nasiona marihuany

co im dolega

Wyszukiwarka Forumowa:

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
witam co im dolega dostaja sama wode

flush?
zaznaczam ze od startu byly przenawiezione
co im podac pk? dlugo jada na samej wodzie
temperatura 24/27
wilgotnosc max 31
noc mocno spada temperatura 14/16
wilgotnosc jakies 50






 
Ostatnia edycja:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
co im lejesz, jakie PH, pożywki, światło - więcej informacji może podaj to ktoś udzieli Ci pomocy.

PS. Od początku były przenawożone i dalej im dawałeś nawozy? Brawo Ty :D
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
od poczatku byly przenawozone i dostawaly tylko wode czytac ze zrozumieniem prosze
ph 5,5/6
swiatlo mars hydro 2/ 400w realna 200w
nic im nie daje czysta woda 5 /6 tyg
gleba substral super lekka
 

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
jesli lejesz im sama wode od dluzszego czasu to moze wyplukales wszystkie skladniki i teraz pokazuja sie niedobory

jak dobrze zrozumialem od 5 tygodni lejesz sama wode, dosyc dlugo

zacznij nawozic od minimalnych dawek
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
roslina byla przenawieziona w 1 misiacu od tamtej pory leci sama woda wiec napewno 5 tygodni juz lekko to po 1 po 2 liscie sa dosc ciemne wskazuja niby na przenaworzenie chodz gora robi sie nieco jasniejsza i od jakiegos tygodnia postepuje to takie niby schniecie na lisciach ktore zreszta widac i mnie nie ukrywam martwia a wiec co mam podac pk 13/14 mam na stanie oraz alga bloom czy cos moze dokupic ? szkoda aby je h*j strzelil bo mysle ze jeszcze 3 tyg i scina mam jeszcze cal-mag kupiony na wszelki wypadek z racji ze pod ledami mam uprawe i podobno czesto wystepuja niedobory ale nie uzywalam
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Chcesz lepszej pomoc to wrzuc te zdjecia w normalnym tle by mozna bylo okreslic te niedobory. A ty panikujesz zamiast wspopracowac
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
pytanie to panika ? nie trzymam tego w domu musze pojechac wiec nie moge ci tego zrobic w 5 minut

---------- Post Zaktualizowany 15:04 ---------- Data pierwszego postu 13:34 ----------

Chcesz lepszej pomoc to wrzuc te zdjecia w normalnym tle by mozna bylo okreslic te niedobory. A ty panikujesz zamiast wspopracowac

 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Raczej nie dobor wapnia.

Edit.. ale jak tak patrze to i deficyt P,

Podaj pk i przygladaj sie.

Jak bedziesz na miejscu zrob zdjecie calego krzaka z normalnym swiatlem.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1

No i bravo Ty. Nie dość, że nie zrozumiałeś co gość napisał, to jeszcze głupie docinki. Może sam byś błysnął i pokazał jaki z ciebie debeściak uprawowy? Bo zasadniczo oprócz spamu, to nie wnosisz w to forum nic.

Te zmiany na liściach stoją w miejscu czy postępują?
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Raczej nie dobor wapnia.

Edit.. ale jak tak patrze to i deficyt P,

Podaj pk i przygladaj sie.

Jak bedziesz na miejscu zrob zdjecie calego krzaka z normalnym swiatlem.




OK TO TAK
abym dobrze zrozumiala
pk mam podac ile 1 ml na 1 l?
i do tego wapno?
ok zrobie napewno caly krzaki bez lamp

---------- Post Zaktualizowany 16:19 ---------- Data pierwszego postu 16:16 ----------

No i bravo Ty. Nie dość, że nie zrozumiałeś co gość napisał, to jeszcze głupie docinki. Może sam byś błysnął i pokazał jaki z ciebie debeściak uprawowy? Bo zasadniczo oprócz spamu, to nie wnosisz w to forum nic.

Te zmiany na liściach stoją w miejscu czy postępują?



tak raczej postepuje ja jestem raz na tydzien wiec ja zauwazam ze troszke mniej bylo w tamtym tyg w tym zauwazylam zmiane na lisciach juz tych mniejszych nawet delikatnie na 1 roslinie wyglada to gorzej a na drugiej tylko koncowki reszta zdrowa
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wpisz w google, deficyty konopii. Ciezko dokladnie stwierdzic po jednym lisciu, ale patrzac ze lecisz na led to zapewne calmag by sie przydal+ ten liść mozna twierdzic ze fosfor. Ale tez czesto mam problem z diagnozą.
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
ps jestem kobieta :p ale moj nik moze byc mylny wiec rozumiem od kota sie wzia::p

---------- Post Zaktualizowany 16:23 ---------- Data pierwszego postu 16:21 ----------



---------- Post Zaktualizowany 16:24 ---------- Data pierwszego postu 16:23 ----------

Wpisz w google, deficyty konopii. Ciezko dokladnie stwierdzic po jednym lisciu, ale patrzac ze lecisz na led to zapewne calmag by sie przydal+ ten liść mozna twierdzic ze fosfor. Ale tez czesto mam problem z diagnozą.


cal mag w oprysku czy moze do wody z pk? tak zle jak na zdieciu to jest doslownie 5 lisci reszta to poprzypalane koncowki

---------- Post Zaktualizowany 16:28 ---------- Data pierwszego postu 16:24 ----------

Wpisz w google, deficyty konopii. Ciezko dokladnie stwierdzic po jednym lisciu, ale patrzac ze lecisz na led to zapewne calmag by sie przydal+ ten liść mozna twierdzic ze fosfor. Ale tez czesto mam problem z diagnozą.


wiem ze to przy led ale tu troche ladniej to widac



na tym zdieciu w tle widac jeszcze dosyc wyraznie wybacz za ledy ale nie mam innego na ta chwile
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
W takim razie skoro od 5 tyg lejesz sama wode, to podaj im cos na kwitnienie, podaj calmag w oprysku bylo by chyba lepiej bo nie wiem czy stosuje sie do medium. Wiem ze dolomit do medium idzie, postaraj die najwyzej starannie zrobic oprysk bys po topach nie pryskalc.
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
chyba powinienem ograniczyć forum jak się zjaram :D

przepraszam autora, nie doczytałem - wiesz jak jest jak się upalisz :)


ja sie nie gniewam co najwyzej moze mnie to wk***iac:p zuli cos tam nie przebiles jeszcze ten to potrafi wk***ic ale z tego co wiem to nie tylko mnie:p

---------- Post Zaktualizowany 16:55 ---------- Data pierwszego postu 16:53 ----------


---------- Post Zaktualizowany 16:57 ---------- Data pierwszego postu 16:55 ----------

W takim razie skoro od 5 tyg lejesz sama wode, to podaj im cos na kwitnienie, podaj calmag w oprysku bylo by chyba lepiej bo nie wiem czy stosuje sie do medium. Wiem ze dolomit do medium idzie, postaraj die najwyzej starannie zrobic oprysk bys po topach nie pryskalc.

ok tak zrobie i dam znac czy cos to pomaga dzieki za fatyge i pomoc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół