nasiona marihuany

AK 470 80X80 480W Początkujący

Wyszukiwarka Forumowa:

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
Kup CalMag obojętnie jakiej firmy i pryskaj 1ml/l to najszybsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Braki magnezu możesz też uzupełnić opryskiem łyżeczka na galon wody soli epsom, czyli siarczanu magnezu, do dostania w każdym ogrodniczym. Potencjalnych, a niemal pewnych pod Ledami, problemów z deficytem wapnia to jednak nie rozwiąże. Możesz ewentualnie dodawać dolomit do wody do podlewania. Niektóre nawozy nadają się do podawania w oprysku, ale z tego co wiem dotyczy to raczej uzupełniania deficytu azotu. Potas i fosfor słabo wchłaniają się przez liście.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzięki. Rozważam jeszcze jedną kwestie otórz woda ciepła w kranie pochodzi z geotermalnych źródeł i jest bogata w minerały ale ma wysokie ph na poziomie 9.4.. niewiem jaki jest dokładny skład ale składniki których mi brakuje moge właśnie tam znaleźć oczywiscie po obnizeniu ph.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Po przemyśleniu tego tematu też tak uważam. Ale mam dobre wieści! Po podniesieniu lampy, podlaniu witaminkami oraz cal/mag chora odżyła i ma się dobrze
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 19
Dalsza walka z ph i coraz lepsze rezultaty. Temp w koncu unormowana na poziomie 24-26°. Udało mi się znaleźć dolomit i za kilka dni powinien być ? Niżej zdjęcia







A tutaj biedna która chorowała.. po przejściu przez moje domowe senatorium stała się najwyższym krzakiem?

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Widzisz, nadmiar światła nie jest dobry na wegu rośliny powinny szukać światła, podążać ku niemu. :)

Powodzenia!
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Widzisz, nadmiar światła nie jest dobry na wegu rośliny powinny szukać światła, podążać ku niemu. :)

Powodzenia!

Po to właśnie jest to forum by początkującym pokazać poprawną droge dzięki ziomek
 
Ostatnia edycja:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 24
Temperatura między 24-27
Wilgotność około 50
Dolomit został podsypany do trzech z donic w których jest lipna ziemia. W namiocie zaczyna robić się busz i również rośliny zaczynają pokazywać niedoboy w tym przypadku magnezu.






 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 28
Temp 26-27 Wilgotność 40
Dwie skrajne lewe wczoraj dostały już normalną dawke nawozu bo jakieś takie jasne się zrobiły najwyraźniej ciągle głodne także ph w normie 6.3 6.4 trzy po prawej dalej na połowie dawki ale wyglądają tak jakby dostawały dawke razy 3 haha ph od początku było wysokie i jakiś czas temu dosypałem perlit i tak naprawde jutro może po jutrze przy podlewaniu będe wiedział jak wygląda te ph. Powiem wam tak one z dnia na dzień tak się pną do góry że jak otwieram namiot to aż aż.. kurde ciężko powiedzieć.. humor fajnie poprawia zobaczcie sami









I opcjonalnie całość w burdelowym świetle

 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
ładnie odbiły :meksyk: wyglądają dobrze :) aby do końca bez problemów!
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 29
Jest lipa z tym ph i w żaden sposób nie moge tego zbić..Dalej trzyma się na poziomie 7,4- 7,6 Dzisiaj przelałem doniczki dużą ilością wody o ph 4 i tak naprawde jak to nic nie zmieni to już będe miał na to wy***ane. wk***iają takie szczegóły niesamowicie.

Przekaz do nowych i początkujących growerów: NIGDY NIE KUPUJCIE ZIEMI CHUJOWEJ JAKOŚCI
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 33
Temp okolo 26
Wilgotnosc okolo 40-50%

Po podlewaniu wodą o ph okolo 4 pomogło i w doniczkach spadło do okolo 6.5 także jest progres. Ta niedo***ana co od początku nad nią skakałem to był okres że wszystko doszło do normy a dzisiaj przychodze i znów blada i jakaś zestresowana. Ostatnie podlanie było z nawozem także może to zależeć od tego chodz nie musi..









Możliwe że ona może miec ciągły niedobór cal/mag chodz mogę się mylić lub przelanie ale nie jestem pewny
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 35
Jak na tą chwile to juz ostatni update przed powrotem do zdrowia powiewaz trafiam na stół i niewiem kiedy będe na siłach aby odwiedzić moje dziewczynki i zdać relacje.. na ten czas zajmie się nimi moja mordeczka i mam nadzieje że uda się to ukończyć z fartem.. jak bede miał jakieś zdjęcia to postaram się wrzucic. A to ostatni raz kiedy widzę je ja na żywo.. myślę że dopiero za jakies 2 tyg może będe na siłach je odwiedzić ale nic nie obiecuje..
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 42
Jedna ważna informacja otorz odmiana którą widzicie na zdjęciach to nie jest ak 47 tylko ak 470 od SENSI GENETICS.
Wszystko myśle że już doprowadzone do porzadku. Dokupiłem CalMag oraz Rhizotonic. A wszystko wygląda tak. Jestem otwarty na podpowiedzi więc czekam na komentarze.








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół