nasiona marihuany

[LED 100W] [0.36m2] [BLUE DREAM - BIO KUSH]

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
nie panikuj tylko obserwuj i wyrywaj, dużo Ci do kosy nie zostało a banany są widoczne i łatwe do namierzenia, poprostu wiecej spędzisz czasu z panienkami na oglądaniu tego co mają pod spódniczką, btw. ładny boxik, zdrowe panny, nie ma co srać żarem, teraz tylko sie cieszyć, że został moment do kosy, tnij jak będą mętne tricho, pzodro
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
nie panikuj tylko obserwuj i wyrywaj, dużo Ci do kosy nie zostało a banany są widoczne i łatwe do namierzenia, poprostu wiecej spędzisz czasu z panienkami na oglądaniu tego co mają pod spódniczką, btw. ładny boxik, zdrowe panny, nie ma co srać żarem, teraz tylko sie cieszyć, że został moment do kosy, tnij jak będą mętne tricho, pzodro

To nie sa banany to są małe pesteczki dziś rozwalilem parę to jak nie są banany to te pestki wyrywać czy zostawic w spokoju ?
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Teraz jak już się robią małe kulki to zostaw to, a po kosie zaobserwuj czy to są zalążki nasion/nasiona :)
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
kur*a widzę tez na Blue Dream ze sie zaczynają robić te kulki (pestki) masakra a jest szansa że hermią mi bo maja fotoperiod 10/14 ustawiony a nie 12/12 czy co juz nic nie wiem zalamka. teraz sa ostatnie 2 tyg zamias topy dochodza to ku**a pestki sie robia kicha na całego
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam do kosy został ostatni tyg. co do pestek nie potrzebna panika nie ma tego wiele:) sa takie mini pestki. Jestem bardzo zadowolony z biotabosw bo juz były próby i baka smakuje jak po curningu 3 miesiecznym jestem mege zdziwony a suszyła sie w kartonie w pokojowych warunkach domyślam się ze to jest zasługa właśnie nawozów. Blue Dream przy przezroczystych mlecznych trichomach kopie fajnie ale teraz obecnie sa mleczne wchodzą powoli w bursztyn wiec sobie dojdą do tygodnia zapraszam do fotek !!!


WARUNKI :
dzień 24-25C wilgotność 40%
noc 18-19C wilgotność 45%



8tyg. FLO indukcji/2tyg. weg/3,5 tyg.


Całość












Blue Dream










Bio Kush







 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam mam pytanie daje jeszcze tyg czekam na burszczyn moje pytanie jest sens żebym pod mienił lampę.na hps 250 spuchną jeszcze ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
A po co Ci ten bursztyn? Jak zaczyna się robić przewaga bursztynu to zioło jest słabsze. Najmocniej sieka jak jest przewaga mlecznych trichomow.

Kombinacja że światłem teraz może zaowocować bananami, a nie... te już miałeś... więc może być wincyj. Tnij to w piz*u i ruszaj z następnyk projektem. :D
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
różnie ludzie piszą żeby było 10% burszczynu inni 30% a Ty np. mleczne dziś polałem 2 litry na 4 donice wiec do soboty moze ziemia wyschnie i kosa
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ja pisze tylko kiedy jest najmocniejsze. A jakie tam sobie zioło uhodujesz takie będziesz miał. Spuchnąć już bardziej nie spuchną raczej. Też kiedyś byłem taki pazerny i mówiłem a ch*j jeszcswe trochę i zioło było takie se w porównaniu do sampli, a spuchło bardziej tyle co nic.
Po co przesuszać rosliny przed ścinka? ja specjalnie podlewam przed :oczy:


p. s. co to ten burszczyn?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Przeczytałem parę wątków teraz dotyczących trichomów i Zuli ma 100% racji. Ja sam tnę jak jest Mleko same, bądź przewaga mleka nad resztą, wtedy masz substancję THC przy czym roślina pachnie najbardziej, jak dasz pupy i ci się zrobią bursztyny to już substancja THC przechodzi w CBN co skutkuje mniejszym zapie****eniem się, a nawet i smakiem. Roślina wtedy mniej pachnie, w późniejszym etapie możesz czuć nawet jak by roślina fermentowała i pojedyncze trichowy będą odpadać same z rośliny
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Jesli mnie oczy nie myla to masz ze 40-50 szczytow w tym namiocie. Sporo jak na 0,36m2. Mialem 19 i namiot sie ledwo domykal, teraz celuje w 16 konkretow. Jak duze wyszly te palki u Ciebie?
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Powiem ci tak pałek jest dużo nie są one jakieś największe ale wszystkie ładnie rozwinięte są nie której fajne takie jak pięść ale są też takie mniejsze. Wcześniejszy grow mailem.19 pałek i wyszlo 170 g ale to przy hps 250. Jak wysusze to podam wynik z tych 4 z pod Leda 100 w
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam fotorelacja zakończona. Wyszło wszystkiego 140g, liczyłem na więcej, ale wiem jakie błędy popełniłem następnym razem to ominę :)co do plonu struktura mniej zbita ale za to dużo maja lukru i sa bardzo pyszne, nie ma weny do pisania bo głowa na***ana :)

PS. dzieki ludzie za dobre rady myślę że następnej fotorelacji będzie więcej wzajemnych porad piona !




Razem



Blue Dream







Bio Kush





 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Dzięki za buchy zapraszam do nowej fotorelacji piona
Można zamknąć temat
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół