nasiona marihuany

[PC BOX] 0.08 mkw, Auto Duck - 2x tornado 32W

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć
Mój testowy indoor w PC boxie :oczy:

Wybrałem Auto Duck ze względu na jej nietypowe listki :)

- rośliny - Auto Duck
- oświetlenie- 2 żarówki Tornado 32 W, świecę 18/6, temperatura noc około 17 stopni, dzień 24-25, wilgotność ok 55%
- medium - donica 7l oraz ziemia PH 6.5 + Perlit i Kokos wymieszany z ziemią, na dnie keramzyt, na górze również keramzyt
- wentylacja - wiatrak 120mm sterowany automatycznie (włącza się przy 27 stopniach), wlot pasywny
- nawozy - Mikoryza uniwersalna, gnojówka kurza, na flo prawdopodobnie gnojówka z bananów [w razie potrzeby mam jakieś mineralne nawozy plagrona pk13-14 i terra bloom]. Ma być raczej uprawa dla funu i zdobycia jakiegoś tam doświadczenia.
-trening- LST


Pestka wrzucona do kieliszka 23 grudnia, wykiełkował po dwóch dniach. Po około tygodniu pokazał się na powierzchni.

Update będę robił raz w tygodniu, żeby były widoczne postępy. Jak będą pojawiały się jakieś niedobory, będę aktualizował częściej. Roślinka narazie wygląda tak:



 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Buszek na zachęte i będę obserwował bo lubie mikro uprawy :p Jak rozwiązałeś wentylacja sterowaną temp?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Wrzuciłem czujnik temperatury, który uruchamia wiatrak w miarę potrzeby (jak temp. skoczy powyżej 27 stopni). Musiałem dać skarpetę, bo była niska wilgotność (to dobry znak na kwitnienie). Te żarówki tornado aż tak się nie grzeją właściwie. Wielkiej ilości się nie spodziewam, ale jak pisałem, to takie bardziej dla funu jest :)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Roślina strzeliła dość przez ostatnie dwa dni:



Pojawiły się dość specyficzne listki :)

Kiedy zacząć to naginać ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ok, to widzimy się za tydzień :)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Malutki up.

Panienka chyba się określiła. Między łodygą a liściem u podstawy pojawiły się włochy. Ciekawym ile pozostało do FLO...
Panne musiałem doglebić, bo zaczęła się mocno podnosić.
Panna nie pokazuje narazie niedoborów.
Dziś zbadałem wodę testem kropelkowym. RO: PH ma 6, Deszczówka: PH 6.8. Leję 2 razy deszczówkę i raz RO z gnojówką kurzą.
Liście, myślałem będą mniej podobne do konopii, ale jednak są dość konopne z wyglądu.

Jak się domyślam niebawem pojawią się preflowery i zacznie się najlepszy okres życia roślinki. Lepiej skórki z banana suszyć, czy jednak kisić?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Wyglaa na to, że zaczyna się na dobre...







Czy od wczoraj mogę liczyć 1szy dzień kwitnienia ?
Od kiedy zacząć podlewać bananowym roztworem?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Kolejny update...

Sytuacja jest następująca.

1. Pojawiają się jakieś niedobory (lekko żółkną te najstarsze liście). Czego może jej brakować?

2. Liście średnio przypominają kaczą stopę jaką znam z internetów...

3. Dziś jest 30 dzień od wypuszczenia kiełka. Jak liczyć flo?

Fotki:





 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Co do koloru nie pomogę, ale co do kształtu to sam przy pierwszym automacie bardzo długo zastanawiałem się czy to na pewno konopia przez kształt liści XD
Spokojnie, kształtów nabiorą.
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Wygląd na głodną. Ile razy już jej nawóz podawałeś?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
2 razy dostała jak do tej pory rozrobionej gnojówki kurzej z wodą z filtra RO.

Jakieś sugestie, co jej podać ?

Stężenie bardzo średnie tej gnojówki. Nie chciałem popalić.
 
U

Usunięty 11382

Guest
A nie przelałeś jej przypadkiem kolego ? Mi wyglada na to, że korzenia moga mieć za mokro przez ten perlit na powierzchni, gniją lekko i cieżko jej pobierać substancje odżywcze z gleby, jak często i jak dużo podlewasz

edit: sorry, dopiero wyczytałem ze to koko, nie mam za dużego doświadczenia z tym, ale tak czy siak wyglada mi to na przelanie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół