nasiona marihuany

AK 470 80X80 480W Początkujący

Wyszukiwarka Forumowa:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Miewałem odmiany, które tak nieprzyjemnie śmierdziały, że rzygać się chciało, już nawet nie wspmnę jaki przyjemny był trym... Taki urok konopii Jedna odmiana będzie pachniała cytrusowo, inna kwiatowo a jeszcze inna będzie trącić gównem. Podczas kwitnienia staraj się podlewać rośliny dopiero jak będą miały sucho, nie utrzymuj mokrej ziemi w donicach. Może pomoże to trochę utrzymać wilgotność w ryzach. Opryski też ogranicz do minimum.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Namiot choć otwarty całą noc w pokoju w którym były uchylone drzwi to wilgotnosc jaką teraz mam to 45% takze cisne do sklepu szukac osuszacza
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Powiem wam że ta jedna co wyleciała z boksa znalazła nowy dom. Niewiem jak sie tam zaklimatyzuje ale dostała nowe imie Bear Gryllz haha. Nowy dom to wędzarka i hps 400w. Niewiem jak sie tam zaklimatyzuje ale to juz lepsze niż kosa.. filtr od auta zasypany węglem. No prawdziwa partyzantka zrobiona w 2 godziny.

Warunki jak na tą chwile 34 stopnie i niewiem czy nie bedzie wiecej. Jutro powiem cos wiecej jak wpadne na oględziny
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Zdjęcia jakbyś obracał było by git:oczy: Jak ma być więcej, to ogarnij tak żeby nie było więcej :>
Zalecane warunki uprawy to 21-26 st. C bez nawożenia dwutlenkiem węgla, 26-32 st. C z zastosowaniem dwutlenku węgla.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Jak dla mnie to te liście wyglądają zupełnie normalne. Stare liście mogą mieć jakieś uszkodzenia mechaniczne, pokazały się na nich stare niedobory czy też roślina pobrała z nich brakujące substancje odżywcze. Myślę że po prostu zmęczone życiem są trochę także bez paniki.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Powiem wam tak. Reakcja co do tej pleśni była w odpowiednim momencie. Jak to zauważyłem to były malutkie ogniska na najsłabszych liściach i na jednej z donic w której na górze był wysypany kermazyt. Wyciachałem wszystkie żółte i uszkodzone liście, zebrałem warstwe okolo 1cm ze szystkich donic, spryskałem wodą z dodatkiem wody utlenionej oraz nie podlewałem ich przez 4 dni oraz dodałem wiatrak wtłaczający. Dziś zapach zniknął temp 25° wilg 40-50%. Oczywiscie jeszcze je będe obserwował jeszcze przez kilka dni ale problemem był na 100% za duży tłok który uniemożliwiał dobrą cyrkulację powietrza.

Dzień 54
Temp 25-26° Wilgotność 40-50%
Ten stęchły pozostał tylko na jednej roslinie (prawa z tyłu) natomiast reszta pachnie tak jak wczesniej. Jedna ma strasznie dziwne liście no i wygląda też inaczej jak reszta.. niewiem czy albo hermi albo poprostu trafiłem na pestke innej odmiany.. Bear Gryllz nie przeżył zeszłej nocy poniewaz temperatura zaszła zbyt za wysoko. Już wisi do góry nogami. Zrobiłem kilka zdjęć jak wygląda sytuacja na tą chwile.





A tutaj właśnie ta inna. Do tego najwyższa

 
Ostatnia edycja:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 60
Temp około 26 Wilg 40-50%
Panny nie puchną tak jak bym chciał ale i tak ważne że cokolwiek jest. Myśle że już niedługo czas na samą wode tylko że z tego co gdzieś czytałem przy organicznych nawozach chyba nie jest to aż tak bardzo ważne. Wydaje mi sie ze moj wyciag jest za slaby na tego boksa i bede rozglądał sie za wydajniejszym. Lupa jeszcze nie dotarła także lepszych zdjęć nie będzie.





 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Jak myślicie ile jeszcze im dac czasu? 1-2 tyg?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
2-3 tygodnie i mozesz scinac , pamietaj o flushu , dwa tygodnie przed scinka zeby kokonki smakowaly , polecam dodac jakies PK przed fluszem
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 65
Temp 24-25 Wilg 40-50%
Moje Panienki miały dzisiaj fryzjera i poszło dość sporo liści i zbędnych odnóg out. Wiem wiem że automatów nie powinno się przycinać bo stres itp ale znalazłem dość sporo wątków na ten temat i ludzie tną i przynosi to dość dobre rezultaty także zaryzykowałem i sam przekonam sie jak to odbiorą. Jedna riślinka (lewa z tyłu) już od kilku dni zaczeła nocno żółknąć i wiecie co zrobię? Mam na to wy***ane poniewaz niedługo kosa i już niemam zamiaru nic tam kombinować co lepsze dziś był flush ponieważ trichomy zaczeły robić się białe. Zdjęcia niżej :420:











Z fartem elo!
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Witam
Mam pytanie co do trichomow bo nigdzie nie moge znalezc na ten temat informacji. Sprawa wygląda tak że już ponad tydzień nie daje nawozów, liście żółkną a trichomy są dalej przezroczyste a miejscami lekko zadymione i zastanawiam sie czy nie podlac nawozem.. pytanie brzmi jaki jest odstęp czasu pomiedzy kolorem mlecznym a bursztynowym?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Lej samą wodę, możesz ewentualnie jakieś cukry zapodać np. Melasę ponoć przyspiesza to proces zmiany koloru trichomow. :eek:mn: :troll:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Melasy nie zdazy roslina nawet przyswoic a kosa za chwile. Jedyne co moze sie zmienić to smak koncowego produktu - na chujowszy.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 71
Temp 25-27 Wilgo 35-50%
Panny wyglądają właśnie tak. I powinienem tak zacząć poprzednie pytanie. Jedna naprawdopodobniej jutro max po jutrze zostanie ścieta poniewaz trichomy zrobiły sie już mleczne. Dwie z tyłu jeszcze przezroczyste więc poczekają a ta z prawej z przodu wypuściła multum nowych trichomów i myśle że postoi znacznie dłużej. Czy jesli na dniach zetnę tą dojrzałą to dobra opcja żeby suszyć w tym samym boksie na górze nad lampą? Bo innego wyjścia nie widzę..






A to prawa przód




A tutaj lewa przód która rozpocznie zbior





:dance:
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Poczekaj jak Panowie wyżej piszą 20% bursztynów juz Cię zadowoli ;)
Będzie targać i będzie też energetycznie bez zamuły ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół