nasiona marihuany

[af] [125w] [0,16m] Grapefruit,Lemon haze Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Lemon Haze od @panpestka.pl jak dla mnie dość specyficzne palenie. Akurat ściołem w wakacje i jak masz pestkę to polecam pomału kiełkować bo palenie idealne na tą porę roku. Kopie jak byś zajarał i wciągnoł jaką kreskę dobrego speeda - kupa energii i chęć do działania, mimo tego że parę minut wcześniej nie miałeś siły na nic. Tylko nie popełnij tego błędu co ja - nie pal przed snem tego bo nie uśniesz za hooja :sunny:. ja spałem po 5 godzin na dobę a normalnie śpie 10 także weź posadź obok jakąś indyje bo po miesiącu palenia tego wariata poczujesz wymęczenie organizmu.

E no i czuć cytrynę, jak zrobiłem bho to smak był jakbyś cytrynową kostkę taką do kibla zjadł-sama cytryna a ziomki wyglądali po tym jak na kwasie albo po tych dopach tak im ryje powyginało:lol3:

No to mnie pocieszyłeś chociaż jakoś bardziej chyba lubię indiki,chyba mniej beret ryją bo teraz paliłem trochę amnesii i jak tylko zapalę indikę to zdaje się stawiać mnie na nogi.

Ogólnie te krzaki idą pięknie,co dzień to widzę że są większe. Mam nadzieję że na flo zwolnią z tym wzrostem bo jak tak będą szły to może mi się to nie zmieścić. Myślałem że ten grapefruit będzie bardziej indiką a te krzaki wyglądają bardzo podobnie więc chyba bliżej mu do sativy. Od jutra podwoję im dawkę nawozu żeby na flo już było i mam nadzieję że w przyszłości ten lemon będzie miał znośny zapach.

WladekMJ I Wizz nie umiem zacytować w jednej odpowiedzi kilka razy więc bez cytowania wam odpiszę:
Wladek no miałeś rację,dobrze że was posłuchałem bo ogólnie to narwany jestem haha
Wizz-Zapraszam do mnie i obczajaj,jak sam posadzisz to kliknij do mnie pw żeby się przypomnieć bo ja bym też chętnie oglądnął jak komuś innemu w boxie pójdzie na innym sprzęcie itp.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
32 dzień i ogólnie luzik na razie jest poza tym że z lemonem coś się dzieje z dolnymi listkami. Ogólnie nie jestem do końca zadowolony z tej ziemi light mix,mam wrażenie że robi się jak gąbka. Np na początku żeby nie była przesuszona to podlewałem częściej ale mniej i zrobiła się pleśń na górze ziemi. Teraz podlewam tak 250 ml na 1 na 3 dni i widzę że jak tylko zaczynam podlewać to już przelewa dołem chyba że leję bardzo powoli to wsiąka. Te ziemie tak mają ? Bo się zastanawiam czy następnym razem nie kupić all mixa.

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Te ziemie tak mają ? Bo się zastanawiam czy następnym razem nie kupić all mixa.

Przecież baza będzie ta sama tylko nawozów będzie więcej. Po przesuszeniu podłoża oparte na torfie zawsze trudniej chłoną wodę.
 

PtakTorpeda

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2020
Postów
43
Buchów
0
Pytanie mordo, ten axial działa tobie cicho? Czy słuchać go np. Z 2 metrów mocno? Udanych plonów życzę :p
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
jest cichy w miarę,z obu stron spakowany jest w przewody wentylacyjne bo i górą też mi przewód z boxa wychodzi-to też wydaje mi się wycisza. Ogólnie jak włączę kompa to zagłusza mi pracę boxa a jak komp jest wyłączony to serio trza by się przysłuchać jak szafa zamknięta.
 

GApcioG

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2019
Postów
37
Buchów
0
Kiedy jakiś update ziomeczku ? Są jakieś kwiatki już ? :D
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Ogólnie fajnie rosną,będę musiał lampę podnieść. Na lemonie coś wiatraki żółkną ale to chyba nic takiego. Jutro może wrzucę jakieś foto.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
36 dzień,postaram się wrzucać teraz fotki każdej z osobna i robić je na wył świetle z boxa. Zaczyna się to co najciekawsze-budują sobie kwiaty :) Ogólnie to już dużo mi do filtra z lampą nie brakuje ale teraz myślę że zwolnią ze wzrostem a jak nie to jakoś je będę musiał wygiąć.Wielkie jak na automat te wiatraki są,niektóre prawie jak moja łapa <lol>
Pierwsze zdj lemon,drugie grapefruit.
url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1061813]
normal_up29.jpg
[/url]
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
41 dzień,grapefruit jak widać jednak się nie zmieścił i musiałem go trochę nagiąć. Lemon od kilku dni już nie rośnie do góry to może obejdzie się bez naginania bo odbłyśnik ma do filtra z 5 cm. Grapefruit zero zapachu,lemon lekki zapach ale w pokoju nic nie czuć więc jest spoko. Teraz trochę żałuję że nie wybrałem 1 indiki bo paliłem ostatnio amnesii trochę i nie umiałem się wyspać. Ogólnie myślałem że ten grapefruit będzie miał więcej genów indiki ale z wyglądu wydaje mi się że będzie bardziej sativą,ciekawe jak będzie po skonsumowaniu bo po lemonie to raczej się spodziewam że do poduszki nie będzie :)


 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Złamał się kiedyś komuś krzak przy wyginaniu ? Chciałem nagiąć tego grapefruit jeszcze w 2 stronę żeby ten szczyt nie był oparty o ścianę i się złamał i to mocno :/ W sumie to od połowy mniej więcej jest nie stabilny. Przerósł mnie ten krzak kurcze,mogłem go robić z lst. Dojdzie normalnie czy może być lipa ? Nie wiem czy robić od nowa czy go zostawić.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Poczytaj o supercroppingu to sie dowiesz czy polamanie konopii szkodzi. Jak pytasz czy przezyje to pokaz jak wyglada. Zapewne wystarczy ustabilizowanie zlamania i jeszcze na dobre to wyjdzie.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
46 dzień,posklejałem grapefruit ale nie udało mi się go porządnie ustabilizować mimo to trzyma się w miarę. Lemon właśnie zmierzyłem i ma ciut ponad 70 cm,jest za lampą więc na razie zostawiam go,jak coś jeszcze podrośnie to raczej też będę musiał wygiąć. Jednak ten brak treningu to był chyba błąd więc następnym razem zrobię 2 indiki po staremu z lst takim przynajmniej żeby się nie martwić o miejsce.


 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
robi sie ciekawie grapefruit da sobie rade ja tez nadlamalem jeden odrost i nic mu to nie przeszkodzilo w roscienciu i odbudowal to bez problemu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół