nasiona marihuany

Pierwsze COCO

Wyszukiwarka Forumowa:

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Dzień dobry

Dzis dzien 8

Zastanawiam się czy juz nie zacząć niektórych FIMowac czy muszę jeszcze zaczekać do tego 4 piętra? A może to kolejny mit? Może mnie ktoś uswiadomi




Odmieniec

 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ja scinam stożki w okolo 17 dniu weg. Mysle ze te 2 tygodnie to takie minimum. Roslina szybciej radzi sobie ze stresem.
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Witam, dzien 15

Pojawił się problem, nie wiem czy to niedobór azotu czy cal-mag czy może przesadzilem z nawozami, możecie mnie naprowadzić?


[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1059675]

normal_IMG_20200119_230653.jpg
[/url]




Jakies 3 dni temu zrobilem FIMa, jak oceniacie? Pierwszy raz robiłem, wcześniej to LST, Toping

 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Sensi gorw Coco A+B oraz B-52 wszystko z advanced nutrients według tabeli
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dużo za dużo ogolone...
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Teraz bądź uważny czy ci jaja nie wyrastają o takim fryzjerze.
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Jeszcze nie udało mi się wyhodować hermy w taki sposób, może to będzie pierwszy raz. Kochani wiem że hardkorowe cięcie ale zawsze tak robię. Przynajmniej 2 takie fryzjery, po lst i na indukcji/początku flo.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Liście są niezbędne do przprowadzania procesu fotosyntezy, więc jaki jest sens je ucinać prawie całkiem? Tylko stresujesz rośliny, hamujesz ich wzrost i ładnych kilka dni im zajmie zanim odbiją, kompletny bezsens i szkodzenie krzakom.
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Liście są niezbędne do przprowadzania procesu fotosyntezy, więc jaki jest sens je ucinać prawie całkiem? Tylko stresujesz rośliny, hamujesz ich wzrost i ładnych kilka dni im zajmie zanim odbiją, kompletny bezsens i szkodzenie krzakom.

Dziękuję za stwierdzenie oczywistośći. Ciekawe czy łodygi również przeprowadzają fotosynteze ;)? Mogłem napisać przed poprzednim up'em ŻE za każdym growem tak robie i macie rację jest stres herma i dżuma! To nie jest moj pierwszy grow (w coco tak) jakby serio działo się coś złego to bym tak nie robil. Niektórzy nie tkna listka ja upier*alam wszystkie bo nie lubie jak jest taki gąszcz. Za tydzień jak dodam up'a to nikt z was by nie powiedział ze byl taki fryzjer.

Niestety nie mam zdjęcia jak je ogolilem po lst. Jak widać ledwo się podniosły
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Odnajdz sobie fotorelacje usera Izak - robil grow porownawczy na klonach, jedne golil z lisci, drugich nie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Dopóki nie zdrewnieja całkowicie, tj. dopóki są zielone to i łodygi będą przeprowadzały fotosyntezę, ale porównaj sobie powierzchnię łodyg do powierzchni jednego liścia... Taki trening miałby sens na wegu, wtedy mógłbyś stymulować roślinę do produkcji nowych liści, na początku flo roślina przypie****a ostro na rozmiarze, ale raczej to przygotowanie stelażu pod kwiaty, a nie odbudowa liści. Liście to główne centra energetyczne roślin, poza tym pełnia funkcje zapasowe a co za tym idzie buforujące. Ucinanie zdrowych liści będzie zawsze głupotą.
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
kocham to jak każdy uwielbia sie tutaj udzielać jeśli chodzi o niepotrzebne pier*olenie a gdy kilka postów wyżej miałem problem to 0 pomocy.. Ostatnia fotorelacja tutaj. Ostatni raz piszę na temat defoliacji : zdania są podzielone na jej temat , nie robie tego pierwszy raz w życiu. Poprzednie growy dawały dobre plony pomimo takich NIEDOPUSZCZALNYCH praktyk. To sa tylko 2 takie cięcia na growa!! Kiedyś nie obcinalem liści było ok, teraz obcinam RÓWNIEŻ JEST OK!! Nie mam jakiś poje*anych problemów o których tutaj piszecie! Kochani wiem że chcecie pomoc żebym nie z***al gorwa ale napisałem juz przedtem że tak je "katuje" nie pierwszy raz. Nie wiem po co ciagniemy temat dalej. Jakieś 2 tyg temu też były tak ogolone mało tego zrobilem im dodatkowo topping podczas fryzjera. Hardkor nie? Dziwne ze nie zwiedly.. Postaram się doprowadzić tutaj fotorelacje do końca
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół