nasiona marihuany

[af] [125w] [0,16m] Grapefruit,Lemon haze Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
51 dzień i wszystko jest git i bez zapachu a to cieszy. Grapefruit chyba po tym złamaniu zwolnił ale może mu to na dobre wyjdzie. Zastanawiam się czy tego mieszaka nie dać na dół i skierować lekko ku górze. Ogólnie i tak jest odpalany od święta a lampa nie pali szczytu lemona,co o tym myślicie ?

 
Ostatnia edycja:

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
58 dzień,wszystko git majonez tylko z tym lemonem coś się z listkami dzieje. Nie wiem czy odstawić nawozy na jakiś czas czy mimo to podawać ? Obie rośliny nawożone tak samo,co uprawę jedna zdrowiutka na jednej coś z listkami lecz nie miałem nigdy tak by się zwijały końcówki liści. Dodam że ostatnio miałem trochę natłok obowiązków i przesuszyłem je trochę,ze 2 dni później dostały wodę niż powinny.


 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
nie za cieplo ma on jest prosto pod lampom moze dlatego. na dole liscie tez sa zolte ? jesli tylko gora obsatwail bym to.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
;plepsza fota by sie przydala. ale i tak to lepiej leci niz u mnie
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Chociaż w sumie z dołu może brać papu z liści a góra może od ciepła. Sprawdze temp przy tej lampie albo test reka zrobie. Wrzucę też fotke dokładniejszą.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Zrobiłem dzisiaj dokładniejsze zdj,jak potrzymałem rękę przy lampie to mnie nie parzyła,szczyt grapefruit zdrowy i w sumie też blisko lampy więc wątpię że to od ciepła ale mogę się oczywiście mylić. Roślina od lampy ma jakieś 5 cm.



 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Możliwe że czegoś mu brakuje ale irytują mnie te wywinięte liście w górę tak zazwyczaj od ciepła się dzieje.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Od lampy to raczej nie będzie, ale pytanie czym nawozisz bo cały wątek przejrzałem i nie zauważyłem byś wspomniał czym nawozisz. To może też być spowodowane brakiem Azotu(mogę się mylić) bądź pH masz złe
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Na 1 stronie-Nawozy-Advanced nutrients micro grow bloom. Podaję co podlanie po 2 ml,to połowa dawki i te nawozy same regulują ph.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Mierzyłeś to ph? Czy producent napisał że regulują?
Sprawdzam po wymieszaniu i zbija,zmierzę jeszcze co wylewa się dołem. Jak myślicie-2x woda z boosterem i potem już na samej wodzie ? 64 dzień zdaje się więc licząc podlewanie co 3 dni to by było tak akurat chyba nie czy za wcześnie i dalej dawać nawóz na flo ?
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Zmierzyłem z obu doniczek co się wylewa i ph jest w ziemi idealne ok 6-6,5. Dałem lemonowi już dzisiaj booster,dostanie jeszcze raz czy dwa i potem woda. Grapefruit coś wolniej kwitnie więc dalej mu leje nawóz na flo. Dalej obie rośliny są praktycznie bezwonne co jest mega za***iste więc polecam pod tym względem obie odmiany.

 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Bo automaty to nie pachną raczej a jak juz to śmierdzą hehe
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
No masz rację,jak się trafi intensywny krzak to jest ciężko. Z indik pod tym względem mam na oku polar express.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół