nasiona marihuany

Nie moge sie doczekac!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Hazik85

Member
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
15
Buchów
0
Witam wszystkich!

Dzisiaj dostalem maila, ze moja lampa juz zapakowana i jedzie
Poczytalem o ziemi i jej pH, kupilem 20 litrow mieszanki ziemi z torfem, mam odczynniki z akwarium, poczytalem o fazach ksiezyca, trzy pesteczki Amnezyjki z Kera Seeds juz dawno doszly i dzisiaj wrzucilem pierwsze nasionko miedzy wacik:headbanger:
Nie moge sie doczekac, pale juz od lat codziennie i wstyd ale dopiero pierwszy raz biore sie za sadzenie:jprd:
Mam pytanie, mieszkam w holandii i zapach ziola nie znika z mojego mieszkania, pale okolo grama amnezii dziennie, czy potrzebuje growboxa? Slyszalem, ze dziewczyny nie lubia rozproszonego swiatla, zobacz prosze czy ta lampa da rade oswietlic jedna roslinke na raz?
Poozdro:mar:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
Off: jesteś Mega podniecony. Życzę ci jak najlepiej ale temu trzeba poświęcić dużo serca.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
radze zapoznac sie z regulaminem...:jprd:

11. Na forum haszysz.com obowiązuje zakaz umieszczania odnośników do materiałów graficznych innych niż dodanych do zasobów Galerii Konopnej forum (https://www.forum.haszysz.com/solarr/). Umieszczanie materiałów (zdjęć, filmów, itp.) pochodzących z zewnętrznych serwerów może mieć wpływ na bezpieczeństwo Użytkowników, zarówno umieszczających materiały, jak i oglądających
 

Hazik85

Member
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
15
Buchów
0
Mam nadzieje, ze sie uda. Dzieki:D Serca mam sporo, doswiadczenie mam nadzieje przyjdzie z czasem;)

---------- Post Zaktualizowany 22:15 ---------- Data pierwszego postu 22:13 ----------

radze zapoznac sie z regulaminem...:jprd:

Ojoj, przepraszam. Nie doczytalem, ze chodzi o linki a nie o same fotki
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Do jak duzego boxsa chcesz ta lampe wsadzic?
 

Hazik85

Member
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
15
Buchów
0
Wlasnie nie mam boxa. Chce zagospodarowac ok 2 m kwadratowych tylko nie wiem czy wystarczy powisic lampe nad roslinka czy zabudowac ja naokolo? Mam tam w pokoju jeszcze tylko akwarium ze stala wilgotnoscia i temperatura.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
2m kwadratowe pod uprawe jednej rosliny? To zdecydowanie mniejszy box potrzebujesz. 60x60 wystarczy. Tak na marginesie to ta lampa ma 60w?
 

Hazik85

Member
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
15
Buchów
0
2m kwadratowe pod uprawe jednej rosliny? To zdecydowanie mniejszy box potrzebujesz. 60x60 wystarczy. Tak na marginesie to ta lampa ma 60w?

Od 60w do 90w.
30 x 3 watt highpower CREE LEDs...tyle wyczytalem
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Musze Cie zatem zmartwic bo za te 200euro ktore zainwestowales dostepne sa duzo lepsze swiatelka.
Ogladales przed zakupem jak pod ta lampa rosna planty czy kupiles po prostu bo Ci podobal ten panel?
Obecnie na rynku pod wzgledem cena/jakosc prym wioda Mars Hydro ts1000 i ts2000
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Wlasnie nie mam boxa. Chce zagospodarowac ok 2 m kwadratowych tylko nie wiem czy wystarczy powisic lampe nad roslinka czy zabudowac ja naokolo? Mam tam w pokoju jeszcze tylko akwarium ze stala wilgotnoscia i temperatura.

Pamiętaj ze jak roslina ma noc to dobrze by było nie zakłócać tej nocy jakimś innym światłem . . . ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół