nasiona marihuany

[AF] [HPS 250W] [0.36m2] [1x Jack herrer, 1x White widow, 1x AK47 2.0, 1x Cheese] [Pierwszy indoor]

Wyszukiwarka Forumowa:

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Więc tak zacząłem swoją pierwszą skromna uprawę indoor po wielu latach zabawy pod słoneczkiem na dzień dzisiejszy panny mają 13 dzień 4 sztukie zakupione u ganja farmer wszystko AF to
1x AK 47 2.0
1x Jack herrer
1x Cheese
1x white widow XXL

Panny mieszkają w boxie secret jardin hydro shot 60x60x160
Lampa HPS phylolite 250w full cycle
Zasilacz gib 250w
Odbłyśnik aluminiowy horti stucco 47.5 x 47x 11.5 cm
Wentylacja axial quaiet ustawiony na 75 m3 na h
Wlot pasywny
Filtr węglowy can oryginal 75 m3 na h
Wentylator mieszający secret jardin monkey fun 20w ( na chwilę obecną nie pracuje bo trochę głośny myślę o wymianie)
Donice 9 l
Ziemia canna Terra profesional
Dodatkowo dwa termometry z higrometrem oraz Smart bag CO2
Oświetlenie 24/0 pewnie do końca uprawy
Odżywki no i tu też mam problem zastanawiam się cały czas czy iść w nawozy organiczne czy mineralne przez cały czas na outdoor używałem tylko organiki z różnymi efektami tu jest inna bajka mam parę odżywek od canna terra, hesi, T.A. lecz dalej nie wiem co lac na chwilę obecną dostały tylko mała dawkę naparu z pokrzywy

Jak to oceniacie z mila chęcią posłucham pochwal jak i krytyki ponieważ moje doświadczenie z mery to 8 lat zabawy outdoor więc jakaś wiedza jest lecz jeżeli chodzi o indoor to jest to moja pierwsza zabawa.




 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Co tu dużo pisać, uprawa przygotowane od strony sprzętowej poprawnie, rośliny idą ok . . . ;]

Co do nawozów, pewnie wiekszośc będzie Ci sugerować zebyś używał organiki :) bo teraz jest moda na bio eco itd. że niby lepszy smak palenia itd. ja osobiście uważam ze to mit i Ci powiem lej co uwżasz, co Ci lepiej lub co masz tam pod ręką . . . W 90% swoich upraw używałem nawozów mineralnych i nigdy nie miałem powodu do narzekania . . . i ide o zakład ze jak w pore nawozy odstawione to nikt nie rozróżni czy rosliny leciały na organicznych czy mineralnych . . .
Zdarzało mi się też mieszac organike z mineralnymi mimo ze jest ogólne przeświadczenie ze nie powinno się i tez rośliny ładnie i produktywnie rosły . . . tak ze sam zadecyduj


co do spraw technicznych, można by zmienić tytuł tego tematu według zasad zamieszczonych pod tym linkiem
https://www.forum.haszysz.com/showt...ników-PRZECZYTAJ-ZANIM-ZAŁOŻYSZ-FOTORELACJE!!

a i przenosze ten temat do działu z fotorelacjami automatów

bezproblemowej uprawy i zadowalającego plonu życze!

powodzenia!:thumright:
 

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Dzięki za wypowiedź i temat poprawiony
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
No i niestety zaczęły się schody czego się spodziewałem dlatego proszę o wypowiedzi bardziej doświadczonych kolegow.

Sprawa wygląda tak że trzy dni temu przesadziłem pomidorki w idealnym stanie do docelowych donic 9l oraz podlałem je przefiltrowana woda jak zawsze z tym że dodałem połowę zalecanej dawki organicznego naparu z pokrzywy od T.A. a tu po 3 dniach AK47 i Cheese pokazuje mi coś takiego
Cheese


AK47


Nie wiem co o tym sądzić koncowki liści się pomarszyly pożółkły i przyschly pozostałe dwa pomidorki narazie bez zmian stanęły w miejscu ale spodziewałem się tego po przesadzeniu.
Czyżbym napar z pokrzywy tak zadzialal lub może uszkodziłem korzenie w co wątpię co o tym sądzicie?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Pewnie przesadziles z nawozem + moze ziemia miala jakies papu w sobie. Ph jakie masz ?
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
ciekawe. moje 2 tak wygladaja jak twoja pierwsza. to napewno nie od przesadzenia moje sa od malego w docelowych
 

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Pewnie przesadziles z nawozem + moze ziemia miala jakies papu w sobie. Ph jakie masz ?


Miernik pH jest w drodze od ponad tygodnia niestety ziemia to canna Terra profesional wiem że ma podstawy ale wlałem tylko połowę dawki naparu z pokrzywy czyżby aż tak delikatne były???

---------- Post Zaktualizowany 20:53 ---------- Data pierwszego postu 20:49 ----------

ciekawe. moje 2 tak wygladaja jak twoja pierwsza. to napewno nie od przesadzenia moje sa od malego w docelowych

A jak postępowałeś ze swoimi pomidorami? Masz jakąś fotorelke żeby poczytać?
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Miernik pH jest w drodze od ponad tygodnia niestety ziemia to canna Terra profesional wiem że ma podstawy ale wlałem tylko połowę dawki naparu z pokrzywy czyżby aż tak delikatne były???

---------- Post Zaktualizowany 20:53 ---------- Data pierwszego postu 20:49 ----------



A jak postępowałeś ze swoimi pomidorami? Masz jakąś fotorelke żeby poczytać?

jest ale aktualizacja jutro bedzie. mam problemy z temp.

https://www.forum.haszysz.com/showt...CreamCandy-DR60-MH-HPS150w-Powrot-po-4-latach
 

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Więc tak panny mają 24 dzień życia płukane cały czas tylko wodą trochę odżyły i poszły do przodu oraz zaczęły kwitnąć lecz nastepna rzecz zaczęła mnie martwić a mianowicie nowe partie liści przy szczycie zawijaja się ku dołowi przelane woda napewno nie są bo leje co drugi trzeci dzień co wy o tym sądzicie?



 

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Dawno mnie nie było bo temat ucichł i po drugie brak czasu ale zrobiłem szybka fotę więc się chwale :spalony:


Od dziś zaczęty flushing panny przez miesiąc dostawały tylko canna Tera flo widać duże różnice między odmianami ale najładniej choć najskromniej wygląda ak47 (prawy dolny róg) choć moim ulubieńcem pozostaje Jack herrer (prawy górny róg) mimo ciężkiego początku szczerze mówiąc miałem już go w pewnym czasie spisanego na straty ale pozytywnie mnie zaskoczył bo pachnie niesamowicie i czuję w kościach że to będzie najlepsze palonko :smokee:

Pozdro dla wszystkich hobbystów!!!

Z fartem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół