nasiona marihuany

HPS250w|0,49m2|Living Organics + KNF #1| 2x Lilac Cookies & Purple Majik x Critical HOG

Wyszukiwarka Forumowa:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Juda krosy z Majik zaczęły pokazywac jakies fioletowe pheno?

Nic a nic :D zdrowa zieleń.

Mam w planach na najbliższa przyszłość jakiegoś soga zrobić w małych doniczkach w oparciu o twoje pestki, to większa pula testowa będzie.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Zobaczymy w pózniejszym flo.jak testowałem czyste Purple Majik to na 10 roslin 2 wyszły zielone reszta fiolecik zobaczymy jak to bedzie w tych krosach w nastepne grow tez je wrzuce
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
22 dzień flo.

Kwitną. Jutro dostaną trzecią Ct z rzędu i wracam do normalnego cyklu nawożenia.







Pozdro
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Elo przy okazji podlewania zrobiłem trochę zdjęć mycelium, które "zakwitło" po ostatniej CT











Pozdro.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
30 dzień flo

Elo, dzisiaj tylko raw footage. Planty kwitną sobie, troch je wyciąga, a przemyślenia niekrytego krytyka następnym razem :D








Kilka makrosków, już sporo mleka wjeżdża.





Pozdro.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
37 dzień flo.

Lecimy dalej z flo. Na tym etapie można już coś więcej powiedzieć o roślinach, a jest o czym, bo 4 sztuki i każda inna. Na pierwszy ogień krosy z majikiem. Jedna sztuka pachnie bardzo słodko, landrynkowo. Ta sztuka jest już praktycznie gotowa do cięcia. Zrobiła nie za duże topki, ale są twarde jak kamień. Trichomy prawie wszystkie mleczne. Myślę że jeszcze z 10 dni i bedzie cięta. Druga sztuka zrobi dużo większe topy. Produkuje mnóstwo nowych kwiatostanów, ma tyle białych włosów że wygląda jak szczotka. Zapach jest podobny do pierwszej, ale z wyczuwalną pikantną nutą. Krosy z lilac też ciekawie wyglądają. Jedna z nich robi fajne twarde topki, ładnie obsypane trichomami, będzie potrzebować jeszcze ok 3 tygodnie. Druga jest zupełnie inna, będzie prawdopodobnie potrzebować sporo więcej czasu, robi stosunkowo małe topy, ale za to konkretnie obsypane. Obie mają bardzo ziemisty, "mikrobiologiczny" zapach.

IMG_20200307_184443.jpg

IMG_20200307_184512.jpg

IMG_20200307_184940.jpg

IMG_20200307_184956.jpg

IMG_20200307_185229.jpg


Pozdro.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Aż dziwne że nikt nie napisał żebyś spryskał czymś tę "pleśń" dwa upy wyżej :troll:
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
47 dzień flo.

Szybką wrzutka. Przez tą całą koronę mam taki młyn w pracy, że nie bardzo kiedy mam zajmować się krzakami. Ostro je przesuszylem przez przypadek i przez to mocno zaczęło je wysysać. Ogólnie myślę że w następnym grow w tym namiocie polecę bardziej konwencjonalnie, bo słabo w czasie i podlewa ie co dwa dni jest dla mnie bardzo uciążliwe. Może też za jakimś automatycznym podlewanie się rozejrzę.

Co do roślin, jeden majik jest już z trichomami w sam raz i weekend prawdopodobnie pójdzie ścinka. Drugiego raczej potrzymam jeszcze ze 2 tygodnie. Chcę też go cofnąć na weg, bo jest na prawdę fajny. Duże topy zrobił, już są twarde za***iscie, świetnie pachnie, super obsypany jest i ogólnie najlepiej przetrwał ta susze, gdzie prawie wcale nie zżółknął. Mam na nim takiego małego topka i myślę że poleci monstercropping.
Lila i myślę że jeszcze z 10 dni mogą postać. Jeden jest trochę wolniejszy, ale drugi już cały mleczny i fajne twarde bobki zrobione. Obie sztuki nie są raczej mega produktywne, ale rekompensują ilością żywicy.




Tu ten wolniejszy majik



A to z kolei lilac która najbardziej oberwała przez to przesuszenie, topy się położyły i strasznie wy***ało pH na liściach. Nie wygląda ładnie, ale wiadomo, keep it real.



Reasumując, myślę że mimo trudności zwłaszcza w ostatnim czasie, wynik będzie ok, w okolicach zupełnie akceptowalnego przeze mnie.

Pozdro
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
54 dzień flo.

Dzisiaj miałem trochę czasu więc pod nóż poszedł pierwszy majik i ta lilac której kładły się topy.
Ogólnie od***ałem trochę, bo po jarałem przed cięciem i jak otrymowalem przypomniało mi się że to są dwie różne odmiany, a wszystko poszło na jedną kupkę. Po większych topach mniej więcej mogę poznać która jest ktora, ale popcorn będzie zmieszany. Ogólnie przez permanentny brak czasu ostro zaniedbałem to grow, przez co jestem na siebie trochę zły, a najbliższe miesiące nie nastrajają optymistycznie. Pracy będę miał coraz więcej, także chwilowo jestem zmuszony zawiesić projekt living organics i wrócić na jedną lub dwie uprawy do bardziej konwencjonalnych metod. Mam w planach kilka myślę ciekawych projektów, ale raczej pobawię się chwilowo na butelkowanych nawozach. Bo tak czy inaczej zawsze coś musi rosnąć :sunny:

Dwie sztuki które zostały
IMG_20200325_174346.jpg

IMG_20200325_174838.jpg


IMG_20200325_174604.jpg

IMG_20200325_174622.jpg

IMG_20200325_174638.jpg

IMG_20200325_174628.jpg

IMG_20200325_175349.jpg

IMG_20200325_191007z.jpg


Pozdro.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
59 flo.

Wczoraj zakończyłem tą nierówną walkę. Trichomy mi odpowiadały, więc pozostałe dwie rośliny straciły życie.
Majik pod koniec flo zaczął się trochę wybarwiać. Ogólnie jako że na prawdę super topy zrobił, zostawiłem jednego małego topka i spróbuje go wrócić na wega i jednocześnie ukorzenić aka monstercropping.







Podsumowując bardzo zaniedbałem glebę w tej uprawie, a w systemie w jakim miałem ja przeprowadzić jest to niewybaczalne. Niemniej jednak finalnie jaranie będzie i nie będzie go jakoś dramatycznie mało. Do bortkowych crossow wrócę niebawem, albo z pestek albo jeśli uda mi się cofnąć tego topka na wega.

Z dwóch pierwszych roślin wyszło 52g, niestety pomieszane, ale mniej więcej po dużych topach da się poznać które jest które.




Jaranie jest mega dobre, ale coś więcej napisze jak popróbuje te które wiem czym są na pewno :D

Na dniach nowa fr z gnomowymi fioletowymi autosami, ta można przenieść do zakończonych. Za parę dni podam wynik końcowy i coś tam napisze o jaranku.

Pozdro
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Elo. Plon z drugiego majika 38 i z lilac 29. Łącznie 118g.

Wynik nie powala, ale starczy :sunny:

Majik


Lilac


Pozdro
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Powiem Ci tak, w suchym temacie raczej słabo mi idzie rozpoznawanie niuansów :sunny:
Wiecej zawsze mogę powiedzieć jak topy są jeszcze na krzaku :D

W majiku na pewno dominujące są owocowe, słodkie klimaty, co to konkretnie jest już nie będę w stanie określić. Lilac ma bardzo słaby zapach, dopiero tak naprawdę jak miele w grinderze coś bardziej czuć. Na krzaku obie rośliny byly mocno w ziemiste klimaty, ale teraz tak na prawdę tylko lekko "ziółkowy" zapaszek się wydobywa.
Ogólnie majik jest na prawdę bardzo spoko, ale ten drugi lilac jeśli chodzi o moc robi wrażenie. Temat jest naprawdę bardzo mocny. Wjeżdża z kilkuminutowym opóźnieniem i peak trzyma bite 2 godziny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół