nasiona marihuany

Czy ktos wie skad to na lisciach sie wzielo?

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0




Uprawa hydro ph 6,0 /ppm 800

Jakies niedobory?
 
Ostatnia edycja:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Który tydzień? Jaki system? Jaka temp pożywki? Czym karmisz? Jaka woda? Lata odczyn? Na wszystkich krzakach to? Paczałeś dokładnie, na pewno to nie robale jakieś?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Od tygodnia to jest gdy zaczela kwitnac {30 dzien zycia}, system dwc, flora series nawozy temp 20 st. , woda prawie jak z RO, na bank nie robale - są sterylne warunki.

Zaczyna sie od koncowek, tylko stare liscie, a raczej duze liscie bo na małych ani śladu po tym
 
Ostatnia edycja:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
woda prawie jak z RO
Czyli odczyn nie lata? Próbowałes po prostu zalać od nowa ustawioną pożywkę? Co ile w ogóle wymieniasz całość?
Zaczyna sie od koncowek, tylko stare liscie, a raczej duze liscie bo na małych ani śladu po tym
... a to na pewno nie kwestia starych, niedoświetlonych liści które i tak same żółkną i odpadają?



Posprawdzaj jeszcze kamienie czy drożne na pewno i syfu nie ma na nich żadnego.
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Woda z kranu ma 60 ppm wiec prawie jak z RO.

TO nie kwestia starych lisci...

Pozywka na nowo pewnie zalatwi sprawe ale chce wiedziec gdzie byl błąd i skad to sie wzielo aby zapobiec na przyszłość.

Pozywka byla zmieniana 7 dni temu na flow... Ok ku**a chyba z***alem proporcje... Zmieniam na nowo.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Woda z kranu ma 60 ppm wiec prawie jak z RO.

Ja ***ie... ile ja bym dał za taką kranówkę :)

Pozywka na nowo pewnie zalatwi sprawe ale chce wiedziec gdzie byl błąd i skad to sie wzielo aby zapobiec na przyszłość.
Może krzak wyciągnoł Ci z pozywki to co mu akurat potrzebne było na indukcji i wywalił jakieś niedobory... tyle że co konkretnie to ja Ci nie powiem... so spece od diagnozy po liściach... ja nim na bank nie jestem :).

... a tak w ogóle to co ile wymieniasz całość?

---------- Post Zaktualizowany 21:34 ---------- Data pierwszego postu 21:32 ----------

To są krzaki z Twojej aktualnej fotorelki?

---------- Post Zaktualizowany 21:37 ---------- Data pierwszego postu 21:34 ----------

Pozywka byla zmieniana 7 dni temu na flow... Ok ku**a chyba z***alem proporcje... Zmieniam na nowo.


Czyli co było nie tak? bluma z gro pomotałeś?
całego tripaku używasz?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
To krzak z aktualnej relki.
Woda taka tylko w górach :)
Pierwszy raz mam takie objawy na plantach i stąd sie dziwie bo zawsze było raczej ok.
Zmieniam przy przejściu na flow i w trakcie flow czyli plant ma 3x świeżą pozywke... Zawsze gralo jak należy.

---------- Post Zaktualizowany 20:40 ---------- Data pierwszego postu 20:38 ----------

Czyli co było nie tak? bluma z gro pomotałeś?
całego tripaku używasz?

Czytałem ostatnio o "lucas formula" i musialem z***ac jak zwykle gdy cos kombinuje :p
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Czytałem ostatnio o "lucas formula" i musialem z***ac jak zwykle gdy cos kombinuje :p

Ja na lucasie z flora series jade od paru ładnych lat. W hempy co prawda ale to w sumie takie hydro dla debili ;)
Po pierwsze wypie**** z zestawu GROW.
Po drugie zapamiętaj że na litr pożywki wal 2/4 micro/bloom. Na wegu można dać 3/3. Zaczynać oczywiście od małych stężeń.
Reguluj pożywkę do 5,8, w Twoim przypadku, z taką wodą tak będzie optymalnie. Pod koniec flo możesz delikatnie podwyższyć odczyn.
KUp też epsom i syp na oko jakąś łyżeczkę na litr.
Jak Ci kasy nie szkoda to możesz walnąć im PK. Ja czasami fertisal supluje albo inny substrat z dużym PK.
Lucas jest w ch*j łatwy i w ch*j skuteczny.
 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
zawędrowałem na kaktusy i był przypadek że od mrozu kropki na krawędziach liści
za dużo internetu na dzisiaj. pozdro
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
ku**a mac! Nigdy nie pij alko gdy wymieniasz wode w zbiorniku... Cala kuchnia zalana... Sasiadka mnie za***ie, spodziewam sie ze jeszcze wpadnie dzis jak wyjda plamy na suficie. ... ku**a!

Posprzatane, Ide pic dalej :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół