nasiona marihuany

Czy ktos wie skad to na lisciach sie wzielo?

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Miałem takie same plamki kiedyś na pineapple express. Pojawiły się na samym końcu kwitnienia, jakoś tak tydzień przed flushem. Uprawiałem w ziemi i podlewałem zestawem od canna terra+woda primavera. Też nie miałem pomysłu co to mogło by być. Pojawiło się tylko na 1 roślinie i też nie widziałem żadnych owadów. Może to coś związanego z nawozami?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Miałem takie same plamki kiedyś na pineapple express. Pojawiły się na samym końcu kwitnienia, jakoś tak tydzień przed flushem. Uprawiałem w ziemi i podlewałem zestawem od canna terra+woda primavera. Też nie miałem pomysłu co to mogło by być. Pojawiło się tylko na 1 roślinie i też nie widziałem żadnych owadów. Może to coś związanego z nawozami?

Cos w tym jest. Napewno z***alem proporcje nawozow, bo przenawozenie to na bank nie bylo.

Dzieki wszystkim za pomoc
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Po pierwsze wypie**** z zestawu GROW.
Po drugie zapamiętaj że na litr pożywki wal 2/4 micro/bloom. Na wegu można dać 3/3.

Powiedz czy dobrze zrozumialem stosunki :)

Veg
Micro 3
Bloom 3

Flow
Micro 2
Bloom 4

Czy w trakcie uprawy (bez wymiany pozywki) mozna przejść na formule lucasa? Np. gdy skończy mi sie flora grow zaczne stosowac lucasa? Wydaje mi sie ze tak ale wole zapytac progrowera :)
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Te kropki z fotki wziąłem pod lupe.
Kolor rudawo/brazowy i jasno zielona otoczka dlatego z daleka wyglądają na jasne/biale.

Pomimo tego ze pozywka ustalona na nowo, wedle tabeli GHE to zauwazam postęp niedoboru. Głównie gorne liscie, na dolnych nie ma. Co mam robic?

Udalo sie zrobic fotke w makro, ten lisc akurat jest malo zajęty :



Grzyb? Za duzo swiatla?

Ok chyba znalazlem:
http://ladnydom.pl/Ogrody/7,113394,21017688,brzydkie-plamy-na-roslinach-jak-sobie-z-nimi-radzic.html

Jest to wirus do hu*a! Opryski chemią.... Za***iscie :(
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół