nasiona marihuany

????? ???? ???? ❂ Automaty dla braci w potrzebie.

Wyszukiwarka Forumowa:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
????? ???? ???? ❂ Automaty dla braci w potrzebie.

????? ???? ???? ❂ Automaty dla braci w potrzebie.

Witam serdecznie.

Jak wspominałem na zakończenie swojej fotorelacji "nadwornej", nadszedł czas aby podzielić się z potrzebującymi braćmi nasionami na sezon 2020.

Oferowane geny to autonomiczne crossy Auto Trainwrecka [Gnomes Seeds] z Auto Amnesia Grapefruit [GGS] oraz Auto Trainwrecka z Auto White Widow [Anaconda] oraz powstałe z samozapylenia Auto Trainwreck S1.
Wszystkie nasiona automatyczne są zmieszane, także wysyłam losowe geny - wszak pewne, że wyrośnie zeń automat.

X



X



X

Przewiduję wybór 5 potrzebujących osób, które zamieszczą tu swoje zgłoszenia.
Kryteria wyboru pozostawiam sobie.


Czas na zamieszczanie swoich zgłoszeń wyznaczam do pierwszego dnia marca 2020.
W zgłoszeniach proszę aby był zawarty link do fotorelacji out/in.
Po upłynięciu terminu nadsyłania zgłoszeń wybiorę 5 osób, które będą proszone o nadanie bezpiecznego adresu na pw.


W zamian za pestki, oczekuję dokumentacji na łamach forum, w postaci przeprowadzonej fotorelacji z otrzymanych nasion [dla jasności - fotorelacji prowadzonej rzetelnie i kompetentnie, wszystkie zdawkowe "fotorelacje" jak np. ta od Geraldzika i inne podobne nie będą uznawane i po konsultacji z modownią odznaka poleci...]

Nasiona są automatyczne więc wątpię żeby ktoś chciał je do boxa ale zabronić przecież niczego nie mogę, także pełna dowolność zastosowania, oby zgodnie z regulaminem i zgodnie z prawem ...




Pozdrawiam.
:tiphat:


 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Czarny bracie chętnie przygarne pestki, fr będzie na stówe
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Chętnie przygarnę pestki. Niestety na # nie mam jeszcze żadnej fotorelki, ale za to mam na innym forum. Jeśli to nie problem to z chęcią przygarnę.
Nie można dodać linka do innego forum to dodam kilka zdjęć z ostatniej uprawy



Pozdrawiam wraz z moim Gelato:jaraczz:
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie reklamujemy tu innego forum :)
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Siema trochę czasu na forum siedzę ale relki jeszcze nie miałem coś tam co roku się posadzi ale nic grubego :) w tym roku planuje coś więcej podziałać więc jeśli jest możliwość to chętnie przyjmę pestki
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Siema! Nigdy nie prowadziłem fotorelacji ale przez ostatni czas zrobiłem 3 owocne uprawy INDOOR na automatach . mogę przeprowadzić fotorelacje i na prv podesłać pare fotek moich krzaków ;) chętnie przygarnę trochę pestek, mogę startować za około 3 tyg. pozdro, z fartem!:spalony:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam serdecznie ponownie,

Opóźnienie wynikało z problemów technicznych związanych z przeprowadzką.
Dzięki za cierpliwość.
Miało być 5 fiolek z nasionami, zgłoszeń tak wiele - na szczęście inni użytkownicy też podzielili się swoją genetyką, zatem mam nadzieję, że nikt nie będzie miał żalu o to, że wśród siódemki osób wybranych się nie znalazł.
Przypominam, że nasiona nie są testowane i że nie wolno nikomu kiełkować ich na terenie Polski ale na terenie wszechświata już jak najbardziej.
Oby po wykiełkowaniu wszystkie nasiona wyrosły wam na pocieszne roślinki. :eek:mn:

Proszę wytypowane poniżej osoby o bezpieczny adres na pw. (jeśli skrzynka będzie pełna:eek:s2::eek:s2::eek:s2:, dajcie znać tutaj):





Wysyłam listy wszystkie razem, zatem czekam na dane na pw, do ostatniej osoby, w tym wątku podam też informacje, kiedy przesyłki zostały nadane do was.
Trzymam za was kciuki (za tych których nie wybrałem również):thumbs-up-smiley-em - oby outdoor okazał się być owocny tego sezonu...
Przypominam o zatagowaniu mojego nicku w swojej fotorelacji, tak abym mógł na bierząco obserwować losy nasion.
Dzięki za zgłoszenia, na następny sezon postaram się zrobić coś również dla większej liczby chętnych- wszak wszystko się okaże w trakcie sezonu MMXX.
Pozdrawiam wszystkich.
:tiphat:



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół