nasiona marihuany

[PC BOX] 0.08 mkw, Auto Duck - 2x tornado 32W

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Duck foot to raczej sianowata odmiana więc pewnie dlatego. Miałem Frisian Duck kiedyś i też prawie wcale żywicy na nim było.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
A jak z paleniem? Mialo jakas moc chociaz ? Ja czekam na out. Wysiewac bede za miesiac.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Sprawdzilem ph wody i wyszlo 6.8 z testow kropelkowych. Zbijac do 6.4 ? Juz tak dosc mocno kwitnie roslinka.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie pamiętam czy miało moc, nie wiem nawet czy je paliłem czy się pozbyłem.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ok. Dzieki za informacje :) eksperymentalnie potrzymam, bo juz blizej, jak dalej.
PH regulowac w tej wodzie ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Kolejny tydzień mija, kolejne fotki.
45 dzień życia roślinki, 29 dzień kwitnienia. Zalane wodą z mielonymi skórkami bananów + biohumus. Jeszcze pewnie z miesiąc trzeba będzie ją przytrzymać... troszkę zaczęło pachnieć, założyłem filterek DIY. Już nic nie czuć :)





Do zobaczenia za tydzień.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Nastepne podlanie zrobie z miodem lub melasa. Przed sama scinka bede chcial machnac ze dwa dni ciemni. Pozdro i do nastepnego.

17/02 :
Zrobilem dzis flush woda RO ph 6.5
Czekam kilka dni az podeschnie medium i zaczynam podlewac woda z miodem i skorkami z bananow. Jeszcze ze trzy tygodnie i pewno bede zaczynal rozmyslac o scince rosliny. Zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie.
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
mały up...
53 dzień życia / 37 dzień kwitnienia:
Roślinka sobie dalej rośnie. Nie spuchła jakoś mocno, ale powoli idzie ku końcowi. Podlane dziś wodą z bananem i z miodem. PH wody 6,5



Główny top musiałem lekko zglebić, bo dość się przybliżył do lampy.

Trichomy sprawdzałem wczoraj, jeszcze potrzebują trochę czasu



Pytanko, ktoś się orientuje, ile czasu mniej więcej one potrzebują, żeby dojść ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć
59 dzień życia / 43 dzień floweringu

Ogólnie mocno nadchodzi jesień. Jeszcze dwa tygodnie i leci ścinka. Dziś zerkałem przez lupę i trichomy w większości są mleczne, ale są jeszcze niektóre przezroczyste. W dwa tygodnie sytuacja powinna się zmienić mocno. Podlewam bananem z miodem. Topki już się nie rozrastają. Czekam jedynie aż będzie gotowa. Struktura topków całkiem mi się podoba. Są mocno zbite (szczególnie ten główny).

Kilka fotek dla potomności.






Miss to ona nie jest, żywicą oblepiona również. Jedno jest pewne, następnym razem kupię sobie gotową ziemię :)

Dziękuję za uwagę jak narazie !


Piona
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć
Postanowiłem ściąć roślinę. Nie widzę przeźroczystych trichomów, wszystkie są białe i trochę brązowych.
Roślina żyła 64 dni, kwitła 48 dni.
Mokrego wyszło 49.76 g - zatem z 10 suchego swojaczka może będzie.

Podsumowując, mało żywiczna, prawie jej nie czuć. Dobra dla ludzi lubiących dyskrecję. Sam nie wiem czego się spodziewać po paleniu, pewno dupy nie będzie urywało. Tym czasem bobki idą do suszenia a z odpadów zrobię sobie masełko.

O finalnym wyniku poinformuję w następnym up-ie, jak wszystko wyschnie. Potem temat będzie można przenieść do zakończonych fotorelacji.



Piona!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Jutro wrzucę fotki z wagą. Tymczasem z resztek + 18g suchych topków, poczyniłem masełko. Będzie na ciasteczka.

1. gotowane około godziny (3 razy woda zmieniana w celu wypłukania chlorofilu)

2. Wrzuciłem kostkę masła i gotowałem następne 45 minut

3. po wygotowaniu przecedziłem przez sitko i gazę taką jałową

4. gotowy produkt poszedł na balkon w celu schłodzenia i oddzielenia wody od masła. Kolor wyszedł bardzo żółty, zatem operacja myślę udana :)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Czas zakończyć tą farsę...
Podaję wynik końcowy:
12,56g + to co wziąłem na sampelka (0,83g). Razem topków jest 13,39g swojaczka bez nawozów mineralnych.

Spaliłem tego sampelka i wnioski są następujące:
Smak: ok
zapach: delikatny z lekką nutką cytrusową
Dym: Nie gryzie, mimo braku sezonowania / curingu
Moc w skali do 10: dałbym około 4
High idzie raczej w głowę, nie w ciało

Podsumowując dobry kompan do piwka, nie jest to jakieś mocne ziółko, to napewno. Teraz 3 miesiące curingu i do grila i piwka palonko w sam raz.

Kilka fotek na zakończenie:

















Był to mój pierwszy indoor w malutkim boxie. Czego się nauczyłem? Ziemia ma kurewskie znaczenie, jak nie kluczowe. Stąd przy następnej uprawie zwrócę uwagę na medium :)

Sezon letni zbliza się nieubłaganie, co za tym idzie, kolejny outdoor. Temat można przenieść do zakończonych fotorelacji. Dziękuję za uwagę.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
:bal: Tak :D ale to szklanka z Jamesona do whisky :D
grow to był eksperyment i fajna przygoda,
Jaranie mam z zeszłego sezonu jeszcze :D więc na plonie średnio mi zależało :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół