nasiona marihuany

Pierwsze COCO

Wyszukiwarka Forumowa:

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Witam wszystkich, wystartowalem z pierwszą uprawa w kokosie. Postanowiłem zrobić fotorelacje ponieważ sądzę że nie obejdzie się bez waszej pomocy.

Box: 120x120x200
Medium: kokos z kostki + perlit
Donice: 12sztuk każda 11L
Światło: hps 400W
Klimat: 30/35*C 30/40%wilgotności
Nawozy: Advanced nutrients Sensi Coco Grow/Bloom A+B, B-52, Big Bud Coco, Sensizym, Overdrive, Bud Candy
Pestki: 10x Honey Cream fast od RQS, 1x S.A.D. od Sweet seeds, 1x Sweet Valley Kush od green house


Zobaczymy co z tego wyjdzie, poprzedni grow na tym sprzęcie z wyższą temp ze względu że szedł przez lato dał mi 1,2g z wata. Chcę zobaczyć jakie efekty będą w kokosie, nie posiadam ph/ec metru zobaczymy czy uda sie bez niego mając apke z tabela dawkowania i niby ph Perfect w nawozach<lol2>

Dzień 1 (04.01.20)


Póki co nic ciekawego się nie dzieje, więc tylko 2 zdjęcia dodaje. Mam w planach zrobić każdej podwójny FIM aby uzyskać 4 szczyty nic więcej. Pozdro!
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Uprawa w kokosie jest spoko i wcale nie taka trudna jak na początku się wydaje.
Jednak ph metr by się przydał, zawsze to pewniej niż na czuja, a woda w kranie może mieć co rusz inne ph- no chyba, że masz jakąś inną H2O. Bez EC metru da radę normalnie na lajcie.
Jeszcze zaopatrz się w jakiś nawóz magnezowo-wapniowy np. call mag lub po prostu sól gorzką (epsom salt)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Czemu taki klimat srogi ? Przy tej temp. Coco bedzie szybko schlo
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
[MENTION=57187]BOOM[/MENTION] posiadam krople do mierzenia ph, najwyżej zacznę ich używać lepsze to niz nic, kupiłbym ph metr ale jestem splukany po świętach :D a jeśli chodzi o cal-mag to niby producent sensi coco zapewnia ze nawozy zawierają dodatkowy wapn, magnez oraz żelazo. Najwyżej przy pierwszych objawach niedoboru polecę dokupić.
[MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] podlewam codziennie coco poki co jest ok, mam słaby wyciągając bo filtr weglowy jest podpięty jeszcze z ostatniego gorwa.


Mam takie pytanie, dlaczego tutaj tak malo fotorelacji? Były usuwane czy co?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Trudna technika hydro/coco, skoro mozna isc na latwizne w ziemi. Stąd malo relacji.
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Siemka, mały upik. Ogólnie nic ciekawego sie nie dzieje, roslinki sie powyciagaly czyli wszystko idzie poki co według planu :D Jeden honey cream okazał się być 3-listmym mutancikiem. Dostają poki co sensi gorwa i b-52

Dzień 4




 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Zapowiada sie nieziemsko.

Btw nie lej woda po lisciach tak małego planta :p
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Raz robią sie focusy swiatla i można przypalic planta. Dwa mozna także w ten sposob "zaparzyc" roslinke.... Szczegolnie w tak mlodym stadium gdy w boksie cieplo od lamp bo kolega pisal ze ma nawet 35 stopni w dzień. Ale co ja tam wiem ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Raz robią sie focusy swiatla i można przypalic planta. Dwa mozna także w ten sposob "zaparzyc" roslinke....

Bzdura i bzdura i każdy z weteranów forum co miał już "kilka" roślin również stwierdzi że to bzdura. Jeszcze nie widziałem tych mitycznych przypaleń od kropel wody i lamp.
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Mi się kiedys zrobiło kilka kropek, ale to miałem bardzo blisko lampę, a może to były jakieś szkodniki :D nie wiem
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Raz robią sie focusy swiatla i można przypalic planta.

Taaa... Czyli jak po deszczu wzejdzie słońce, to wszystkie drzewa i rośliny są od razu w przypalone kropki, tak? Weź se chłopaku lupę do łapy i spróbuj zrobić takie hot spoty pod HPSem.

Wkrótce zaczniesz zbierać ostrzeżenia za prmanentne pisanie głupot i wprowadzanie userów w błąd.
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Boje sie jak nigdy. Co jeszcze będzie w nagrode dla mnie?
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Przypalone liście od wody to mit... sam to sprawdziłem i potwierdzam, tydzien temu wy***ałem nawilżacz powietrza i kilka razy dziennie spryskuje rośliny ( woda z karu ale przefiltrowana przez filtr dafi z odpowiednim ph ) i żadnych kropek nie ma, ba nawet lepiej i żywiej wyglądają liście niż przy ciągłej pracy nawilżacza, wejdz na moja FR i zobacz.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Raz robią sie focusy swiatla i można przypalic planta. Dwa mozna także w ten sposob "zaparzyc" roslinke.... Szczegolnie w tak mlodym stadium gdy w boksie cieplo od lamp bo kolega pisal ze ma nawet 35 stopni w dzień. Ale co ja tam wiem ;)

Jakie focus, co Ty gadasz. Udało Ci się kiedyś tak zrobić czy tylko powielasz ten mit? :scratch:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół