nasiona marihuany

HUMUS Active Papka

Wyszukiwarka Forumowa:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Oooo Gratulacje wyniku!
Pamiętasz może jaka była powierzenia/wymiary boxa w tym debiucie in pod to 250w?

Wgl szacuneczek za jointdoctors, uprawiałeś jeszcze kiedyś w przyszłości te izi rajdery z tej samej partii od joint doktorka? Ten breeder miał swoje czasy świetności po pierwszych automatach LR.
Tak jak Lr i lr2 były chu**we jak nie wiem tak później pojawiło się parę kozak strainów od Joint dokrorka.
:lisc:

Szafka miała wymiary +- 80x50x180cm. Od Joint Doctors miałem auto Ak47, Diesel Ryder, Easy Ryder i pewnie coś jeszcze. Wszystkie kozackie geny - jak na tamte czasy. LR#2 przytrzymany pod hps 75-80 dni lub out 90 dni - zaskakująco klepał. Chociaż wtedy były inne czasy i inna głowa.
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Mi nie chodziło o samo nawożenie medium a bardziej o ożywienie jej własnie mikrobami, grzybnią i co tam jeszcze żywe a pożyteczne, tak się składa że stosowałem waszą zasadę, ziemia biobizz light + odstana woda z kranu ( ec 0.2 więc ekstra mięciutka i ph 7.2 ) zbijałem tylko to pH do 6.3 - 6.5 pH minusem od biobizz na bazie soku z cytryny i... po 7 dniach czubki dolnych listków stały się jak by pół martwe, następnego dnia były już suche i to ppstępowało, objaw jak przy przenawożeniu ale niby jak skoro nic nie dałem, wilgotność, temp, wszystko w normie, podlewana z użyciem wagi kuchennej abym nie przelał a mino to straciłem nasionko... tzn kisi się dalej ale szkoda gadać. Pomyślałem więc że być może coś jest nie tak z florą w tej ziemi ? Stad pomysł by aktywować ziemie tym hunus activ który w głównej mierze zawiera... mikroorganizmy, bakterie i tego typu rzeczy, nie gniewaj sie Kot, ja zwyczajnie szukam rozwiązania i zgadzam się z Tobą i tym nawożeniem. Lada dzień kupię zwykłą ziemię w kwiaciarni i zobacze, w razie czego dodam tylko perlitu by ją spulchnić.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja sie nie gniewam, to nie moje krzaki :)

---------- Post Zaktualizowany 19:31 ---------- Data pierwszego postu 19:28 ----------

Odnośnie ziemii "dedykowanej" konopiom.
Żyjąc na Wyspach, kupiłem w jednym z growshopów, na jednym z okalających Londyn, Industrial Estates, ziemię. Nazywała się bodajże "Miracle Grow". Sprzedawca ją zachwalał, że to nowość , że "będziesz Pan zadowolony". Była najdroższa ze wszystkich. Była to moja 1 uprawa in. Pod 250w Mh/Hps. Rośliny automaty Easy Ryder od Joint Doctors. Z pod lampy 250w zebrałem 272 g suchych topów. Jeden z nich widać w moim awatarze... Do uprawy używałem nawozów organicznych BioBizz (BioGrow i BioBloom) + później Pk13/14 canny. Nigdy więcej, jak do tej pory, nie udało mi się zbliżyć do tego samego wyniku a używałem również ziemii Canny i innych BioBizzów. Tak więc mimo wszystko warto eksperymentować.

No spoko, tylko ze ziemia to zaledwie jeden aspekt, a na grow sklada sie ich wiele, wiec na dobra sprawe, to czyste zgadywanie. I skoro tak dobrze poszlo na tej ziemi i w tym upatrujesz przyczyny sukcesu, to czemu po prostu nadal w niej nie sadzisz?
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
No spoko, tylko ze ziemia to zaledwie jeden aspekt, a na grow sklada sie ich wiele, wiec na dobra sprawe, to czyste zgadywanie. I skoro tak dobrze poszlo na tej ziemi i w tym upatrujesz przyczyny sukcesu, to czemu po prostu nadal w niej nie sadzisz?

Gdy kupowałem tą ziemię, kupiłem też na zapas i na spróbowanie ziemię biobizzu. Drugi grow różnił się jednym czynnikiem - ziemią i wynik był o wiele gorszy. Utkwiło mi w pamięci jak mnie sprzedawca zapewniał właśnie odnośnie skuteczności tej ziemi i może dlatego to jej przypisuje sukces. Nie sadziłem więcej w tamtej ziemi bo przy kolejnym grow miałem już jakieś 1000 mil do tamtego growshopu.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No ok, tyle ze takie porownania jesli nie robisz ich na klonach, to jak pisalem - czyste zgadywanie i mocno subiektywna opinia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół