nasiona marihuany

Pierwsze COCO

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Możemy się spodziewać fotek suszu czy zostawisz nas z suchym liczbami? ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Foty bobów, lubię patrzeć na gotowe boby, podniecają mnie. :crazy:
waga mnie tam nie obchodzi zbytnio, chce popatrzeć na żywicę. :wal:
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Hej, fajna relacja i kozacki koniec, co było w końcu powodem chorobowych zmian na liściach ? Mam też pytanie odnośnie Twoich nawozów, czy skromnym zestawem Advanced nutrients Sensi Coco Grow/Bloom A+B ( czyli 4 butelek ) będę w stanie dojść szczęśliwie do końca ? Powiedz mi jeszcze jak oceniasz ten ich bajer " perfect ph " jeśli chodzi o coco, wybrałbyś Advanced nutrients ponownie ? Do wczoraj planowałem na moje pierwsze coco brać skromny zestaw a i b od canny ale Twoja fotorelacja otworzyła mi oczy na AN i wygląda to ciekawie ( w razie czego posiadam ph metr i ec metr ) pozdro !
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Hej, fajna relacja i kozacki koniec, co było w końcu powodem chorobowych zmian na liściach ? Mam też pytanie odnośnie Twoich nawozów, czy skromnym zestawem Advanced nutrients Sensi Coco Grow/Bloom A+B ( czyli 4 butelek ) będę w stanie dojść szczęśliwie do końca ? Powiedz mi jeszcze jak oceniasz ten ich bajer " perfect ph " jeśli chodzi o coco, wybrałbyś Advanced nutrients ponownie ? Do wczoraj planowałem na moje pierwsze coco brać skromny zestaw a i b od canny ale Twoja fotorelacja otworzyła mi oczy na AN i wygląda to ciekawie ( w razie czego posiadam ph metr i ec metr ) pozdro !
Podstawa wystarczy i na dobrą sprawę jest najważniejsza reszta to zazwyczaj zbędne bajery szczególnie przy hydro/coco. Ph perfect bym nie ufał i zainwestował w kwas azotowy bo mierniki masz z tego co piszesz. W coco ważne są 2 rzeczy. Przelewy przy podlewaniu, szczególnie od chwili zmiany światła/początku flo i dokładna kontrola tego co wlewasz do doniczki i tego co z niej wypływa. Na wegu nie musisz robić przelewów za każdym razem, a nawet nie jest to zalecane, wtedy powinieneś stackować EC w podłożu więc jak przelejesz je z raz na tydzień to wystarczy.
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
@Śmieszek420 obecnie próbuje z okrojonym sprzętem, po ciągłych niepowodzeniach nieznanego pochodzenia poddałem się rok temu ale kilka tygodni temu wróciłem, sporo skromniej ale próbuje, ph krople, ghe tripack, proszek ph minus, calmag Atami i pozostałości typu perlit, cocos od canny, koszyczki do hydro i tego typu pierdoły, mini box sklepany, żarówki z action, mam już 8 dniową roślinkę w kokosie, kiełkuje drugą, najbardziej po dupie dają mi nasiona które tanie nie są, marzy mi się udana micro uprawa i fotorelacja żeby móc mieć dostęp i startować w OS'ach na fajne forumowę nasionka, może opisze mój problem w dziale śmietnik 🤣 bo jest co opowiadać a wciąż nie znam przyczyny.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ważne żebyś miał ph metr i ec metr. Nie żadne kropelki tylko elektroniczny miernik i płyny do kalibracji żeby sprawdzać czy w chu*a mierniki nie walą.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół