nasiona marihuany

Wymiana licznika.

Wyszukiwarka Forumowa:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Witam wszystkich. Istnieje prawdopodobieństwo że będą chodzić i wymieniać liczniki energii u mnie w budynku. Nic pewnego ale dostałem taki sygnał. Na nieszczęście dziewczyny zaczęły już pachnieć (rano musiałem zamontować filtr bo ***alo w całej sypialni) A od poniedzialku idą na flo.

Czy we wczesnej fazie flo pół godziny do dwóch godzin w ciemności nic nie zrobi, ew przy jakiejś latarce jak przekoczuja.
I ile wytrzyma namiot zanim zacznie puszczać zapach?
Ewentualnie jakiś niedrogi pomysł jak to rozwiązać? Najszybciej i najtaniej wymyślilem aku że skutera i jakas chińska pradnice żeby pociagnelo te 30w.
Nie chciałbym się pozbywać dziewczyn z powodu takiej pierdoły ale przypal też mi się nie widzi. Chyba że na przypał jarac gibona przy majstrach.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Chyba że na przypał jarac gibona przy majstrach.

Chyba żeby sobie jednak narobić tego przypału...

Nie wiem ile masz tych krzaków ale przerabiałem przerwę w dostawie prądu coś między 2-4h przy 12 krzakach w zaawansowanym flo i nie ***ało aż tak. Po za pokojem gdzie stał namiot absolutnie nic a nic. Kilka godzin po ciemku i bez wentylacji im nie zaszkodzi. Zamknij sypialnie w domu daj jakiś odświeżacz powietrza i będzie gitara.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
A wystarczyło ustawić dzień w trakcie nocy i majstry wymieniające licznik nie straszne.

ONA Gel powinien skutecznie zamaskowac zapach.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
https://www.forum.haszysz.com/showt...2x-incredible-bulk-bruce-banner-amnesia-lemon
Link do fotorelacji. . 4 krzaki 0,36m2, 19 dzień od wyjścia z ziemi.

Ogólnie to mam stare i nieszczelne drzwi. Rano ***alo w sypialni i przez zamknięte drzwii również ciut na korytarzu.
Kupię ona gel, porobię testy na sucho, może da radę.
Myślałem nad tym ale często pracuje na noce po 10-12h więc nie miałbym jak w dzień zajrzeć.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Weź 2 duże worki na śmieci w wsadz do nich boxa też coś pomoże.
 

IRC

Banned
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
Ugotuj kapuśniak w dniu wymiany. Nie dość że odbędzie się bez przypału to jeszcze panowie wymienią licznik w połowę czasu podanego przez zielonamasa :)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
https://www.forum.haszysz.com/showt...2x-incredible-bulk-bruce-banner-amnesia-lemon
Link do fotorelacji. . 4 krzaki 0,36m2, 19 dzień od wyjścia z ziemi.

Ogólnie to mam stare i nieszczelne drzwi. Rano ***alo w sypialni i przez zamknięte drzwii również ciut na korytarzu.
Kupię ona gel, porobię testy na sucho, może da radę.
Myślałem nad tym ale często pracuje na noce po 10-12h więc nie miałbym jak w dzień zajrzeć.

to uszczelnij drzwi, kup taki odświeżacz powietrza co lata po marketach co sam psika co kilka minut plus jakieś świece zapachowe koło boxa :)
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
ONA gel już zamówiony, w poniedziałek odbieram. Pomyślę jeszcze o kapuście :D
 
Rejestracja
Sty 12, 2020
Postów
7
Buchów
2
Niepotrzebnie traciłeś kasę na ONA. Maskuje ono zapach poprzes swój własny - zapach pasty do podłóg, której nikt już nie stosuje.
Dzisiaj robiłem na obiad schab w majeranku, mimo iż wietrzyłem chałupę - pachnie do tej pory :)
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Jak majstry przyjdą to odpal papierosa, majstrów szlugiem poczęstuj i zastosuj do tego reszte prewencyjnych środków, o których wspomnieli chłopaki wyżej i będzie dobrze.
Tyle intesnywnych zapachów na pewno pomoże całkowicie zakamuflować konopną woń.

:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół