nasiona marihuany

CFL 185W + LED - 5x Warrior 8 x Series 6 x sezon

Wyszukiwarka Forumowa:

Dotrwaja do konca ?


  • Łącznie głosujących
    15

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
:mar::mar:

Witajcie trzy dni temu postanowiłem zacząć nowy projekt z pestkami feminizowanymi pełnosezonowymi 5x Warrior 8 x Series 6 od Deus , pestki poleciały do wody na 48 godzin po czym pokazały kiełki i po 72 godzinach przesadziłem pestki do ziemi i sa aktualnie pod lampami od wczoraj wieczora

Wyposażenie boksa i osprzetu:

Pestki: 6 x warrior 8 series 6
Wymiary boksa: 60x60x140cm
Doniczki:4x4L i 2x5L
Oświetlenie: CFL 185W 6x3500K + 2x 6500K + 120 ledow 3500K
Wentylacja: 3xWiatraki komputerowe
Ziemia: Canna Terra Professional
Fotoperiod: 18/6 po 30 dniach wegetacji standardowo 12/12
Odżywki: Dopiero od 4-5 tygodnia życia roslin ( BioBloom + TopMax ) na poczatku tylko woda z kontrolowanym ph do 4-5 tygodnia życia roślin.

P.s foty wrzuce na dniach jak juz bedzie widac panienki ponad ziemia , pozdrawiam i do usłyszenia.
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Maly upgrade dla Was panel jest gotowy panel sklada sie jak wyzej opisanoz CFl i Led ( na zdjeciu nie jest komplenty led nie ma podlaczenia do pradu, dzis zostalo zamatowane) wiatraki nie sa na wlasciwym miejscu , nastepne foto juz z szescioma roslinami i podlaczonym led ( ktore juz jest )
Roslinki maja sie dobrze zdjecie nie jest z dzisiaj , tylko z przed 2 dni , na zdjeciu wyszly 4 panny pozostale maja male opoznienie ale juz sa na powierzchni ziemi czyli razem jest 6 a nie piec roslin tak jak napisalem predzej , zeby wykorzystac potecjal boksa i miec wiecej palonka.

Tutaj pare zdjec:






 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Panel wyglada spoko ;) Mowilem ze kablel 1.5mm uciagnie ;)
Myslisz ze 6 panienek nie rozpie****i Ci boxa?
Moze byc ciasno pod koniec;)
Powodzenia. Mam nadzieje ze przebijesz wynik z ostatniego grow ;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Dzieki tez jestem zadowolony z panelu , kabel 1.5mm ciagnie prad jak nalezy :)
Szesc powinno byc spoko upcham i bedzie git , mialem predzej 4 w takim samym boksie i ewidetnie bylo duzo miejsca , moze na pocatek flo dam hps to poprawi sprawe , jak beda odpowiednie fundusze narazie to po kosztach pojechalem:) oglony koszt to moze 50zl.

Dzieki za trzymanie kcikow , oby tak bylo zebym przebil , z tego co zauwazylem po 2 uprawie nie ma co mieszac rodzajow palenia ze soba w jednym boksie bo inaczej kwitna tzn maja dluzszy i krotszy czas dojrzewania .

50g to nie duzo ale jak na cfl mysle przyzwoity wynik teraz licze na ok 80g -100g jak sie uda :)

Pozdrawiam ekipe haszysz.com i dozbaczenia w nastepnym upie. :mar:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema mordeczki wczorraj poszedl topping 4 z 6 roslin , bo juz na tyle sa rozrosniete i duze ze podjolem taka decyzje , ze trzeba je przyciac.
Dwie pozostale sa mniejsze wiec jeszcze z 3 dni i tez beda szly do fryzjera:) - nie mam zdjec ale jak bede mial mozliwosc zrobienia jakich kolwiek zdjec , zrobie to i wrzuce do wgladu , jest to dzien 9 od wyjscia z ziemi , panienki maja sie dobrze nic im nie brakuje , woda sama jak zwykle do 5 tygodnia . potem jakis Biobizz - Top bloom - Top max .

Pozdrawiam i dozobaczenia mordy : )
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siemacie po jakiś 72h pozostałe dwie panienki dostały też topping, więc teraz lst. Jestem przygotowany tzn mam miedziane sztywne druty miedziane w gumie , żeby trzymac odrosty przy glebie . Wygląda to ładnie , temperatura w boksie to ok 17 20 C w nocy , która mam ustawiana w dzień i w nocy ok 30 32C . Wilgotność w normie nie sprawdzam . Pozdro
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Lst sie zrobilo na 5 krzakach jeden jeszcze jest za maly na to ale przyjdzie i na niego czas... roz***al mi sie aparat w telefonie i nie mam jak zrobic update dla was do wgladu z ladnymi zdjeciami :) bo naprawde to wyglada syto :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Szybki update z przed 2 tygodni jak rośliny poleciały do docelowych doniczek dwie w kwadratowych były opóźnione ale dają radę.




Tutaj zdjęcia z dzisiaj popołudnia wszystkie razem i pojedynczo:











Jest to dzień 17 życia roślin tak jak wczesniej wspomniałem dwie rośliny mają opóźnienie .

Zasadzilem 5 pestek wyszło 4 bo jedna nie wykielkowala i postanowiłem wrzucić jedna dwa dni później jak wyciagnalem martwa pestke a potem dorzucilem Jeszcze jedna więc włącznie jest 6 , cztery w zaawansowanym wegu dwie pozostałe mają parę dni opóźnienia jedna z roślin w kwadratowych donicach, ta większa przy robieniu toppingu - wyszedł FIM zamiast poprawneego toppingu.

Lecę samą wodą ale ostatnie podlanie było top bloom do flo nic tylko czysta potem jakieś wynalazki
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema mordy dzisiaj zawital zestaw hps tylko 600w na moj namiot to za duzo wiec potrzebuje 150 w . Poszlo zamowienie jak zacznie sie flo pojdzie w ruch hps.
Jak glosne sa balasty magnetyczne I elektryczne bo moj troche halasuje nie jest on pierwszej mlodosci , ile DB i jaki halas im towarzyszy....
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Dzien 22 przynosi wielkie zmiany , Rosliny maja dodatkowe odnogi po toppingu rozrasta sie wszystko , przy krzaku ktory mial fim zamiast toppingu roz***alem jeden glowny szczyt olewam to I lece dalej... Update niedlugo
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
to juz prawie profesjonalka jest pioter wiec kibicuje bede zaglądał pozdro buch idzie w ruch
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Pioterk nie znam takiego o co chodzi...g
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witajcie dzisiaj dotarla moja 150w hps czy Tami osramowski sie nada ?

osram vialox nav(son)-t 150w hps

Potrzebuje jeszcze do kolekcji balast 150w i jak flo sie zacznie to ppdlacze zestaw ups

---------- Post Zaktualizowany 15:43 ---------- Data pierwszego postu 15:40 ----------

Witajcie dzisiaj dotarl 150W HPS
Czy nada sie taka lampa na flo z taka specyfikacja ?

osram vialox nav(son)-t 150w HPS

Jeszcze balast zalatwic I bedzie cacy na flo, dzis wrzuce wieczorem sesje 6 x warrior
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3


Czy ten balast bedzie odpowiedni do mojej lampy ?
osram vialox nav(son)-t 150w HPS
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tak, będzie dobry.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół