nasiona marihuany

AK 470 80X80 480W Początkujący

Wyszukiwarka Forumowa:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Tak zrobię:eek:mn:
Ponowię pytanie co do czasu pomiędzy trichomami mlecznymi a bursztynowymi.. ile czasu przechodzi ta faza w roślinie? Kilka dni czy dłużej?
Jeszcze gdzieś czytałem że zamiast melasy można dodać miodu.. to prawda? Ktoś próbował?
 
Ostatnia edycja:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
I jeszcze jedno pytanko. Czy z łodyg można zrobić rso czy poprostu wykorzystać w jakiś sposób?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Jeszcze gdzieś czytałem że zamiast melasy można dodać miodu.. to prawda? Ktoś próbował?

Pod koniec nie dawaj żadnych cukrów, to mit. Sama woda jak chcesz dobry smak.

---------- Post Zaktualizowany 21:09 ---------- Data pierwszego postu 21:07 ----------

I jeszcze jedno pytanko. Czy z łodyg można zrobić rso czy poprostu wykorzystać w jakiś sposób?

Raczej szkoda zachodu.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Witam i mam jeszcze jedno pytanko. Co może się stać jeśli odstawimy nawozy za szybko? Jedna z moich panienek jest już prawie cała zżółknięta a trichomy są na w pół mleczne
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 77
Liście żółkną na potęgę.. lewa z tyłu już wszystkie liście żółte natomiast prawa przód zieloniótka a przypomnę że wszystkie miały flusha w tym samym momencie. Trichomy mleczne i kosa już wkrótce.. kilka dni.


 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Projekt zakończony 300g suszu. Także myślę że to dobry wynik jak na 4 krzaki��

Na zdjęciu jest około 220g bo jeden mały słoik trafił do ziomeczka no i część już zjarana


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół