nasiona marihuany

AF | HPS 600W | 1 m2 | 2 x Big Poison, 3 x Auto Critical X-Treme

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
u mnie tez 30 dzien ale wyglada jak piczka przy tych posio-nach :O
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień Projektu: 31

Witam w kolejnym dniu tego grow. Sytuacja z programatorem wróciła do normy. Wczoraj zapomniałem dopisać, że po 48 h świecenia zrobiłem im 3-godzinną przerwę i wróciłem do 20/4. Tak poza tym Big Poisony mają 5 dzień flo i rozrastają się jak szalone. Widać dobre geny się trafiły :) Strasznie grubą łodygę mają jak na swoją wysokość. Criticale mają 16/9 dzień flo. Rośliny pryskane/podlewane dalej samą wodą.

Foty z dzisiaj:

Big Poison-y:

normal_IMG_20200121_093956.jpg


normal_IMG_20200121_093758.jpg


Całość:

normal_IMG_20200121_093747.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 32

Od dzisiaj plantom przyświeca nowa żarówka. Być może za szybko ją wymieniłem, ale kto "bogatemu" zabroni haha. Wczoraj było kolejne podlanie. Tym razem zrobiłem im a'la hydro i nalałem do podstawek wody przefiltrowanej przez filtr Dafi. Dziewczyny pięknie wszystko wypiły. Z góry też zostały podlane. Tak poza tym to bez większych zmian. Rośliny wykazują przenawożenie azotem z medium, ale widać wytrzymują to przesycenie. Big Poison-y rozrastają się cały czas bardziej do góry niż kwitną, ale to dobrze. Zapowiadają się ciekawe okazy :)

Fota z dzisiaj:

IMG_20200122_103826.jpg



Do następnego!
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jak wrzucasz fotki codzien to tak srednio widać zmiany ;)
Ladne rosliny
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 34

Wczoraj i przedwczoraj było podlewanie. Panny dostały dwa razy po 5 litrów wody Żywiec Zdrój. Leje im do podstawek i z góry. Mają duże zapotrzebowanie. Znajomy miał rację, że za mało podlewałem. Kolega Bio Farmer pisze, że nie widać zmian, ale myli się :) Rośliny z dnia na dzień wyglądają coraz bardziej obiecująco. Tak poza tym od środy rośnie w namiocie Devil's Widow AF. Teraz już nikt mi nie zarzuci, że mam w namiocie niewykorzystane miejsce ;)

FOTY:

BIG POISON-y --> 7-8 dzień flo

IMG_20200124_114523.jpg


CRITICALE-e --> dwa mają 17 dzień flo a jeden 10 dzień.

IMG_20200124_114559.jpg


IMG_20200124_114310.jpg


IMG_20200124_114255.jpg


IMG_20200124_114341.jpg


CAŁOŚĆ:

IMG_20200124_115142.jpg
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 11382

Guest
Kolega [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] miał bardziej na myśli żeby fotorelacja nie miała 30 stron i była dla wszytskich przejrzysta.

Pozwole sobie zacytować :
Częstotliwość aktualizacji:
Nie należy umieszczać zdjęć co kilka dni gdzie zmiany/różnice są niewielkie (oczywiście pomijając problemy, choroby). Jednocześnie aktualizacje muszą być przeprowadzone przynajmniej raz w miesiącu. W przeciwnym wypadku mogą zostać przeniesione do działu Nieukończone.
W każdej aktualizacji powinien być umieszczony wiek rośliny - z rozróżnieniem na VEG/FLO

https://www.forum.haszysz.com/showt...ników-PRZECZYTAJ-ZANIM-ZAŁOŻYSZ-FOTORELACJE!!
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 36

Witam!
Dzisiaj tylko krótkie info, bez zdjęć, o postępach w uprawie.

25.01 Dziewczyny zostały porządnie przelane wodą z dodatkiem Top Max (Acidus Humus 1ml/1liltr) aż wypłynęło do podstawek. Jeden Critical dostał pełnego miksa na kwitnienie (Top Max, Fish Mix, Bio Bloom 0,5 ml/1litr), bo stracił kolorki w porównaniu do reszty w ciągu ostatniego tygodnia. Teraz na kilka dni zamierzam zbastować z podlewaniem. Trzeba rośliny trochę przesuszyć.

26.01 został zmieniony fotoperiod na 18/6, ale rośliny są za to lepiej doświetlone. Do końca będzie już tak świeciło.

Ogólnie wszystko zmierza w dobrym kierunku a w namiocie jest teraz niezły ścisk. Jak tylko będę miał możliwość to wrzucę jakieś chu**we foty jak zawsze :)

Miłej niedzieli Wszystkim!
<joint>
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 37

Big Poison-y 2 szt: 10 dzień Flo
Critical-e 3 szt: 13/20 dzień Flo

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 39
Witam serdecznie obserwatorów! Dziś czas na opis bez zdjęć. Będę robił opisy z fotami naprzemiennie.

Wszystko idzie w dobrym kierunku i oby tak dalej. W namiocie mam za***isty ścisk <lol> Znajomy grower doradzał, żebym usunął z namiotu sezonówkę rega, ale nie posłuchałem jego rady. Nie miałem serca usuwać takiej rośliny. Tym bardziej, że elegancko się rozwija i ciśnie do góry coraz mocniej :) Podciąłem jej tylko 4 dolne odrosty, usunąłem z 10 wielkich wiatraków i wsunąłem ją totalnie w róg i niech dalej weguje. Dziś było podlewanie samą wodą + oprysk z wody. Oprócz jednego Criticala, którego nie podlewam do weekendu. Niestety została przelana i wyjaśniały jej liście, ale powoli sobie kwinie. Zastanawiam się czy jest głodna czy zdupiłem jej PH... Ewidentnie ta sztuka nie ma takich potrzeb jak reszta ekipy. Tylko ta jedna ma takie objawy. Cała reszta zdrowo zielona i w ch*j liści których nie obrywam zbytnio. Opryski robie teraz raz dziennie dla doraźnego podwyższenia wilgotności i zapobiegawczo przeciw przędziorkom. Taki już mam swój styl, że pryskam bardzo długo nawet na flo. Przy moim HPS-ie 600 i wentylacji jak dotąd nie było problemów z pleśnią. To by było na tyle. Następnym razem kolejna porcja chujowych zdjęć. Do następnego rodacy! :salut:
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 41

Witam serdecznie w kolejnej odsłonie mojego growloga! <joint>

Dzisiaj przy okazji podlewania zrobiłem zdjęcia. Zużyłem 10 litrów odstanej kranowianki ;) Big Poison-y dostały 5 litrów z dodatkiem Top Max (1 ml/1 litr). Critical-e dostały 5 litrów z Top Max 1ml/1 litr, Fish Mix 0,5 ml/1 litr i Bio Bloom 0,5 ml/1 litr.

Big Poison-y: 14 dzień Flo
Na zdjęciu razem z sezonówką regiem

displayimage.php
[/url] [/IMG]

Critical-e: 17/24 dzień Flo

displayimage.php
[/url] [/IMG]
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 44

Big Poison-y: 17 dzień Flo
Critical-e: 20/27 dzień Flo
Warunki w boksie:
Wilgotność: 35% dzień / 45% noc
Temperatura: 27*C dzień / 21*C noc

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 47

Big Poison-y: 20 dzień Flo
Critical-e: 23/30 dzień Flo
Warunki w boksie:
Wilgotność: 30% dzień / 40% noc
Temperatura: 27-28*C dzień / 20-21*C noc

BIG POISON-Y

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1061941]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/63539/normal_IMG_20200206_165616.jpg[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

CRITICAL-E + Devil's Widow AF od HS

displayimage.php
[/url][/IMG]

NO NAME 47 Dzień WEG

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Grande Sergio

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2020
Postów
36
Buchów
5
Fajne drzewka, jednak wielkość donic ma znaczenie, też mam w 11-litrówkach. Ile wody lejesz na taką donicę? i w jakich odstępach czasu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół