nasiona marihuany

[LED 100W] [0.36m2] [BLUE DREAM - BIO KUSH]

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Jeszcze podrośnie to jest pewne. Obserwuj i w razie wu łam jak będzie konieczność. Idzie piknie :tiphat:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Rób super cropping na szczytach, której najmocniej idą w górę, bo może być chu*nia z miejscem. ;)
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Rób super cropping na szczytach, której najmocniej idą w górę, bo może być chu*nia z miejscem. ;)

Powiedz mi a jak bym teraz za zazucil siatkę i plątał te największe ma to sens. Trochę nie chce robić super croppi g bo ostatnio tak zrobiłem że dwie padły
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Powiedz mi a jak bym teraz za zazucil siatkę i plątał te największe ma to sens. Trochę nie chce robić super croppi g bo ostatnio tak zrobiłem że dwie padły

Szczerze nie wiem, nigdy tak nie robiłem, ja zawsze łamie.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
witam co mogę powiedzieć, jak na razie idzie wszystko w dobrym kierunku,delikatny szronik się ukazuję, oby do samego końca. Co dwa dni je zaginam, pletę, podwijam liście tak żeby utrzymać na równym poziomie, od lampy do szczytów mam 60cm myślę ze max jeszcze podrosną z 15cm wtedy zostanie im 45cm od szczytów do lampy żeby było to minimum wolałbym mieć tą odległość z 50cm ale czas pokarze pozdrawiam. PS. zapraszam do fotek namówiłem Żonę żeby zrobiła parę fotek bo ja nie mam reki hehe, następnym razem będą z podpisami co do odmian :p



WARUNKI :
dzień 25-26C wilgotność 52%
noc 18-19C wilgotność 52%



weg/3,5 tyg. indukcji/2tyg. flo/1 tyg


fotki bez leda









Fotki z ledem














 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam mam pytanie czy te brązowe włoski na topie to normalne ? To dopiero drugi tyg flo, sory za jakość fotek, pomorze ktoś ?



 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
witam co mogę napisać panny trochę przestały się wyciągać, co mnie to cieszy bo miejsca starczy :) Do najwyższych szczytów lampa ma 55cm do najniższych ma około 60cm. moim zdaniem lecia wszystko dobrze powoli nabierają w oczach :) a waszym zdaniem ? <shiza><shiza><shiza><shiza><shiza><shiza>



WARUNKI :
dzień 25-26C wilgotność 52%
noc 18-19C wilgotność 52%



flo/2 tyg. indukcji/2tyg. weg/3,5 tyg.


Całość






Bio Kush









Blue Dream










bez lampy







Badyle





Ps Blue dream ma tyle szronu w drugim tyg flo. ze nieraz idą pod kose na forach co maja mniej lukru w 8tyg pozdrawiam :meksyk::meksyk::meksyk::meksyk:
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam elegancko wszystko wygląda ,ładny dywan zrobiłeś. Masz coś z dodatkowym pk dla nich czy tylko starter pack ?
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam elegancko wszystko wygląda ,ładny dywan zrobiłeś. Masz coś z dodatkowym pk dla nich czy tylko starter pack ?

Tylko starter pack, dałem po 2 tabsy na roślinę na początku myślę że starczy. muszę mieć coś pk ?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Dobrze cisną, nie musisz mieć pk. :p Chyba, że bardzo chcesz to możesz kupić i niedługo podać im trochę. ;)
Daje radę ten panel, ciekawe jak spuchną na koniec.
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Powiem tak miałem sery od bsb i głodne były dwa z trzech nie wytrzymały marny plon , ale była z nimi Gorillaz od dinafem i było jej w sam raz . Z tym że ja dawałem jedna tabletkę na 8.5l plus gówno nietoperza i popiół z palm. Także obserwuj dokładnie co się dzieje .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół