nasiona marihuany

CFL 185W + LED - 5x Warrior 8 x Series 6 x sezon

Wyszukiwarka Forumowa:

Dotrwaja do konca ?


  • Łącznie głosujących
    15

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Czy Canna PK nie jest przypadkiem mineralnym środkiem? A tak ujowo mieszać organikę z mineralką.. Takie jest moje zdanie.
Zdrowo rosną, byle tylko po tym PK Ci nie zjarało ich, bo to jest chwila moment
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Zawsze dawalem jedna dawned pk po kilku dniach flo potem flush bass and tylko basis na wega I dawalo rade nie palio roslin
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Czy Canna PK nie jest przypadkiem mineralnym środkiem? A tak ujowo mieszać organikę z mineralką.. Takie jest moje zdanie.
Zdrowo rosną, byle tylko po tym PK Ci nie zjarało ich, bo to jest chwila moment


Ostatnio mieszalem organike z niewielka iloscia mineralnych i bylo spoko nic wielkiego sie nei dzialo ..... oby z fartem tym razem takze :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Update dzien 30/14/ od dzis licze roslina flo. Dzisiaj po wyschnieciu ziemi podlalem roslinki nkp bio bizz bo troche pozolkly.










 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema mordy roslinki maja 30 dni wegetacja/ 14 indukcja / 04 flowering.

Nie pisalem wam predzej mojej historii , poniewaz nie bylo czasu , a mianowcie sytuacja wygladala tak ze po tych huraganach ktore nawiedzily moj region , mialem problemy z przeciekajacym dachem i sufitem w sypialni w ktorej stał box z krzakami, oczewiscie ktos musial przyjsc i to sprawdzic , a pozniej naprawdzic . Nie zajemie to jeden czy dwa dni , a okolo 2-3 tygodni jak to Brytole , wiec boks nie jest u mnie.

Wiec musialem przeniesc krzaki do swojej kobiety okolo 5 dni temu , ktora sie malo zna i nie otwiera boksa do wczoraj gdzie zrobila mi pare fotek jak sytuacja wyglada. Ja wsumie nie mailem czasu przez okolo tydzien tam zagladac raz bylem podalac obficie NKP z duza iloscia azotu bo liscie zołkly, zrobilem malego fryzjera obumierajacych lisci i zoltych, wiec zdalem sie na nature indooru hhehe i chce wam pokazac jak idzie , zauwazylem po zdjeciach ze blaszki liscie ida w gore wiec dzisiaj bedzie akcja zeby tam isc i podwyzszyc lampe nad szczytami zeby nie pogorszyc sprawy , sa to tylko CLF-y ale zawsze moga popalic , jak widac predzej na zalaczonych zdjeciach gdzie jeden z lisci dotykal zarowki, spalil sie poprostu , tzn zrobila sie brazowa wypalona plama.

Tutaj pare fotek:




 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No zmagań z huraganami to jeszcze chyba w fotorelacjach nie było XD Z ciekawości, jak przetransportowałeś dziewczyny?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
No zmagań z huraganami to jeszcze chyba w fotorelacjach nie było XD Z ciekawości, jak przetransportowałeś dziewczyny?

Uwierz mi że wiało konkretnie w UK, uderzyły dwa huragany w przeciągu chyba tygodnia, brak internetu, prądu to była normalka :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
No zmagań z huraganami to jeszcze chyba w fotorelacjach nie było XD Z ciekawości, jak przetransportowałeś dziewczyny?



Spakowalem krzaki w czarny worek od smieci i szedlem przez miasto za dnia , chyba najbardziej bezprzypalowo , niz po ciemnosciach kiedy kazdy z czyms ponadgabaraytowym jest podejrzany :)

---------- Post Zaktualizowany 20:09 ---------- Data pierwszego postu 20:01 ----------

Uwierz mi że wiało konkretnie w UK, uderzyły dwa huragany w przeciągu chyba tygodnia, brak internetu, prądu to była normalka :)

Prad i internet mam nie zerwalo polaczenia ale dach nie dal rady
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema update z dzisiaj:

Jak wiecie nie mam krzakow u siebie , wiec ponownie moja najdrozdza ukochana ktora trzyma to u siebie i zrobila mi ponownie mala sesje , abym mogl sie z wami podzielic poczynaniami , ostatnio dodalem spora dawke azotu bo liscie zolkly , mam nadzieje ze sie poprawilo do dzisiaj , ale tego na fotach nie widac, jutro bede tam szedl i sprawdze :) i zrobie upa

Dzien 30/14/05











Do nastepnego ...
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witajcie za nami nastepny dzien zmagan tzn rozwoju roslin...
Mianowicie 30 dni wegetacji / 14 dni indukcji / 8 dzien floweringu
Panienki dostały lekkiego fryzjera z lisci ktore juz sie nie odbuduja bo wyzarly sie z azotu, reszta ladnie leci wsumie bez zarzutow , ostatnie podlanie Bio Bloom odbylo sie dwa dni temu panienki co trzeci dzien pija ok litra wody z odzywkami , dzisiaj zostal przygotowany mix z terra canna 13/14 na nastepne podlanie bo to juz czas zaczac lac cos na kwiaty.

Temperatury nie sprawdzam w dzien czyli w nocy u mnie napewno temperatura jest dobra a w nocy czyli za dnia nie wiem , ale jak zaleje litra wody na glowe to po dwoch dniach boks spocony ale wiatraki daja rade - wilgotnosc chyba w normie :)


Przed fryzjerem :


87481447_830147044169350_8771863818906107904_n.jpg

Po fryzjerze:

87501810_671384570332083_6706101102057619456_n.jpg



89063764_994346360990070_2403199833230802944_n.jpg

Ps: moge prosic administracje o to zeby naprawic linki do zdjec bo jakies baterie sa :) dzieki pozdro haszysz.com
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Ciekawe mi s6 indor srednio szly bardziej odmiana na outa jak dla mnie a te pechy to warr no8 x serious 6 a nie odzielne odmiany
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema [MENTION=90588]Deus"[/MENTION] tak wiem ze to jedna odmiana , nie dodalem x pomiedzy ze to cross , jakos to idzie .... na koniec zobaczymy jak spobie poradza outy w indorze :) narazie nie najgorzej

Jak wygladaly twoje w taki samym wieku w indorze lepiej gorzej ?
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Chyba mniejsze tylko to mix z warrem ciekawe co odziedziczyły i po kim,na koniec sie wyjasni ale jestem bardziej ciekaw ich na oucie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół