nasiona marihuany

[CFL 85W][0.16m2] [Bubble Gum XL, Haze Berry] Royal Queen Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Fajnie to wyglada kolego :) jakiej konkretnie uzywasz zarowki bo planuje kupic rowniez cfla tylko zastanawiam sie czy brac(automaty) barwe odrazu na flo 2700 bo weg autosy maja szybki.czy lepiej ta zmienna 2100.pozdrawiam

LAMPA/ŻARÓWKA ENERGOOSZCZĘDNA CFL ELEKTROX 85W DUAL

https://www.growbox.pl/product-pol-540-Lampa-zarowka-energooszczedna-CFL-Elektrox-85W-DUAL.html

Radzi sobie, nie ma różnicy czy auto czy zwykłe moim zdaniem.
Dużym plusem jest temperatura pracy, łatwo utrzymać wszystko w normie.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Te duale, to rzeczywiście fajna sprawa, ale trochę sporych rozmiarów są :)
Ja co prawda działam narazie w PC BOXie z dwiema tornado 32W, ale może zbuduję lub kupię coś większego i taka 200W Dual byłaby idealna.
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Tylko pytanie czy na automaty nie bd lepiej odrazu wlaczyc lampe na flo . autosy maja z 2 tyg wega .hmm
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Kurde, nie pamiętam ile litrów, przy następnym upie sprawdze.

Właśnie ze względu na rozmiar zdecydowałem się na 85w, mocniejsze są już dłuższe i większe. Musiałbym kombinować na skos ( i tak nie wiem czy by się zmieściła bo jak kupowałem to to liczyłem ) a to przy klasycznym boxie rurkowym nie jest takie proste z uchwytami ( chciaż jak teraz pomyśle to dałoby rade to ogarnąć )Ta mieści się na minimetry.

Ja nie wybierałem lampy pod rośliny - miało być uniwersalnie. Myślę że przy takiej powierzchni nie ma to znaczenia. No bo ile więcej wyciągniesz, 2 gramy ?
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Witam w jubileuszowym miesiącu 10 lecia na forum ;D

102 dzień





Daje im jeszcze tydzień lub dwa maksymalnie. Jeszcze z 3 szczyty są nie dojrzałe.
Niektóre szczyty powoli zaczynają się kłaść pod swoim ciężarem. Po łamaniach mam taką pajęczynę łodyg w boxie, że masakra. Jak wyciągnę je z boxa to już ich nie włożę z powrotem.

W dalszym ciągu delikatnie puchną także myślę, że warto poczekać.

Doniczki są 4 litrowe.

Już myślę nad następnym grow, polecę pewnie jakie automaty, żeby się zmieścić w 90 dniach, bo nie lubię zbyt długo czekać za kążdym projektem.

Co ciekawe - Roślina, która na starcie byłą w gorszej kondycji, zbudowała dużo większe i zbite topy i jest już praktycznie gotowa. Porównując do faworytki z początku jest ligę wyżej.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Dzień 114





Dzień 118 HARVEST





Temat przycięty, w tym momencie już lekko podsuszony, zapakowany w słoje. Odpowiedni curring i jak poziom wysuszenia będzie odpowiedni to podzielę się wynikiem. Nie ma jakiegoś szału ale myślę, że minimum zostało osiągnięte.

Bubble Gum XL wyszło bardzo liściaste, za to Haze Berry dobrze zbite i żywiczne. Zapach w obu przypadkach jest ok. Jeżeli chodzi o moc to po szybkim samplu jestem bardzo zadowolony - jest lepiej niż dobrze.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2


Plonu wyszło plus minus 40g. Kompletnie suche palenie + trochę zjarane wcześniej.

Ok 0,5g/W

Tak naprawdę nie patrzę na wagę ( bo czasami temat jest mniej wysuszony i podbija to dość dużo wynik ) tylko na zawartość moich słoików. Jak dobijam do połowy zawartości z 1 krzaka to jestem zadowolony. W tym wypadku nie udało się osiągnąć celu. Właściwie nie wiem dlaczego.
Wszystko oprócz łamania szło po mojej myśli.

W każdym razie palenie nadrabia jakością. Smaczne i mocne.

Do następnego.

Black Jack Herrer już się moczy.

5!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół