nasiona marihuany

Przypal z psami

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Zezwolenie na uprawę konopi włóknistych wydaje wójt (burmistrz, prezydent miasta) właściwy ze względu na miejsce położenie uprawy.
Zezwolenie, na uprawę konopi włóknistych wydaje się w drodze decyzji, na wniosek zawierający:
imię, nazwisko, określenie miejsce zamieszkania i adres albo nazwę (firmę), siedzibę i adres wnioskodawcy;
informację o odmianie konopi włóknistych, powierzchni uprawy oraz numer działki ewidencyjnej w ewidencji gruntów i budynków, określonej na podstawie przepisów prawa geodezyjnego i kartograficznego;
Do wniosku należy dołączyć:

umowę kontraktacji, zawartą z podmiotem posiadającym zezwolenie marszałka województwa na prowadzenie działalności w zakresie skupu konopi włóknistych lub w przypadku samodzielnego przetwarzania konopi włóknistych z własnych upraw należy przedłożyć zobowiązanie do przetwarzania konopi włóknistych we własnym zakresie na cele określone w art. 45 ust.3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 29 lipca 2005 r (Dz.U. 2017 poz. 783 z późn. zm.);
oświadczenie o niekaralności za przestępstwa, o których mowa w art. 63 lub 64, i wykroczenia, o którym mowa w art. 65 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 29 lipca 2005r (Dz.U. 2017 poz. 783 z późn. zm.);
dowód dokonania opłaty skarbowej w wysokości 30,00 zł (zgodnie z ustawą o opłacie skarbowej z dnia 16 listopada 2006 r Dz.U. 2016, poz. 1827) gotówką w kasie Urzędu lub przelewem na konto Urzędu Miejskiego w Andrychowie;
umowę dzierżawy – w przypadku uprawy konopi włóknistych na działkach nie będących własnością wnioskodawcy lub zgodę właściciela działki na której będzie prowadzona uprawa konopi włóknistych.
Nadzór nad uprawami konopi włóknistych sprawuje wójt (burmistrz, prezydent miasta) właściwy ze względu na miejsce położenie tych upraw. W przypadku stwierdzenia prowadzenia upraw konopi włóknistych w sposób niezgodny z art. 46 i 47 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 29 lipca 2005r (Dz.U. 2017 poz. 783 z późn. zm.) wójt (burmistrz, prezydent miasta) wydaje nakaz zniszczenia tych upraw przez zaoranie, przekopanie gruntu albo w inny sposób, który zapewni skuteczne wykonanie tego nakazu, na koszt prowadzącego uprawę

I też do końca nie wiem, bo czytałem gdzieś indziej że niby tylko Rolnicy mogą sadzić włókniste... Mogę być w błędzie,m ale się spotkałem z czymś takim.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
A na ch*j nam uprawiać konopie włókniste jak nam o nie nie chodzi. Włóknista to jak zboże rośnie. Wiem bo widziałem jak rośnie. Zapach konopny w koło topaksy malutkie z żywicą nie paliłem ale pewnie zero lub minimalny efekt. Konopie indyjskie są nielegalne póki co.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
w doniczkach same lodygi wygladaja jak pomidora !!!!
co myslicie zeby mowil na sprawie ze to pomidory ? xD co lepiej mowic bo wkoncu na wlokniste trzeba zezwolenie
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Ale za włókniste Cię nie wsadza przecież. A konopia ma dużo właściwości leczniczych. Po to chciał wyhodować sobie włókniste właśnie.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Z*** dlatego ze zamiast łaczyc sie z bracia konopna to mąci wszedzie i robi pod góre normalnym ludzia
Do tego wyłapał przypał swego czasu i został zepchniety na margines za co sie teras mści głownie na tym forum

Co do przypału w tym temacie to wsytarczy ze przyzna sie do uprawy konopi z nasion cdb o nikłej zawartości thc
oczywiscie ze moze za to dostac jakas kare ale bedzie ona raczej smiechu warta
nikt nie uwierzy w uprawe pomidorow
ja i tak uwazam ze nic nie wyjdzie na badanich bo nie zdąza ich zrobi a małe siewki szlag trafi
za starego hasza był user co miał przypał jak przewoził zioło i psy mu na chate wjechały i znalzały namiot a w nim 16 szt małych roslin
powiedzmy2-3 tydzien max, dali do analizy i zanim ja zrobili to rosliny pogniły i nie dali rady zrobić badań
oczywiście wyrok dostał za posiadanie ale juz mu uprawy nie przybili
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
czemu z***? Ja tam u nich kupiłem już kilka razy :crazy:

Ty typie pislaes na drugim forum, ze na haszu powiedzieli, ze sie nie podniesie, wiec daj mi linka, gdzie tak na haszu zostalo napisane, bo widac, ze lubisz mieszac gowno zarowno tu jak i tam.
 

sds

Member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
9
Buchów
0
jakis up w tej sprawie? ja bym szedl w zaparte ze to wlokniste- ziarna znalazlem w pokarmie dla papug. moim zdaniem badania wykaza ze ma wiecej niz 0,2% ale to jeszcze o niczym nie przesadza bo nawet u wloknistych we wczesnym stadium stezenie thc moze byc wieksze. Poszukajcie sobie w necie byly sprawy ze kilkadziesiat hektarow rolnik musial zniszczyc ale przypalu nie mial. finole jak sie sadzi to czesto przekracza -, jest o tym sporo niepojedyncze przypadki.


wszystko zalezy i tak od sedziego, jak sie trafi ale ciezko z tym jest..
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Sprawa nawet nie trafila do sadu , czeka na wyniki badan z labo , minely ponad 3 miesiace , orientuje sie ktos ile sie czeka ?
 

sds

Member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
9
Buchów
0
znam przypadek gdzie kierowcy pobrano krew do badan po tym jak test na sline wykazal thc. Ziomek nie byl upalony, palil dzien wczesniej wieczorem. Krew poszla do laboratorium - po ponad 6 miesiacach przyszly wyniki ze mial we krwi ale nie byl pod wplywem - oddali mu prawko bo mial zatrzymane (6msc) jakby nigdy nic.. z tego co wiem to pytal po prawnikach o odszkodowanie ale kazdy mowil ze nic to nie da bo laboratorium jest panstwowe itd

moral z tego ze jeszcze chwile moze poczekac.. ciekawy jestem jak to pojdzie.
 
G

guziczek

Guest
Cały ten temat,to jakieś pie***le nie bab na straganie. WTF
 

sylwester1284

New member
Rejestracja
Lut 23, 2014
Postów
4
Buchów
0
Panowie co mi grozi, znaleźli u mnie 2g, Zabezpieczyli moje dwa telefony na których miałem SMS nieciekawe, i przy przeszukaniu mieszkania znaleźli 3g i szale. Poradzicie coś?
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Panowie co mi grozi, znaleźli u mnie 2g, Zabezpieczyli moje dwa telefony na których miałem SMS nieciekawe, i przy przeszukaniu mieszkania znaleźli 3g i szale. Poradzicie coś?

Sąd, komisja i eksmisja... ch*j nie ilość 5g. Jak nie byłeś karany to dramatu nie będzie. Bardziej bym się zastanawiał nad konsekwencjami ze strony osób które udupiłeś trzymając jakiekolwiek wiadomości na telefonie załatwiając jak baran tematy smsowo.
 

sylwester1284

New member
Rejestracja
Lut 23, 2014
Postów
4
Buchów
0
Śniło mi się, ze w telefonie miałem SMS, ze pomagam komuś zmotac 50, 100 czy 200. Tylko ze je usunąłem, za to mógłby być przypal?
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
A propos smsów, wiecie coś na temat np. usuwania ich? Czy jest sens? Wiem że można odzyskać jak się ktoś postara ale myślicie że psiarskie się bawią w takie rzeczy? Tak się zastanawiam. Co jak tel ma blokadę? Bawią się w zdejmowanie jej? Co z wiadomościami na messengerze? Jak byłeś wylogowany z fejsa, próbują się dostać? Wie ktoś cokolwiek?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół