nasiona marihuany

Niemcy - Frankfurt am Main

Wyszukiwarka Forumowa:

Crank91

New member
Rejestracja
Sty 5, 2020
Postów
4
Buchów
0
Siema. Znajdzie się ktoś życzliwy w okolicach Frankfurtu nad Menem? Pierwsze miesiące na emigracji nieco kłopotliwe :pl::pl:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Pierwsze miesiące ? Ja gdy mieszkałem w okolicy zakręciłem się w ciągu tygodnia. Szukaj opalonych.
 

Crank91

New member
Rejestracja
Sty 5, 2020
Postów
4
Buchów
0
Mieszkam w miasteczku 15 km od centrum Frankfurtu. W pracy nie znalazłem nikogo. Czytałem o tej pięknej dzielnicy przy dworcu ale nie wiem czy jest sens w ogóle się tak wybierać. Nigdy w życiu nie udało się z marszu nic pozyskać :D

---------- Post Zaktualizowany 16:45 ---------- Data pierwszego postu 16:43 ----------

Chyba, że znasz jakieś w miarę pewne miejsca z pomagierami :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Mieszkam w miasteczku 15 km od centrum Frankfurtu. W pracy nie znalazłem nikogo. Czytałem o tej pięknej dzielnicy przy dworcu ale nie wiem czy jest sens w ogóle się tak wybierać. Nigdy w życiu nie udało się z marszu nic pozyskać :D

---------- Post Zaktualizowany 16:45 ---------- Data pierwszego postu 16:43 ----------

Chyba, że znasz jakieś w miarę pewne miejsca z pomagierami :D



Nie znam, po prostu podbiłem do opalonych. :D Więcej nie jestem wstanie Ci pomóc.
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Idziesz na wprost b hofu i odbijasz w prawo, przejdziesz ze 100 metrow i ktoś na pewno Cie zaczepi. Czym dalej tym lepsze zauwazylem. Tutaj gdzie sa dziwki i te menele stoją to baki nie ma dobrej, jedynie cracka ktos ci moze odbic, to akurat maja kozak
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Często bywam na targach w Messie także mogę pomóc. Wcześniej nie zauważyłem posta. Jedź na stację Konstablerwache, na górze znajdź Commerzbank. Tam zawsze stoją, jak nie ma to pochodź w uliczkach obok jak i po drugiej stronie torów tramwajowych(za DM) . Weź wagę bo cię wydymają.
 

Crank91

New member
Rejestracja
Sty 5, 2020
Postów
4
Buchów
0
Często bywam na targach w Messie także mogę pomóc. Wcześniej nie zauważyłem posta. Jedź na stację Konstablerwache, na górze znajdź Commerzbank. Tam zawsze stoją, jak nie ma to pochodź w uliczkach obok jak i po drugiej stronie torów tramwajowych(za DM) . Weź wagę bo cię wydymają.


Dzięki za wskazówki. Wybiorę się w tygodniu. Musi się w końcu udać ?. Na pewno dam znać co z tego wyszło ?
 

Smokku

New member
Rejestracja
Mar 2, 2020
Postów
4
Buchów
0
I jak poszło? Dzis tez właśnie przyjechałem do Frankfurtu i szukam pomocy.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Często bywam na targach w Messie także mogę pomóc. Wcześniej nie zauważyłem posta. Jedź na stację Konstablerwache, na górze znajdź Commerzbank. Tam zawsze stoją, jak nie ma to pochodź w uliczkach obok jak i po drugiej stronie torów tramwajowych(za DM) . Weź wagę bo cię wydymają.

Instrukcja jest dalej aktualna.
 

Smokku

New member
Rejestracja
Mar 2, 2020
Postów
4
Buchów
0
Wolałbym coś od swoich bo wiem jak to z śniadymi przyjaciółmi jest :D
 

Smokku

New member
Rejestracja
Mar 2, 2020
Postów
4
Buchów
0
Jak dasz się wyruchać to każdy to zrobi. Ale poradziłem sobie, piękne jasne jaranko od polaka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół