nasiona marihuany

[BOX 0,1m LED CLU048 50W] [DIY] prosty schemat w 2 dni

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemka Po dodaniu boosta red o mocy około 15 % mocy coba i zrobieniu testow , co mozna zauwazyc? szybsze zebranie sie w kwitnienie ,jak i szybsza scinka kolo tygodnia w porownaniu z roslinami bez boosta ,pozdrawiam
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Roślina jeszcze nie jest przełączona na flo [MENTION=12145]uho666[/MENTION] ale zapomniałem z 3 dni temu wyłączyć red boosta i tak sobie weguje z dopałką. Efekt? Moim zdaniem rośline bardziej ciągnie do góry, źródła światła. Szczyty łądnie się formują. ZObaczymy efekt na indukcji za kilka dni.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
na vegu rosliny z red dopalka beda sie wyciagaly do gory tak zawsze jest ,tez to zauwazylem ,dlatego ja polecam dopalke wlaczyc dzien ,dwa przed indukacja odrazu z podaniem blooma
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Super wykonanie! kawal dobrej roboty! :brawo:

Jesli mozna cos podpowiedziec.. To lepiej by bylo zrezygnowac z wenta wtlaczajacego, poniewaz obecnie nie ma podcisnienia, co za tym idzie zapach bedzie wydostawal sie szczelinami, tym bardziej ze jest wegiel na wylocie (co ogranicza przepustowosc wentylatora). Wlot pasywny wystarczy. Generalnie wentylatory na dolocie maja zastosowanie raczej tylko na duzych plantacjach (ale i w tym wypadku nie moga byc tej samej mocy.. zalecany jest na wlocie 50% mocy wylotu) lub gdy komus za ostro zasysa sciany xD ale tu sa eleganckie sztywne..
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Super wykonanie! kawal dobrej roboty! :brawo:

Jesli mozna cos podpowiedziec.. To lepiej by bylo zrezygnowac z wenta wtlaczajacego, poniewaz obecnie nie ma podcisnienia, co za tym idzie zapach bedzie wydostawal sie szczelinami, tym bardziej ze jest wegiel na wylocie (co ogranicza przepustowosc wentylatora). Wlot pasywny wystarczy. Generalnie wentylatory na dolocie maja zastosowanie raczej tylko na duzych plantacjach (ale i w tym wypadku nie moga byc tej samej mocy.. zalecany jest na wlocie 50% mocy wylotu) lub gdy komus za ostro zasysa sciany xD ale tu sa eleganckie sztywne..


Akurat wszystko jest git i nic nie pachnie na zewnątrz szafki.. Szczelin jest bardzo mało tylko na rogach łączeń uszczelek i to tyle.. Wlot też jest przypchany delikatnie matami węglowymi i kawałkami. Były robione testy na dymie z efajki i wszystko ładnie ucieka. Teraz na 3 tygodniu flo nic nie czuć a w środku ładnie pachnie. :)
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Fizyka troche temu przeczy.. ale skoro tak mowisz ;]
Poprostu nie strac czujnosci (miej to na uwadze)..
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Spokojna głowa ;) Dolny wlotowy jest przysłonięty również gęstą metalową siatką więc jest git...
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,058
Odznaki
7
jedno pytanie :jprd: jak Ty podłaczyles te arctic'i z tym regulatorem? one są 4 pinowe, regulator podlaczasz do sieci, a drugi kabel? jaka ma koncowke? waham sie nad kupnem tego "[h=1]3-12V 5A 60W Regulowany zasilacz Wtyczka regulator" - tytuł z allegro[/h]
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Jako, że ja osobiście uważam diody z tematu za nie do znalezienia polecam zamiennik CMT2850-0000-000N0H0A30G
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
jedno pytanie :jprd: jak Ty podłaczyles te arctic'i z tym regulatorem? one są 4 pinowe, regulator podlaczasz do sieci, a drugi kabel? jaka ma koncowke? waham sie nad kupnem tego "[h=1]3-12V 5A 60W Regulowany zasilacz Wtyczka regulator" - tytuł z allegro[/h]

Akurat te co mam były 3 pinowe. Ucinasz jeden sygnałowy kabel z odczytu prędkości i plus z plusem, minus z minusem łączysz.

Jako, że ja osobiście uważam diody z tematu za nie do znalezienia polecam zamiennik CMT2850-0000-000N0H0A30G

Są na Ebaju dostępne jeszcze :) Owszem można użyć diód jakich się chce, ja akurat takie znalazłem i są okej. :)
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
te są dostępne w Polsce,chyba łatwiej będzie zamówić takie :) specjalnie szukałem diod o parametrze zbliżonym do diod rekomendowanych przez Ciebie a Ecree to najwyższa półka normalnych diod, będzie w porządku do dopasowania do twojego schematu/konstrukcji :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół