nasiona marihuany

Kiedy zbierać? Pytanie niby banalne, ale...

Wyszukiwarka Forumowa:

Wentyl77

Member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
11
Buchów
0
Cześć, jestem nowym użytkownikiem forum i to mój pierwszy post. Siedzę na razie i czytam, czytam, czytam. Zmontowałem sobie box i posadziłem pomidorka. Co prawda ma kilka dni dopiero, i sporo pracy i nauki jeszcze przede mną, ale że dociekliwy jestem to chcę od razu kilka rzeczy wiedzieć. Chodzi mi tym razem o czas zbioru. Tak, wiem o trichomach mleczno bursztynowych ale mnie chodzi o coś odwrotnego. Mianowicie marny ze mnie użytkownik, od czasu do czasu coś tam zapalę, rzadko generalnie. Nie interesuje mnie couchlock ani kilkugodzinny odjazd. Chcę lekko, na wesoło, tak żeby funkcjonować. Jesli ten grow się uda to nastepny spróbuję z wysokim cbd. Mam nasionka z dominacją sativy, celuję w przedział 13-17%. Czy zbierać jak będą trichomy szklane i trochę mleczne? Jak to się ma do mocy? Czy np. 15% thc to jest przy 30% bursztynów a jak zbiorę szklane to bedzie 10%? Czy indica (przewaga indiki) przy 15% thc to juz couchlock niezależnie od koloru trichomów? Tak sobie wymyśliłem, że chciałbym zbierać jak bedzie 50/50 szklanych i mlecznych, czy to dobre rozumowanie? Pytam póki mam czas na czytanie ;)
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Zbierz jak będą wszystkie mleczne i pal po jednym buchu ;)
Na dłużej Ci starczy.
 

Wentyl77

Member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
11
Buchów
0
Nie martwię się, żeby mi starczyło . Wiedza dla samej wiedzy, ten grow to też bardziej dla samej uprawy a nie gigantycznych zbiorów.
 

MlodyGypsy

Member
Rejestracja
Gru 26, 2019
Postów
16
Buchów
0
zbierz sobie najlepiej jak wiekszosc bedzie mlecznych byku albo fifty fifty przezroczystych i mlecznych
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół