nasiona marihuany

Przypal z psami

Wyszukiwarka Forumowa:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Skasowane wiadomości można odzyskać, facebook itp to już w ogóle to samo. Ale nie będzie w to nikt bawił jak Cię złapią z mała ilością. Załatwianie jakichkolwiek ważniejszych czy bardziej prywatnych spraw przez SMS/FB jest GŁUPIE I NIEODPOWIEDZIALNE. Nie żal mi nikogo kto wpadł przez nieszyfrowaną komunikację. Głupi signal/telegram już robi robotę, a istotniejsze tematy tylko PGP albo F2F.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Czyli może być przypal? Co mam zrobić bo sam już nie wiem..

Iść do adwokata - to możesz zrobić.

A na przyszłość ruszyć najpierw makówką zanim zaczniesz trzymać smsy i wiadomości na Messengerze dot. spraw nielegalnych.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Nie wiem czy wiecie ale za takie ilosci jak fajf czy dyszka - na użytek własny pan pies z komisariatu czy z krymy, nawet jak mają taki telefon to nie mają prawa czytać korespondencji z przeszłości właściciela, jest takie coś jak prawo do korespondencji prywatnej(tajemnica komunikowania się, art49 konstytucji RP) i do póki nie ma się porządnych paragrafów na głowie(z wysoką szkodliwością społeczną - dilus, grupa, głowa itd. Takie 5g na własny nie jest w ch*j szkodliwe społecznie) to jest git. No chyba, że zawija Cię CBŚ za 5g zioła ale i 5kg włada, lewe fury i takie inne rzeczy dla wielu znane z filmów z tym takim łysym "kozakiem"... Psy dobrze wiedzą, że jak trafią na kogoś kumatego kto zna odrobine swoich praw(np na mnie hehehe��#ego) to w momencie wykorzystania info z takiego fona mają prze***ane bo taki kumaty jaracz zielska(ego znów nakazuje napisać - np. ja heheheh) postawi im zarzut Naruszenia Tajemnicy Korespondencji z Art. 267. Bez papugi normalnie we własnym zakresie i imieniu. No więc są w piź**ie, niewinny palacz zioła dostanie dozór i grzywę, nawet jeśli powiną dilusa to z racji na owe nadużycie i z uwagi na to dilus nie dostanie max lipy, plus moze się odwołać.. Za to wlasciciel fona dostanie w piz*e ale także szanse odkupienia winy pozywając psy z art. 267.. Pies ma do stracenia dużo więcej niż parę zębów i pare tyg życia ćpając morfine na oiomie na koszt... Nfz(?)... Taaa... Na mój koszt ale i twój i twój i twój także.. Jeśli także macie legalne źródło dochodów i oddajecie podatek chorym po***usą z wiejskiej...
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
Nie wiem czy wiecie ale za takie ilosci jak fajf czy dyszka - na użytek własny pan pies z komisariatu czy z krymy, nawet jak mają taki telefon to nie mają prawa czytać korespondencji z przeszłości właściciela, jest takie coś jak prawo do korespondencji prywatnej(tajemnica komunikowania się, art49 konstytucji RP) i do póki nie ma się porządnych paragrafów na głowie(z wysoką szkodliwością społeczną - dilus, grupa, głowa itd. Takie 5g na własny nie jest w ch*j szkodliwe społecznie) to jest git. Psy dobrze wiedzą, że jak trafią na kogoś kumatego kto zna odrobine swoich praw(np na mnie hehehe��#ego) to w momencie wykorzystania info z takiego fona mają prze***ane bo taki kumaty jaracz zielska(ego znów nakazuje napisać - np. ja heheheh) postawi im zarzut Naruszenia Tajemnicy Korespondencji z Art. 267. Bez papugi normalnie we własnym zakresie i imieniu.

Ciekawe jest to co mówisz, tylko wątpię czy to tak wygląda w praktyce. Może bezpośrednio tych smsów nie wykorzystają ale obczają z kim handlowales, kto wiedział o twoich krzakach, cokolwiek. Zawiną go i już mogą mieć na Ciebie haka. Oczywiście to już od Ciebie zależy kto wie o twojej działalności, po prostu rozważam różne opcje. Aż sobie poczytam jak to jest w rzeczywistości, z psiarskimi i esami.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] mogą jak najbardziej przeczytać Twoje smsy i potraktować jako materiał dowodowy jeżeli mają podejrzenie uzasadnione. Coś jak z wejściem na chatę bez nakazu.

Papuga W temacie
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
I tu pojawia się problem, ponieważ o ile prawo telekomunikacyjne zezwala organom ścigania na pobieranie bez zgody sądu danych takich jak:

kto jest właścicielem danego numeru,

z kim się kontaktował,

gdzie przebywał (“triangulacja” BTS)

to nie pozwala na łamanie tajemnicy korespondencji — z w/w prawa wyłączono dostęp do “treści indywidualnych kominikatów” bez zgody sądu.

https://niebezpiecznik.pl/post/sluzby-czytaja-nasze-sms-y-jak-zabezpieczyc-sie-przed-inwigilacja/

Zgodnie z prawem funkcjonariusz może przeglądać spisy naszych połączeń i sms-ów prowadząc postępowania w sprawach przestępstw. Wykorzystując je w sprawach o wykroczenia - już mocno nagina prawo.

Nie da się ukryć, że do sądów trafiają wnioski o zwolnienie z tajemnicy operatora sieci w przypadku drobniejszych przewinień, czyli wykroczeń. Zdarza się też, że jeśli sąd uzna taki wniosek za niedopuszczalny, policjanci szukają innej drogi. Składają do sądu wniosek o zwolnienie z zawodowej lub służbowej tajemnicy wskazanego z nazwiska pracownika danej firmy. Słowem obchodzi przepisy, które mają chronić naszą prywatność!

Służby i policja, by pozyskać proste dane, np. o użytkowniku numeru, czy wykaz połączeń, nie muszą się specjalnie starać. Prawo daje im automatyczny dostęp do większości danych. I robią to. Zdaniem Adama Bodnar a z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka: - Nader często i nie zawsze w uzasadnionych przypadkach.

Prawda jest szokująca! Służby, prokuratury i sądy coraz częściej nas inwigilują. Liczba ich pytań o billingi i podobne dane wyniosła w 2010 roku aż 1 mln 400 tys. Kilka razy więcej niż w innych państwach UE!

https://dziennikzachodni.pl/billing-do-wgladu-na-kazde-zawolanie-policji/ar/515237

Tyle z ciekawostek. Chociaż ten drugi artykuł wyjątkowo nie obiektywny (moim zdaniem pisany pod tezę). Dzięki za info o szyfrowaniu [MENTION=93416]DeepX[/MENTION] , z fartem
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ciekawe jest to co mówisz, tylko wątpię czy to tak wygląda w praktyce. Może bezpośrednio tych smsów nie wykorzystają ale obczają z kim handlowales, kto wiedział o twoich krzakach, cokolwiek. Zawiną go i już mogą mieć na Ciebie haka. Oczywiście to już od Ciebie zależy kto wie o twojej działalności, po prostu rozważam różne opcje. Aż sobie poczytam jak to jest w rzeczywistości, z psiarskimi i esami.
Miałem raz przyjemność uświadomić mundurowych o fakcie, że znam kilka paragrafów. Dobra bajera i nawet fon oddali jako, że nie mają prawa bezpodstawnie mnie go pozbawiać z powodu posiadania skuna, którego to dał mi jakiś "zćpany dredziarz" na centrum miasta. Hehe. .

---------- Post Zaktualizowany 18:43 ---------- Data pierwszego postu 18:37 ----------

[MENTION=5650]BZK[/MENTION] mogą jak najbardziej przeczytać Twoje smsy i potraktować jako materiał dowodowy jeżeli mają podejrzenie uzasadnione. Coś jak z wejściem na chatę bez nakazu.

Papuga W temacie

O tym wlasnie pisalem wcześniej aczkolwiek randomowy typ z fajfem jazzu to raczej nie podejrzany gangus na którego sie czają.
 

sylwester1284

New member
Rejestracja
Lut 23, 2014
Postów
4
Buchów
0
No okej, może masz racje z ta łapka ale jak już maja ten telefon, i są tam wiadomości ze ktoś chce 100 ziela czy 200 i ja np. Mu w tym pomagam, (dodam Tylko ze szpadyzpry nie mojej produkcji) to może być wykorzystane przeciwko mnie? Za niedługo mam wezwanie na psiarskie i nie wiem jak się tłumaczyć żeby nie trzymali na dołku chujki czy żeby przypsu nie było
 

mgg

Member
Rejestracja
Mar 28, 2020
Postów
5
Buchów
0
bierz adwokata i tyle... kasy troche stracisz ale mleko juz sie wylalo a nie wiadomo co z tym przypalowym telefonem wiec lepiej miec papuge, bedziesz wiedziec co masz mowic i kiedy... ogolnie jak najmniej tylko tyle ile musisz i nic ponadto... nie zaszkodzi jakbys przyznal sie do uzaleznienia i pomyslal o terapi... chyba zawsze dziala to na korzysc....
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Właśnie dlatego wolę iphona ? to co w telefonie zostaje w telefonie. Niedawno była afera z isis bo mieli iphony i służby chciały złamać zabezpieczenia ale niestety nie udało się i zgłosili się do Apple a Apple odmówiło pomocy.. Nawet jakieś sprawy w sądzie z tego powodu były ale nie śledziłem dalej tematu
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Właśnie dlatego wolę iphona ? to co w telefonie zostaje w telefonie.

Nie no kurde.. Mając telefon na androidzie to co w telefonie nie zostaje w telefonie... Kazda treść leci od razu do najbliższej komendy dzięki turbo lokalizacji Inspektora Gadżeta(btw kultowa bajka!)...

Przecież jak przejmują fona to jesli to co w telefonie zostaje w telefonie to im jeden ch*j czy srajfon czy hujałej czy szangcung... .. Nawet te blokady na morde czy linie papilarne okiełznają. Znajda powód do ściągnięcia odcisków.. Palca stopy także
, twarzowe bloki jeszcze łatwiej. Wzory i inne piny im podajesz lub podajesz po którymś wpie****u lub nie podajesz i ch*j, ale trzeba się liczyć z saneczkarstwem nawet w srodku lata.. W tedy oni i tak odblokują fonix w te 3miechy i poza strefą wlasnych okolic masz generalnie bardziej prze***ane w doświadczaniu życia... bo wynajdą byle co za co Ci dorzucą k***y w papiery czytaj burdel w aktówkę. Jednak na rejonie jesteś bohaterską legendą z duzym respektem nie roz***usa.

Mając rodzinę, nie będąc wcześniej karanym za dragi i nie będąc członkiem jakiejs ku**a grupy zorganizowanej/nie masz grubszych kontaktów niż seba z najwiekszym bicem, który zdobi tatuaż typu tribal - to wydaje mi się, że jednak podasz im te kody żeby se szperali bo i tak już "stało tak a nie inaczej" ..
Śmigasz z obitym przez sebe(i jego kumpli) ryjem ale za to obok ciebie jest baba zmieniająca Ci czule opatrunek i jest pocieszne potomstwo.
Lepsze duże zawiasy, nie mała grzywna nieproporcjonalna do zarobków, surowszy dozór ewentualnie jakis odwyk/krótki wyrok + obita japa, za defakto przypałowego fona, defakto nie za roz***e na konkretne osoby za pomocą swoich strun głosowych.. Szepcząc jeszcze psu do ucha, że adresy tez znasz hehe..
Lepsze to niż od startu saneczki, wzbudzenie u psów wrażenia kogoś kogo z przyjemnością u***ią bo był niewygodny i wyjątkowo go nie polubili, robienie z igieł wideł po złości i durne zarzuty oraz sprawy typu pirackie płyty albo inne gówno byle tylko coś do***ać...
Więc i finalne gibanko suma sumarum wiecej wiosen.. Czy choćbyggówno zarzut z uznaniem winy dla łatwiejszej recydywy kiedyś hehe..

No ale jak sie jest polskim Eskobarem to inna sprawa. Aczkolwiek nie wydaje mi się, ze o takich ludziach tu mowa, to nie film hehe.

Ogólnie to jak pracuje sie na legalu, najlepiej full etat i um. o prace, nie było się karanym za sort, ma sie rodzine i spox opinię do tego czystą chatę i inne nieruchomości to lepiej jest wszystko rozegrać w sposób grzeczny co nie znaczy, że trzeba strzelać rampampampifpaf Adam kowalski, Kazimierz Nowak i Jan Niezbędny...

Człowiek Papug to spox opcja.

Gra Solo też da radę ale w gre wchodzi iloraz inteligencji jakaś tam wiedza nabyta plus znajomość prawa oraz spokój ducha mimo wszystko... Jak nie ma wiadomosci typu "masz zioło/jaranie/popularne i znane slangowe określenia no to wiesz... Za 5dych to sprzedało się ale rekawice robocze wyniesione z zakladu pracy.. Za co Ci wstyd i juz nie okradasz swojego bosa haha..
Kilo malin na dżem sie kupiło czy coś tam.. O ile druga strona jest czysta to prosze zaufać, że slang mozna interpretować różnie i wiele razy przechodziły zabawne rzeczy.. . Od czlowieka typu sędzia takze zależy wiele..


Zresztą je**ć, temat rzeka.. Z urlopu do tyry wróciłem, obijam się na nocce i zabijam nudę pisząc wypociny. Ech.
Niemniej jednak kazdy ma swój łeb, swoje poglądy i przekonania także tego..

Pozdro wszystkim i oby bez przypału wszystkim. Elko!

P. S za literówki i inne potyczki przy stukaniu w klawiaturkę przepraszam. Wlasnie czas opie****ania sie skończył. Zredagule później albo i nie, yo.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
No warto wspomnieć też, że ostatnio mocno rozpie****ił "półświatek" atak służb na EncroChat które miało być uber bezpieczne.
https://niebezpiecznik.pl/post/telefony-przestepcow-zhackowane-przez-policje/

Ja to hołduje zasadzie zmiany numeru co jakiś czas, karty rejestrowane na słupy i gustuje w telefonach raczej starych, żeby nie było żalu zniszczyć w razie W. Wyleczyłem się z kupowania Androidów/iOS na "głębsze" cele. Ot sobie ostatnio np. wylicytowałem za 3$ 3x NEC E616V i 5x Alcatel Onetouch 813D. Nawet z ładowarkami i jakimiś zapasowymi nowymi bateriami :D Telefony w Polsce raczej nieznane, więc i wiedza techników będzie uboższa, żeby coś odzyskać bez ingerencji hardłerowej. Nie spodziewam się nalotu haha ale mam paranoje pod kątem tego, że ktoś mnie podsłuchuje. Sram na elektrownie, nalot policji prewencyjny i inne trzepania, mam pie****oną paranoję, że jakaś służba podsłuchuje moje rozmowy "w temacie" i zbiera jakiś materiał dowodowy haha więc numery i telefony zmieniam cholernie często, a na "prywatnym" nie mam nic co by mnie z czymkolwiek mogło powiązać, ot zdjęcia z rodziną :D
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Nie no kurde.. Mając telefon na androidzie to co w telefonie nie zostaje w telefonie... Kazda treść leci od razu do najbliższej komendy dzięki turbo lokalizacji Inspektora Gadżeta(btw kultowa bajka!)...

Raczej bardziej chodziło mi że jak nie masz zapędów rozmówcy to i do telefonu się nie dobiorą. Androida złamać to 5 minut, iphona już nie.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Raczej bardziej chodziło mi że jak nie masz zapędów rozmówcy to i do telefonu się nie dobiorą. Androida złamać to 5 minut, iphona już nie.

Z całym szacunkiem ale farmazon ostry.. Stawiając zarzuty odnosnie trawki czy to łapiąc kogos z gramem czy to z pakunkami "dilerskimi porcjami" to pieski mają w ch**u czy ktoś ma zapędy rozmówcy czy nadupca do dilusa/ludzie nadupcają do typa po temat alfabetem morsa.. A różnica czy złamią androida w 5min czy ajfon w 5 tygodni to tylko gra na czas.. Szybciej lub wolniej ale finalnie jak będą chcieli to sie do fona dobiorą nawet jak mają doczynienia z analfabetą i niemową haha. . Zwłaszcza jak zauważą, że ktoś nie zna swoich praw np. do prywatności korespondencji, milczenia, darmowego adwokata itd.... Zaufaj kolego.. Czy masz bajere i jestes wylewny czy jestes cichy i piszesz zdania z 3 słów - będą mieli powody to fon pozamiatany. No ale co ja tam wiem.. podstaw prawa, ekonomia i administracja i w koncu p.r w dziennikarstwie.. Moze i nie ukończyłem edukacji jako mgr.. Ale zapoznałem się z tym co mnie interere i co wykorzystać moge do grobowej dechy hehe.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół