nasiona marihuany

co im dolega

Wyszukiwarka Forumowa:

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
jesli moge ogolnie na forum zagladam jakies 6 lat napewno ale inne czasy byly z sloneczka trzeba bylo sie przeniesc na ledy ,moze troche wiecejniz 6 ale nie ta pamiec juz :p wydaje mi sie ze za duzo tu osob co napinaja atmosfere wkoncu wszystko glownie kreci sie na temat roslin to nie powinno byc tu tyle spiny moze to glupio zabrzmi ale na tym forum brakuje usmiechu :p i zdecydowanie wiecej osob ktore cos napisza madrego a nie wchodza i popatrza ale nikogo nie da sie zmusic do wyrazania opini:p a jesli chodzi o moj maly problem to napewno poslucham BioFarmera i licze ze beda rosly do konca i beda mialy fajny smaczek i moc:p
pozdrawiam wasz wszystkich co to czytaja i mniej spinania w zyciu zycze:p nie pije tu do nikogo osobicie :p
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
W takim razie skoro od 5 tyg lejesz sama wode, to podaj im cos na kwitnienie, podaj calmag w oprysku bylo by chyba lepiej bo nie wiem czy stosuje sie do medium. Wiem ze dolomit do medium idzie, postaraj die najwyzej starannie zrobic oprysk bys po topach nie pryskalc.




aktualizacja
A wiec tak liscie te ktore byly tydzien temu pogorszyly sie zdecydowanie ale odnosze wrazenie ze reszta stanela mam na mysli rozwój choroby czy co to tam jest liscie ktore wygladaly jak na zdieciu nr1 bylo ich nie wiele oberwane
teraz pytanie nr 2 bo koncowki przy topach sa jak widac i te ostre zakonczenia wyschly na tyle ze sie lamia przy dotyku lac sama wode juz czy nadal im cos dawac za duzo czasu juz im raczej nie zostalo






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół