nasiona marihuany

[LED 100W] [0.36m2] [BLUE DREAM - BIO KUSH]

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ciasno, ale Panny ładne, powodzenia ! :)
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
dobre krzaki, bedzie obficie, jak kupisz lupke to sobie zerkniesz, kiedy koniec pozdro
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam 7 tyg mija jutro, ale dziś jest czas wiec robię up/ wstawiłem parę fotek gdzie zaznaczyłem na czerwono i moje pytanie, czy to sa banany co z tym robić wyrywać to pęsetą ?? nie jest tego dużo ale widzę to tylko na BIO KUSH tylko na paru topach górnych. rozwaliłem to i nic tam w środku nie ma ale jeszcze sie nie zrobiło :( myślę ze fachowcy z forum dadzą rade , zapraszam do fotek


WARUNKI :
dzień 24-25C wilgotność 47%
noc 18-19C wilgotność 45%




7tyg. FLO indukcji/2tyg. weg/3,5 tyg.



razem






Bio Kush

















Blue Dream












 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Ładne kokonki porosły ;) Podoba mi się jak ładnie wypełniłeś powierzchnię, a banay usuń pensetą właśnie ;)
Z fartem :zjarany:
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Ładne kokonki porosły ;) Podoba mi się jak ładnie wypełniłeś powierzchnię, a banay usuń pensetą właśnie ;)
Z fartem :zjarany:

powiedz mi bedzie wiecej tych bananow pestek ?? wyrywać to cały czas ? jeszcze chce je minimum z 2 ,3 tyg żeby ładnie doszły trichomy
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
powiedz mi bedzie wiecej tych bananow pestek ?? wyrywać to cały czas ? jeszcze chce je minimum z 2 ,3 tyg żeby ładnie doszły trichomy

Musisz obserwować Panienki czy wychodzą nowe ;) Nie miałem jeszcze takiej sytuacji :/
Pestki w paleniu widywałem ale bananów nie miałem.

Jak się będa pokazywać to usuwaj do skutku i do momentu kiedy Twoje panny będą gotowe pójść pod :def1:
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
z bananow powstaje pylek , ktory zapyla i pozniej sa pestki, masz hermafrodyte, nic groznego wyrywaj i po klopocie
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Dokładnie ;)
Także [MENTION=85021]larysmce[/MENTION] niczym się nie przejmuj i obserwuj ;)
Oby do końca z fartem :D
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
cały czas obserwuje mini mikroskopem ale jak na razi przezroczyste mleczne trichomy one sie zmienią w 2tyg myślicie?? żeby było trochę burszczynu ??
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Trzymaj spokojnie te 2 tyg, a może jeszcze jakieś sionka będziesz mieć :)
Ziomkowi się WRxWW zhermiły i były pestki testowo wrzuciłem na outa i była femka ;)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Ja bym olał, nasion raczej nie będzie, no chyba, że jakieś banany zrobiły się wcześniej w środku. ;) Jest git. BTW, w ostatnim grow miałem podobna sytuację.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Banany pod koniec flo to normalna rzecz. Zastanawiające jest to ze ktoś Ci sprzedał klony które hermią. Myślałem, że jak się sprzedaje taki asortyment to się go testuje pod kątem hermienia.Pestki na roślinie tworzą się jakiś czas.
Aaa i jak trichomy są mleczne to poziom thc w nich jest najwyższy, bursztyn wskazuje na to że thc już przemienia się w inne produkty.
Pamiętaj, że rośliny z klonów dochodzą szybciej niż te z pestek, coś tam gdzieś było o wieku roślin na poziomie komórkowym.
 
Rejestracja
Sty 26, 2020
Postów
21
Buchów
0
Mnie to ciekawi bardzo ile z tego sciagniesz, daj koniecznie znać. Odstawiles juz nawozy wszystkie?
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Banany pod koniec flo to normalna rzecz. Zastanawiające jest to ze ktoś Ci sprzedał klony które hermią. Myślałem, że jak się sprzedaje taki asortyment to się go testuje pod kątem hermienia.Pestki na roślinie tworzą się jakiś czas.
Aaa i jak trichomy są mleczne to poziom thc w nich jest najwyższy, bursztyn wskazuje na to że thc już przemienia się w inne produkty.
Pamiętaj, że rośliny z klonów dochodzą szybciej niż te z pestek, coś tam gdzieś było o wieku roślin na poziomie komórkowym.

powiem ci tak co do kupienia klonów nigdy nie miałem problemu w tym sklepie ale sprzedawca mówi właśnie ze ten bio kush jest u nich nowa matka którą dostali od producenta ,,biotabs'' mysle że nie bedzie już wiecej miała bananów oby :) tez to gdzieś czytałem że klony dochodzą szybciej minimum chce je przy trzymać 2 tyg

---------- Post Zaktualizowany 17:22 ---------- Data pierwszego postu 17:20 ----------

Mnie to ciekawi bardzo ile z tego sciagniesz, daj koniecznie znać. Odstawiles juz nawozy wszystkie?

lecę na zestawie biotabs wiec sam woda leci cały czas. tez mnie to ciekawi ile bedzie :p)
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Panowie niepokoje sie Bo widzę więcej tych małych zaradkow pestek. Lupa pokazuje przezroczyste mleczne trichomy nie wiem czy dadzą radę te dwa tygodnie ?pierwszy raz mam hermy dla tego panikuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół