nasiona marihuany

Dziewczyny słabo rosną

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
120 centymetrów to nie wysoki , tylko taką ma wysokość ( wysoki to 200 centymetrów )
Zakupiłby Pan sobie ziemie plagronu np na flora-fauna.pl fajną promocję mają z okazji święta trzech króli.

Tylko zeby w Royal mixsie nie kielkowal bo potrafia sie popalic mlode planty w tej mieszance.
 
Ł

Łuki86

Guest
To bio bizz czy canna wkoncu :)
Jesli box to 40x40x120 i stio w domu +/- 20stponi to ledy polecam bo nie grzeja tym bardziej ze masz fundusz. No chyba ze sie myle to wtedy jak musisz dogrzewac to hps
Ta lampa nie moze miec 200w
Tu msz pozadna lampe na diodzie cree cbx3590
https://www.alibaba.com/product-detail/Original-CXB3590-Single-Grow-Light-50w_60723697334.html
A jak chcesz hps to sie musisz innych pytac


box stoi na poddaszu tam jest jakieś 7-c dlatego ma w środku grzejnik olejowy w boxe jest 23/27 stopni
mój znajomy ma hps ale mocne 400 a to za dużo to jak mocna lądowe lampę kupić na ten skromny areał
odnośnie ziemi to 1 albo 2 a jaką ty stosujesz ? fundusze nie graja roli większej moneta na to jest mogę dać więcej ale zęby się udało
jutro zamówię ziemię i tylko jaka lampę jeszcze zapytam kumpla co ma do pożyczenia ale wole Ledy mniej prądu biorą

odnośnie lampy może niema 200w faktycznie dlatego takie wszystko marne a to co podaje producent to można sobie wsadzić w D. lampę led jaka szukać 300W 400W ? też muszę szukać by wymiar pasował powierzchnia 40x40x120 to nie za wielka ale ja nie chce robić 120kg :D nie wiem czy to prawda ale czytałem ze na lampach led dużo trudniej się chowa dziewczyny wieczorem będę miał większa swobodę postaram się zdobyć dodatkową wiedzę , też nie podlewam zadnym nawozem woda przygotowana na przemian z biohumusem w dawce 150mm na 1,5L wody w butelce 1,5L

Wielkie dzięki za pomoc

---------- Post Zaktualizowany 10:05 ---------- Data pierwszego postu 10:02 ----------

120 centymetrów to nie wysoki , tylko taką ma wysokość ( wysoki to 200 centymetrów )
Zakupiłby Pan sobie ziemie plagronu np na flora-fauna.pl fajną promocję mają z okazji święta trzech króli.

zakupię spoko jest nie wysoki ale co zrobić 40x40x120 na tym trzeba pracować :)
tylko ta lampa mnie martwi ale to poczytam

---------- Post Zaktualizowany 10:10 ---------- Data pierwszego postu 10:05 ----------

Wielkie dzięki za pomoc OG Gucilla

box stoi na poddaszu tam jest jakieś 7-c dlatego ma w środku grzejnik olejowy w boxe jest 23/27 stopni
mój znajomy ma hps ale mocne 400 a to za dużo to jak mocna lądowe lampę kupić na ten skromny areał
odnośnie ziemi to 1 albo 2 a jaką ty stosujesz ? fundusze nie graja roli większej moneta na to jest mogę dać więcej ale zęby się udało
jutro zamówię ziemię i tylko jaka lampę jeszcze zapytam kumpla co ma do pożyczenia ale wole Ledy mniej prądu biorą

odnośnie lampy może niema 200w faktycznie dlatego takie wszystko marne a to co podaje producent to można sobie wsadzić w D. lampę led jaka szukać 300W 400W ? też muszę szukać by wymiar pasował powierzchnia 40x40x120 to nie za wielka ale ja nie chce robić 120kg nie wiem czy to prawda ale czytałem ze na lampach led dużo trudniej się chowa dziewczyny wieczorem będę miał większa swobodę postaram się zdobyć dodatkową wiedzę , też nie podlewam zadnym nawozem woda przygotowana na przemian z biohumusem w dawce 150mm na 1,5L wody w butelce 1,5L

Wielkie dzięki za pomoc
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Zatem masz podobne warunki do moich bo móje napioty też przeawżnie na poddaszu stoją i muszę dogrzewać zimą a latem jest bardzo ciepło.
Wiec ja osobiście zdecydowałem się na ledowe oświetlenie z racji takiej że hps zabiłby mi rośliny latem dając jeszcze dodatkowe ciepło a zima zawsze można dogrzac co nieco i po sprawie.
Jade na ziemi BioBizz

Jak chcesz to przegladnij sobie moją ostatnia fotorelacje:

https://www.forum.haszysz.com/showt...-1-44m2-Super-Lemon-Haze-9szt-OS-Pestka-Seeds

Badz obecną:

https://www.forum.haszysz.com/showt...-44m2-Destro99-TROPICANA-COOKIES-F4-OS-Zacier

Lampy ktore uzywam to Mars hydro 300.
Na twoj box wystarczy jedna taka lampa, tylko szkopuł w tym ze te lampy potraflia miec problem z niebieskimi ledami po paru latach użytkowania robią sie one przyjarane lekko przez co słabiej swieca. Ale ogólnie to sprawdzona, budrzetowa konstrukcja używana z sukcesami przez wielu młodych growerow.
Osobiście jak masz hajs to polecam coś takiego:

https://www.alibaba.com/product-detail/Original-CXB3590-Single-Grow-Light-50w_60723697334.html

Lampy na takich diodach są jednymi z najlepszych rozwiązań dostepnych na rynku.
Proponuje zostac przy oswietleniu ledowym z racji że posiadasz niski box i hps móglby Ci przypalać topy z racji wysokiej temp która wytwarza.
 
Ł

Łuki86

Guest
Zatem masz podobne warunki do moich bo móje napioty też przeawżnie na poddaszu stoją i muszę dogrzewać zimą a latem jest bardzo ciepło.
Wiec ja osobiście zdecydowałem się na ledowe oświetlenie z racji takiej że hps zabiłby mi rośliny latem dając jeszcze dodatkowe ciepło a zima zawsze można dogrzac co nieco i po sprawie.
Jade na ziemi BioBizz

Jak chcesz to przegladnij sobie moją ostatnia fotorelacje:

https://www.forum.haszysz.com/showt...-1-44m2-Super-Lemon-Haze-9szt-OS-Pestka-Seeds

Badz obecną:

https://www.forum.haszysz.com/showt...-44m2-Destro99-TROPICANA-COOKIES-F4-OS-Zacier

Lampy ktore uzywam to Mars hydro 300.
Na twoj box wystarczy jedna taka lampa, tylko szkopuł w tym ze te lampy potraflia miec problem z niebieskimi ledami po paru latach użytkowania robią sie one przyjarane lekko przez co słabiej swieca. Ale ogólnie to sprawdzona, budrzetowa konstrukcja używana z sukcesami przez wielu młodych growerow.
Osobiście jak masz hajs to polecam coś takiego:

https://www.alibaba.com/product-detail/Original-CXB3590-Single-Grow-Light-50w_60723697334.html

Lampy na takich diodach są jednymi z najlepszych rozwiązań dostepnych na rynku.
Proponuje zostac przy oswietleniu ledowym z racji że posiadasz niski box i hps móglby Ci przypalać topy z racji wysokiej temp która wytwarza.



OG Gucilla rozumiem ze to coś takiego zdjęcie z gogle to jest
https://www.google.pl/search?q=mars...UuwMQBHQb4At8Q_AUoAnoECAwQBA&biw=1418&bih=700

kumpel do mnie pisał ze pożyczy mi 1 swoja 150 w hps spróbuje zacząć od nowa z jego lampą ziemia przyjdzie i będę podlewał sama przygotowaną wodą bez żadnych biohumusow itp ten proces zemknęłam definitywnie szkoda Energi i czasu
dzięki za wskazówki dam znać jak zacznę wszytko od nowa jak materiał przyjdzie spróbuje na tym hps a będę się rozglądał za tą lampą
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Jak masz dostęp do hps to spróbuj na nim, czemu nie. HPS 150w nie powinien grzac az tak bardzo.

Ja osobiście używam ponad 3lata te białe Marsy300 ale powoli bede sie zbroić w lepszą technologie bo obecnie są duzo lepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Powodzenia z grow.
Zdaj relacje jak Ci idzie :)
 
Ł

Łuki86

Guest
Jak masz dostęp do hps to spróbuj na nim, czemu nie. HPS 150w nie powinien grzac az tak bardzo.

Ja osobiście używam ponad 3lata te białe Marsy300 ale powoli bede sie zbroić w lepszą technologie bo obecnie są duzo lepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Powodzenia z grow.
Zdaj relacje jak Ci idzie :)


zdam na pewno fajnie ze jesteś tak obyty w temacie i dzięki ze chce Ci się odpisywać
odnośnie technologi bardzo mnie zaciekawiłeś i z przyjemnością poznam te lepszą technologie
może sam odrazy bym na nią przeszedł chyba ze to dla doświadczonych Grow.
to puki co pouczę się na tej zobaczymy ten HPS 150w jest zimo to powinno byc ok a latem zakupie te MARS HYDRO 300 latem mam tam 30/38 c małe piekło

Pozdrawiam
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Nie tylko dla PROSÓW :)
To zależy jak długo chcesz się bawić w grow :) i czy masz fundusz na takie ekstrawagancje :)

Slusznie, działaj i łap doświadczenie na HPS, bez sensu jest wydawać siano skoro masz zaplecze sprzetowe, korzystaj z niego :)
Latem sobie pokombinujesz z ledami :)
 
Ł

Łuki86

Guest
Nie tylko dla PROSÓW :)
To zależy jak długo chcesz się bawić w grow :) i czy masz fundusz na takie ekstrawagancje :)

Slusznie, działaj i łap doświadczenie na HPS, bez sensu jest wydawać siano skoro masz zaplecze sprzetowe, korzystaj z niego :)
Latem sobie pokombinujesz z ledami :)


Dzięki za wsparcie czekam aż przyjdzie ziemia wszystko zamówione
tak mam zaplecze finansowe i to duże ale boje się inwestować w grow skoro nie mam doświadczenia
lecz muszę przyznać ze tamtego roku udało mi sie zrobić takie skromne 60g ale kobieta była częściowo w domu a częściowo na dworze

jeszcze zamówiłem King's kush automatic Femi. zobaczymy co to się uda pod tym hps napisze jak wszystko przyjdzie i zacznę temat na pewno pojawią się pytania

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół