nasiona marihuany

[CFL 85W][0.16m2] [Bubble Gum XL, Haze Berry] Royal Queen Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Witam wszystkim,
dawno tu nie zaglądałem co nie oznacza, że w temacie grow projektów się u mnie nic nie działo.
Dotychczas moje growlogi prowadzone były z boxem 0,09m2 i zwykłych cflkach, zmieniło się tyle, że przeskoczyłem już jakiś czas temu na nieco większego boxa i dedykowaną świetlóweczkę 85 W. Większy box pozwolił wreszcie na zmieszczenie prawdziwego filtra co załatwiło problem z zapachem w 90%.

Kilka luźnych strzałów z poprzednich projektów :










odmiana
Bubble Gum XL oraz Haze Berry - wszystko od Royal Queen Seed
oczywiście feminizowane

box
40cm x 40cm na chyba 100 cm wysokości czyli 0,16m2

oświetlenie
85W Elektrox

wentylacja
mieszak i wyciągający ''łazienkowy''

trening
tylko LST - ewentualnie łamanie ale to w ostateczności

Generalnie, co projekt to inne efekty, trochę spontanu, trochę doświadczenia i szczęścia i jakoś zawsze dochodzę do końca.

Zamiast Haze Berry miał być Money Maker od Strain Hunters ale wykiełkował i nie wyszedł z ziemi, dlatego Hazeik ma mało obsuwę. Oceniając aktualny stan to idzie to średnio, żeby nie powiedzieć wolno. W 15 dniu zdarzało mi się mieć już 2/3 krotnie większe krzaki.
Na dodatek Haze Berry ma jakieś zmutowane liście.

Lecimy :



[h=1]Bubble Gum 6 dzień, Haze Berry 2 dzień[/h]

[h=1]Bubble Gum 14 dzień, Haze Berry 9 dzień[/h]

[h=1]Bubble Gum 16 dzień, Haze Berry 11 dzień[/h]

Na ten moment tyle.
Do następnego.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Sieeeemaa,
Dziewczyny zostały delikatnie nagięte,
w moim mniemaniu nie przybierają na masie w takim tempie jakim powinny, co myślicie ? Jakieś pomysły ?
Zawsze wydaję mi się, że w innych fotorelacjach idzie to szybciej, nie wiem, może złudzenie na zdjęciach.
Ucinam też zawsze jeden czy dwa liście, które zasłaniają szczyty - zrobiłem to dzisiaj, te zdjęcia przed dwóch dni.
Następny up wrzucę jak już będzie trochę ciekawiej i trochę podrosną ;)



Bubble Gum 21 dzień, Haze Berry 16 dzień



<joint>
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Witam wszystkich,
rośliny zaczęły ładnie rosnąc, wcześniej nie byłem zadowolony ale teraz widzę, że idzie to w dobrym kierunku. W tym boksie chyba nie miałem jeszcze nie automatów i nie za bardzo wiedziałem kiedy mniej więcej je przełączyć. Nauczony doświadczeniem żeby nie przesadzić zdecydowałem się na równo dzień 30 dzień, kiedy rośliny zapełniły praktycznie całą powierzchnie donic.

Uśredniam również różnice pomiędzy plantami żeby było łatwiej liczyć bo właściwie 3 dni w tą czy w tamtą nie robią różnicy. Rośliny praktycznie zbliżyły się do siebie masą.

Ostatnie poprawki LST, z którego jestem zadowolony i już pozwalam im rosnąc swobodnie.
Jedynie co jeszcze zrobię to poprzycinam dolne odrosty bo nie przepadam za trymem popcornu ;) - nigdy wcześniej tego właściwie nie robiłem, ale myślę, że to będzie dobra decyzja.

Podlewam od początku tylko wodą, zbitą octem do właściwego PH - ziemia naładowana nawozami - nie pamiętam dokładnie ale to jest chyba biobizz allmix

Zastanawiam się również, czy nie zmieściłbym w tym boxie 3 roślin i czy to w ogóle ma sens - np 3 automaty bez treningu, bo w tym momencie byłbym już praktycznie bliżej połowy a nie na początku - myślę, że sprawa do przemyślenia na następny raz.



22 dzień



26 dzień



29 dzień



30 dzień - zmiana na 12/12

:spalony:
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Jest lekka awaria bo panny za duże porosły :dance:

Podniosłem lampę maksymalnie jak to tylko możliwe, zmieniłem położenie mieszaka ( wieje od dołu ) i czekam z łamaniem do ostatniej chwili.

Tyle z plusów, że zaczyna już kwitnąć.

Tragedii nie ma. Jest lepiej niż sądziłem, że będzie.

Miejsca starczy jeszcze na 4/5 dni - przy optymistycznej myśli.

34 dzień


38 dzień



40 dzień



:brawo:
 

PtakTorpeda

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2020
Postów
43
Buchów
0
Fajnie się zapowiada, sam niedługo zaczynam swój pierwszy IN i mam podobne rozmiary boxa, więc zasiadam i oglądam a tobie powodzenia :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Taka podpowiedz, wywal ten filtr po za namiot, podlaczajac go na koniec zestawu. Zyskasz sporo miejsca.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Taka podpowiedz, wywal ten filtr po za namiot, podlaczajac go na koniec zestawu. Zyskasz sporo miejsca.

Mój namiot można powiedzieć jest mobilny, często przerzucam go z pokoju do pokoju czy chowam w szafie w której jest mało miejsca. Z przyczyn praktycznych zdecydowałem się na filtr wewnątrz boksu kosztem wysokości. Dzięki temu na zewnątrz ma kształt ,,prostokąta€,, z przedłużaczem ;)

Po podlaniu przyśpieszyły gwałtownie dlatego połamałem je dzisiaj w połowie wysokości także mam nadzieje, że to wystarczy.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Z każdym dniem walczę o miejsce w boksie. Nie jest problemem samo łamanie i wysokość, co rozmieszczenie szczytów na powierzchni boxa, po prostu rośliny są rozlazłe na boki i zasłaniają sobie światło. W tym momencie krzaki są poplątane w wszelki możliwy sposób. Lubie mieć jednak w boxie poukładane jako tako.

Już stopują ze wzrostem także mam nadzieję, że jakoś to unormuję.

Dzień 42 - dzień łamania



Dzień 46



Dzień 51





No nic, przesadziłem z wegiem ewidentnie.

Tyle dobrze, że już miałem kiedyś taką sytuację, że nie mieściłem się w boxie więc wiem z czym to się je i jak z tego wybrnąc i z tego co pamiętam plon również był niczego sobie.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Powoli do celu. Bez zaskoczeń.

59 dzień








67 dzień





72 dzień



 
Ostatnia edycja:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Witam wszystkich w tym wirusowym klimacie.

Topy ładnie powolutku puchną i oblewają się żywicą. Łapy się kleją i ładnie pachną ;)

Dzień 80





Dzień 87



Dzień 80









Wszystko pięknie zbliża się ku końcowi, bez niespodzianek po drodze.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
LAdnie wszytsko idzie CFl nie sa takie zle na małe powierzchnie u mnie tez wszytsko zbliza sie koncowi u wsumie bez problemow oprocz tego ze jedna lekko przelana , powoodzenia zycze i czekam na ukoncznie i zdjecia :tiphat:
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Fajnie to wyglada kolego :) jakiej konkretnie uzywasz zarowki bo planuje kupic rowniez cfla tylko zastanawiam sie czy brac(automaty) barwe odrazu na flo 2700 bo weg autosy maja szybki.czy lepiej ta zmienna 2100.pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół