nasiona marihuany

[LED 100W] [0.36m2] [BLUE DREAM - BIO KUSH]

Wyszukiwarka Forumowa:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Powiem tak miałem sery od bsb i głodne były dwa z trzech nie wytrzymały marny plon , ale była z nimi Gorillaz od dinafem i było jej w sam raz . Z tym że ja dawałem jedna tabletkę na 8.5l plus gówno nietoperza i popiół z palm. Także obserwuj dokładnie co się dzieje .


Myślę że jak będą gladne i u widzimy tu razem wszyscy na forum to do kupię pk od biotabsow dzięki za radę i zapraszam dalej
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
witam następny tyg mija,cały czas tylko odstana woda, wszystko idzie w dobrym kierunku pozdrawiam dzieki za buchy



WARUNKI :
dzień 24-25C wilgotność 50%
noc 18-19C wilgotność 50%



flo/3 tyg. indukcji/2tyg. weg/3,5 tyg.



Razem :






Bio Kush







Blue Dream










takie doły

 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam jest dobrze, zmieniłem Fotoperiod nocy jest 12:30h/11:30h. Mam pytanie zaznaczyłem takimi szczałkami czerwonymi na zdjeciu i moje pytanie czy to jest przenawożenie ?? zapraszam do fotek



WARUNKI :
dzień 24-25C wilgotność 50%
noc 18-19C wilgotność 50%



flo/4 tyg. indukcji/2tyg. weg/3,5 tyg.















Blue Dream











Bio kush











Ps. to jest ta fotka widzę ze takie końce delikatnie żółte prawie na każdej to jest delikatne przenawożenie ? chciałbym żeby dobrzy ludzie dali odp bede wiedział na przyszłość pozdroo
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam
Mam mieszane odczucia co do tych koncowek... 6 uprawa pod cob w moim wykonaniu i zawsze je mam nie zależnie od odmiany... W niczym nie przeszkadza mi to puchnąć puchną , ale nie do końca jestem pewien czy to przyjaranie.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam
Mam mieszane odczucia co do tych koncowek... 6 uprawa pod cob w moim wykonaniu i zawsze je mam nie zależnie od odmiany... W niczym nie przeszkadza mi to puchnąć puchną , ale nie do końca jestem pewien czy to przyjaranie.

Lampa ma 100w wisi 58 60cm od szczytów więc nie jest blisko a ty na jakiej wysokości miałeś lampę
 
O

OdcieńZieleni

Guest
jesli koncówki żółkną w taki sposób to na 100% jest to przenawożenie, raz miałem tylko taką sytuacje, że koncówki się wyginały i dawało to taki efekt ale to od temp hpsa zaistniała taka sytuacja, miały po prostu za ciepło, u Ciebie ewidentnie za dużo nawozu, narazie lej samą wodę o dobrym ph
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Dokładnie, tak jak mówi O.Z., lej samą wodę. To normalne jak dasz za dużo tabsa odmiance która nie jest jakimś tam głodomorem, nic już nie zrobisz, nie jest to jakieś hardcorowe przenawożenie, rośliny puchną normalnie. :p
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Lampa ma nie całe 120w mniej więcej na tej samej wysokości... Ale jeśli Zulisko i Odcień mówią że delikatnie popalone to tak jest nie ma się czym się martwić.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Dzięki za szybką odpowiedź ;) cały czas dostają wodę nie sprawdzam pH pisze że przy biotabsach nie trzeba sprawdzać pH
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam co mogę napisać, zapasy po ostatnim projekcie się kończą :( a w tym momencie mamy 5 tyg. wiec jeszcze minimum z 4 pełne tyg. max 5 a wy ile obstawiacie ??? lipa u mnie w Wiedniu przez tego korona wirusa nie ma nawet baczki dobrej ...

WARUNKI :
dzień 24-25C wilgotność 50%
noc 18-19C wilgotność 50%



5tyg. FLO indukcji/2tyg. weg/3,5 tyg.


Całość











Blue Dream











Bio Kush










 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
pięknie się zawiązały, teraz puchnięcie, 4 tygodnie obstawiam.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
pięknie się zawiązały, teraz puchnięcie, 4 tygodnie obstawiam.

Dzięki za pomoc i buchy :) mam nadzieje ze 4tyg starczy, to beda pełne 9tyg flo 2 tyg indukcji i 3,5 tyg weg. gdzieś czytałem że klony dochodzą szybciej

PS. lampa wisi mi nad szczytami 60cm a to jest tylko 100w ale widze ze pod ten namiot dobrze sie spisuje jak na razie i ta wysokość też jest dobra. na jednym z festiwalu MJ wykładowca z holandii obecnie pracownik ''canna'' dawał rady i mówił ze ludzie robią największy błędy ze dają za blisko lampy i rośline to hamuje albo też częste podlewanie. śmiał się ze to jest chwast i rosnie jak po***ana tylko nie można mu przeszkadzać
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam zamówiłem sobie mini mikroskop x60 wiec zobaczymy co szkoło pokarze, ale obstawiam że minimum 3 tyg. Zmieniłem też Fotoperiod 13/11


6tyg. FLO indukcji/2tyg. weg/3,5 tyg.


Fotki









Bio Kush
















Blue Dream













 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół