nasiona marihuany

[MH / HPS][150W][0,36m2] - Tropicanna OG's - Buzz Astral

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Proszę o przeniesienie do zakończonych :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Do administracji: temat został przeniesiony do głównej kategorii growlog indoor :p
Czy mógłbym prosić o przeniesienie w odpowiednie miejsce? Tzn. "Zakończone Indoor"
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] pomożesz? :p
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Zdaj proszę jakiś smoke reporcik jak Ci się będzie chciało :) Bardzo fajnie opisane wszystko.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Okej - na prośbę [MENTION=54280]Yebak[/MENTION] 'a postaram się coś sklecić :)

Najmocniejszy jest zdecydowanie OGKZ od Humblodt Seed Organization.
Mocno oszronione i zbite palenie - na szczytach pomiędzy zielenią widać ciemno-granatowe prześwity.
Dym jest mdło/owocowy, z wyraźną nutą Cheese'a :)
Działa praktycznie od razu i wręcz otumania.
Typowo kanapowa odmiana - nie w moim stylu...

Na drugim miejsce jeżeli chodzi o moc jest (SFV OG x Platinum) x Tropicanna Cookies F2 od [MENTION=7378]cheton[/MENTION] 'a
Tutaj też bardzo dużo szronu, ale struktura suszu jest dużo luźniejsza - foxtail'owa.
W smaku czuć głównie nutę Tropicanna Cookies - do tej pory nie jestem w stanie nazwać tego aromatu.
Dym jest sporo delikatniejszy, niż w przypadku OGKZ.
Ludzie którzy pierwszy raz mają do czynienia z tą odmianą, pytają "Co to jest?" i pytają czy do jointa użyłem smakowego tytoniu.
W tle głównej nuty jest ziemisto-sosnowy aromat wymieszany z typowym smakiem kush'a.

To co smakuje mi najbardziej i do tego klepie mnie najprzyjemniej to San Fernando Lemon Kush.
Fazka jest bardzo żywa i wchodzi ze sporym opóźnieniem - nawet 10 minut po zapaleniu jointa nie czuć finalnego efektu. Jak dla mnie idealne połączenie działania umysłowego i cielesnego - mocno wyśrodkowane. Myślę że cross z Tropicanna Cookies może być bardzo podobny w działaniu.
Dym w smaku i w zapachu jest dość kwaśny - głównie cytrynowo/limonkowe nuty.
Topy są średnio zbite i dużo mniej żywiczne, niż u poprzedników.

Amnesia Lemon x Honey Cream paliłem do tej pory najmniej, ale wcale nie dlatego że jest najgorsza.
Palenie jest jeszcze bardziej energetyzujące niż SFLK, ale wpada w ten drugi rodzaj skrajności.
Palenie nie otumania, a powoduje raczej "gonitwę myśli" - niepowstrzymany strumień rozkmin na tematy wszelkie.
W smaku czuć cytrusy z nutą sztucznych, landrynkowych owoców.

Tropicanna Cookies F4 jest smaczna i znowu powtórzę - jedyna w swoim rodzaju, jeżeli o smak chodzi,
Fazka jest bardzo delikatna, hybrydowa - ani nie wbija w fotel, ani nie napędza strumienia myśli i przypływu energii.
Doświadczony palacz raczej nie nazwie tej odmiany mocną, pomimo tego że szronu jest całkiem sporo.
Co ciekawe - grzebiąc w suszu w poszukiwaniu nasion, na rękawiczkach zostawał mi fioletowy hasz - tak samo jak u Ciebie [MENTION=7378]cheton[/MENTION] :p

Nie jestem raczej koneserem, ale postarałem się opisać to jak najrzetelniej.
Sorry za składnię :)

POZDRO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół