nasiona marihuany

AF | HPS 600W | 1 m2 | 2 x Big Poison, 3 x Auto Critical X-Treme

Wyszukiwarka Forumowa:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
2 ostatnie zdjęcia to takie idealne Afy outdoorowe ;) Ładnie oby do końca bezproblemowo :)
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 61

Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dzisiaj Big Poison-ki i No Name dostały 3 litry muszynianki do podstawek. Zassały w niecałą godzinę do sucha. Wczoraj dostały 4 litry od góry.
Tak poza tym wczoraj odbyło się okazjonalne ważenie Critical-ek, gdyż nie posiadam własnej szali. Musicie mi uwierzyć na słowo, że wyszło nieco ponad 80 gieta. Szału nie ma, ale towar pierwsza klasa :smiley-rolling-join Pachnie słodziutko i klepie elegancko. Jak zwykle przesuszyłem. Wychodzi tak mniej więcej 20/30/30 na roślinę. Jak już wcześniej wspominałem dwie były całkiem dorodne i jedna nieco słabsza. Nie udokumentuje Wam tego bo nie posiadam swojej wagi a towar został już w części rozdany potrzebującym ;) Z wyniku nie jestem dumny, ale biorąc pod uwagę, że pestki miałem za free to nie mam prawa narzekać. Jest dobrze :smoking-smiley-face
Do Następnego! :salut:

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 64

Aktualnie w namiocie mam 5 roślin. Od kliku dni rośnie sobie Nebula od Paradise Seeds (sezonówka). Do tego Big Poison-y oczywiście, Devil's Widow od Holenderski Skun no i No Name sezonówka.

Dzisiaj ślicznotki dostały 5 litrów gorczańskiej krynicy z dodatkiem Cannazym (12 ml/5 litrów) plus 3 litry samej muszynianki do podstawek. Big Poison-y powoli wkraczają w ostatnią, najlepszą fazę żywota :) Myślę, że za 3, max 4 tygodnie powinny być gotowe... Przesadzenie ich do Batmix-a było dobrą decyzją. Liście przestały blaknąć i nawet odzyskały zieleń. Cieszy mie to bardzo i nawet przestałem się o nie martwić. Gołym okiem widać, że dadzą mi więcej plonu niż Critical-e :D

Fotoperiod mam ustawiony 12/12. Warunki w boksie bez większych zmian. Temperatura nie przekracza 30* C w dzień i nie spada poniżej 20*C w nocy. RH: 30% dzień/ 40 % noc.

IMG_20200223_171552.jpg


IMG_20200223_171631.jpg


Big Poison (37 dzień Flo)

IMG_20200223_171450.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 66

Big Poison-y (39 dzień Flo)

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Bonusowe foty:

Devil's Widow @ Holenderski Skun

displayimage.php
[/url][/IMG]

Outdoor-owa sezonówka w namiocie. Dzisiaj musiałem ją nagiąć bo już prawie sięgała sufitu. Obecnie ma około 170 cm.

displayimage.php
[/url][/IMG]

Nebula @ Paradise Seeds

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 73

Big Poison-ki pięknie dojrzewają i nabierają masy. Z bliska topy bardzo smakowicie wyglądają :) Planty wyssały z liści składniki odżywcze, tak więc trzeba było zwiększyć im EC pożywek. Na ostatnie dwa podlania dostały: Top Max, Bio Bloom i Cannazym (po 10 ml/5 litrów). W następnym podlaniu dostały pierwszą dawkę BioBloombastic (5 ml/5 litrów).

Aktualne foty:

IMG_20200303_120039.jpg


normal_IMG_20200303_115847.jpg


normal_IMG_20200303_120026.jpg


normal_IMG_20200303_115937.jpg
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 74

Wczoraj Big Poison-ki zostały podlane ostatni raz przed ścinką. Dostały do podstawek 3 ml bloombastica na 1,5 litra wody przefiltrowanej przez fitr Dafi. EC nie mierzyłem, ale zastosowałem max zalecaną dawkę przez producenta więc powinno być wysokie. Tym bardziej, że od góry zalałem je dodatkowo enzymami. Być może nawet przesadziłem z tym papu, tym bardziej, że Cannazym to nawóz mineralny. Chyba trzeba będzie zrobić flusha...
Tak w ogóle to dzisiaj odkryłem, że wprowadziłem Was w błąd w pierwszym poście.
Genetyka Big Poison Autoflow to krzyżówka trzech szczepów a mianowicie: Big Poison x Ak472 Auto x Easy Plant XXL Auto
Czas zbiorów wg. producenta to 80 dni. Cały czas byłem przekonany, że 90 dni.
Moim daje maxymalnie tydzień a być może zetnę je nawet w weekend. Przed ścinką postaram się wrzucić w miarę przyzwoite foty.

Do następnego!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Miło widzieć,że się nie zmarnowały u Ciebie pechy. Wpuszczałeś gości do pokoju z tym żyrandolem? :-D
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzięki [MENTION=89596]Topas[/MENTION] za odzew w moim growlog-u. Pestki od Ciebie zostały już wszystkie wykorzystane. Na 15 sionek zmarnowały się tylko trzy (dwie niewykiełkowały a jeden plant okazał się mutantem). W pokoju z żyrandolem nie było żadnych nieproszonych gości :D
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 79

Dzisiaj Big Poison-ki miały ścinkę w swoim 52 dniu kwitnienia. Mógłbym a może nawet powinienem je jeszcze z tydzień potrzymać, ale na rejonie pusto więc sami rozumiecie. Wynik zapewne nie będzie imponujący, ale najważniejsze, że doprowadziłem je do końca bez niemiłych niespodzianek. 3 majcie kilka fotek przed dokładnym trymowaniem.

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Aktualna sytuacja w namiocie:

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Podsumowanie

Projekt dobiegł końca. Dzięki za zainteresowanie moim przeciętnym growlogiem.
Dzisiaj odbyło się ważenie Big Poison-ek - wyszło 95 g.
Wcześniej z Critical-ek było 80 g, co daje końcowy wynik 175 g.
Widać gołym okiem, że muszę się jeszcze sporo uczyć :)
Chyba narazie dam sobie spokój z fotorelacjami...
Temat uważam za zamknięty. Proszę o przeniesienie go do działu zakończonych.

normal_IMG_20200312_174506.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół