temperaturze 120 stopni przez 20min
2. Zdekarboksylowany susz mielimy na pył
4. Dodajemy do suszu olej z nasion konopi w stosunku 1:2 czyli 60g
5. Miażdżymy wszystko razem
Gotowe!

Na logike nie zawiera to żadnych rozpuszczalników i innych nienaturalnych rzeczy, wszystkie składniki pochodzą z konopi, prócz dekarboksylacji nie ma w zasadzie żadnego przetwarzania. Myślę, że może to być jedynie trochę hardcorowe w smaku, ale ilościowo chyba nie trzeba dużo by był efekt psychoaktywny i medyczny, więc może warto?

Probówał to ktoś, jakie macie opinie na ten temat?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Gdybyś to zagotował to mogło by mieć jakiś sens, ale w tym wypadku nie wiem czy to będzie działać. THC łączy się z tłuszczami ale czy na zimno?
 

amakuza6666

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
8
Buchów
0
Może ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie? bo ja niestety nie znam odpowiedzi.

Powiem tylko tyle, że na portalu www.medycznamarihuana.pl jest przepis gdzie nie uwzględniono gorącej kąpieli, być może to błąd, a może wcale błędu tam nie ma. Większość ludzi jednak podgrzewa, i ciekawe czy jest to czynnik konieczny. Większość ludzi mało ekspertymentuje i sugeruje się tym co ktoś mówi czy pisze. Marihuana jest już zdekarboksylowana więc właściwie powinna kopnąć nawet zjedzona na surowo. Gdyby było inaczej po co by ją dekarboksylować, skoro w gorącej kąpieli z automatu nastąpi to zjawisko.

To też jest o tyle dziwne, że jako jedyna chyba metoda zawiera w sobie zmielony susz, więc spożywasz tak na prawdę zmielone topy zdekarboksylowane z dodatkiem oleju konopnego, by miało to postać pasty.

Może nie tylko faza jest istotna ale konopie zawierają ok.480 substancji aktywnych, i na pewno każdy z Was chciałby pełne spektrum oddziaływania i dla zdrowotności i dla przyjemności :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół