nasiona marihuany

[LED 100W][0,48m2][Auto Black Jack Herer]

Wyszukiwarka Forumowa:

Sirvo

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
16
Buchów
0
Witam, Witam :headbanger:

Światło : Halogen LED 100w / 7500 lumenów
Box : 60x60x80
Nasiono :1x Black Jack Herer -autoflo
Wentylacja - 2x wlot i wylot 12v 0,13A i jeden mixujący 12v 0,18A
Ziemia - zwykła uniwersalna plus keramzyt
Nawozy : Terra Vega , Rhizotonic , pk13/14 ,terra flores
Fotoperiod : 24/24 na wege potem 14/10
Filtr węglowy: 125 m3 jeden z mniejszych nie pamietam dokładnie
Trening: Lst
Kiełkowanie : najpierw kieliszek z wodą 24h potem bezpośrednio do ziemi .
Fotorelacje zacząłem tak plus minus od 10 dnia.

10 dzień








box z zewn.



12 dzień




[SUB][SUP]

[/SUP][/SUB]
18 dzień



20 dzień
[/IMG]





21 dzień kolejne lst


24 dzień



Wigilinie xD


27 dzień



34 dzień






35 dzień






Moje pytanko do was , kiedy przełączyć światło na 14/10 na faze kwitnienia ?
I dlaczego nie widać jeszcze topków? wszystko jest ok ?
Pozdro [SUB][SUP]
[/SUP][/SUB]


---------- Post Zaktualizowany 16:18 ---------- Data pierwszego postu 16:09 ----------

Witam ponownie , mam pytanko do moderatora ponie.waz nie znalazłem opcji edytuj a chciałbym ,żeby galeria nie była miniaturkami tylko większymi zdjęciami bezpośrednio w poście... Jest możliwośc edytowania tego ?


edit Gandi: poprawiłem fotki, tu masz temat na temat wrzucania fotek https://www.forum.haszysz.com/showt...czanie-zdjęć-na-forum&p=1756010#post1756010
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Sirvo

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
16
Buchów
0
MAły update

40 dzień

40.jpg


Chyba troszkę przesadziłem z wielkością donicy (26 litrów) i teraz wielkość MJ zaczęła robić się troszkę przytłaczająca.
Zrobiło się ciasno w boxie także musiałem zrobić kolejny trening .


42 dzień
42_lst.jpg


44 dzień

44_a.jpg


44.jpg


47 dzień

47.jpg


Czy ona zacznie kiedyś kwitnąć o_O?

471.jpg
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Co Ty wsadziłeś ?
"SWEET SEEDS - Black Jack Auto" czy może
"black diamonds seeds - Black Jack Herer" ? Czy może coś innego ?
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
To napewno nie automat <lol2> już dawno by kwitnął
 

Sirvo

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
16
Buchów
0
Black Jack Herer - 1 Nasiono od Black Diamonds Seeds ;D

---------- Post Zaktualizowany 18:54 ---------- Data pierwszego postu 18:53 ----------

haha , oby jednak był to automat bo tego potwora tam nie zmieszczę...:D
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
12/12 i trenuj ostro ... chociaż na moje oko to rozsadzi boksa ......
To nie jest automat ... patrz co kupujesz.
 

Sirvo

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
16
Buchów
0
No to panowie chyba jest awaria :D sprawdziłem stronkę jednak to nie jest autoflo haha OMG

---------- Post Zaktualizowany 19:45 ---------- Data pierwszego postu 19:00 ----------

No dobra najwidoczniej miało tak być :D lubię wyzwania więc chętnie doprowadzę ją do końca ;) tutaj jeszcze jedna foteczka po wyciągnięciu z boxa. Ps: to nie mój błąd z nasionkiem nie ja ją zamówiłem wyszło po prostu małe niedopatrzenie ;D

displayimage.php


---------- Post Zaktualizowany 19:46 ---------- Data pierwszego postu 19:45 ----------

displayimage.php


---------- Post Zaktualizowany 19:48 ---------- Data pierwszego postu 19:46 ----------

 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Nooo i teraz jest ciekawie. Trzymam kciuki żeby Ci się udało przetrwać indukcję. Może jakiś toping pomoże albo siatka bo krzaczek zapowiada się świetnie!
 

Sirvo

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
16
Buchów
0
właśnie przed chwilą myślałem o siatce :Dale poki co powalczę jeszcze sznurkami, wykorzystam każdy cm tego boxa:D czyli tak plus minus ile mogę się spodziewać do końca ? z 3,4 miechy ?

---------- Post Zaktualizowany 20:04 ---------- Data pierwszego postu 20:02 ----------

aktualnie po linii głownej łodygi jest 75 cm ,w opisie seeda od 100 cm do 150 niby rośnie
 
U

Usunięty 65798

Guest
Ja bym wygolił ze słabych odrostów i liści. Zwolnisz trochę miejsca i te najlepsze odrosty ewentualne będziesz miał gdzie doginać. Przełączaj już 12/12 bo będzię dzungla fest heh.
:spalony:
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Kurcze nie wiem czy ta siateczka się nadaję. Zauważ że jej oczka są na tyle małe że nie przepuszczą żadnego odrostu. Kup w budowlanym siatkę ogrodzeniową, plastikową. One mają oczka w okolicach 40mm.
 

Sirvo

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
16
Buchów
0
No właśnie o to chodzi, ona pewnie jeszcze urośnie dużo a nie ma na to miejsca wzwyż .
Atualnie siatka znajduję się 20 cm od lampy, powyżej temperatura sięga powyżej 28C wiec myśle ,że lepiej będzie właśnie maksymalnie ją zblokować w takim przypadku.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
OK... rozumiem czym się kierowałeś ale nie zmienia to faktu że roślina dalej będzie rosnąć i miejsce na te przyrosty musisz znaleść. Jak zostawisz tak jak masz teraz to w przeciągu 2 tygodni zrobi Ci się tam taki gąszcz że ręki włożyć nie zdołasz. Montując siatkę na której będziesz mógł trenować będziesz w stanie to skompensować w poziomie przeplatając cały przyrost z indukcji.
 

Sirvo

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
16
Buchów
0
Witam Witam!

Mały update ,
Halinka ma już 77 dni od główki.
Po 2 dniach zrezygnowałem z siatki ponieważ zaczęły dziać się złe rzeczy z malutką, najwidoczniej nie chce być w klatce;P
Przeszła ze mną już około 10, 15 treningów :D ale opanowałem sytuacje :D

Aktualnie myślę ,że pójdzie teraz w grubość niż wysokość także dostaje dobrą pasze :)

co myślcie , będzie coś z tego :D?
1222.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół