nasiona marihuany

Co paliło się kiedyś?

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siemanko. Mam pytanie szczególnie do starszego grona. Co sadziło się kiedyś u nas w kraju? Jakie odmiany? Po fotorelacjach da się dojść do lat około 2008, natomiast mnie interesują czasy lat 90 i wczesnych 2000.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Wtedy nikt nie znał nazw odmian. Na fioletowe mówiło się "fiolet" i to cała terminologia z lat '90.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
W większości przypadków sadziło się pestki znalezione w paleniu z nadzieją że coś tam dojdzie pod naszym słonkiem.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
U mnie zawsze ktoś zapylał i potem rozdawał nasiona. Wszystko out w PL dochodziło, ale nigdy żadne nazewnictwo za tym nie szło, wszystko się "trawa" nazywało, lepsza albo gorsza.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Klepać klepalo bo człowiek małolat był. Odmian ci nikt nie poda strzelać można było by ze to eazy satywa heheheh albo jakiś dobry Holender z pod polskiego nieba. Pozdro dla starych koni.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
A to wszystko w tzw 'szufladkach' , pudełeczkach po zapałkach hehe
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
pamietam jak za szuflade sie płaciło 10 albo 15
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
P

pozytyw

Guest
K2, Whte Widow, Shiva , Orange
 
Ostatnia edycja:

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Druga połowa lat 90-pojawiał się skun'k,purple i jak wyżej koledzy to określili.
Przed tym królowała GAGA śmieszka.U mnie w okolicy kilku kolesi uprawiało w ogródkach działkowych(opowiadając rodzicom przeróżne bajki)
że to herbata,zioła itd. W tym okresie nie objętym prohibicją podczas harvestu szliśmy z kolegą przez połowę miasta do garażu suszarni z krzakami na ramieniu-czasy które nigdy nie wrócą<peace>
Skręta można było palić wszędzie,a zdziwienie ludzi było tylko że palimy śmierdzące papierosy:crazy:
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Wtedy nikt nie znał nazw odmian. Na fioletowe mówiło się "fiolet" i to cała terminologia z lat '90.

pamiętam jakie było parcie jak jakiś diler miał filet :d każdy leciał do niego
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
O też pamiętam jak się stało na osiedlu pod klatką gdy posiadanie nie było karane jeszcze i jarało gibona w kilku a stare baby na balkonie wyżej mówiły o nas -to ci co sobie narkotyczną trawkę w pięty wstrzykują-a nazwy to były jak ktoś sam przywiózł i wiedział co kupił- oprócz fioletów i oranży były jeszcze chemiki ewentualnie - te najbardziej śmierdzące. Piękne czasy.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Fiolet to był chemik, bo takie cuś naturalnie nie rosnie:sunny:
Pamiętam "skuny" które dostawało się w pudełkach od zapałek.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Kiedy ogarnięty w tematach koleżka poczęstował mnie skunkiem i mówił że to jest skun, wtedy myślałem że każda trawa to skun mimo że nie pachniał jak wtedy...
Nim jeszcze wiedziałem o co chodzi, razem z innym kolegą wspominaliśmy później jak ktoś miał coś ze skunkową nutą zapachową - mówiliśmy że to zapach "starego palta" lub zapach "dawnego jarania"

P.S.
Z każdym rokiem obserwując scenę geopolityczną mam wrażenie, że to się dzieje cały czas...
że nie tak dawne czasy będę mógł wspominać całkiem niedługo, i że to już nie powróci...

na ten przykład rzecz najbardziej obecnie kuriozalna - ustawa która zagraża pozbawieniem wolności do roku za wstęp do lasu...

:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół