nasiona marihuany

[af] [125w] [0,16m] Grapefruit,Lemon haze Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Mam nadzieję że się ogarnie bo mi właściwie najbardziej zależy na tym Lemon haze. Dzięki za linka,a jak z zapachem ? Unikam kwaśnych,ziemnistych i takich zapachów jakby coś gniło <lol> Dostałem ją w gratisie ale nie wiem czy ją robić kiedyś. Do tej pory najbardziej mi pasowała amnesia xxl od pan pestka,fajnie słodko pachniała i sweet seeds ma dużo fajnych słodko pachnących odmian. Ten grapefruit ponoć też nie sprawia problemów z mocnym zapachem ale to jeszcze zobaczę. Chodzi o to że z filtrem węglowym miewam problemy z zapachem i już nie wiem jak to rozwiązać.

---------- Post Zaktualizowany 12:14 ---------- Data pierwszego postu 12:04 ----------


O widzę jeszcze dark devile miałeś-jak z zapachem przy nich było ? Też słyszałem że fajnie słodko pachną.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Odnośnie filtra to co tam nie gra? Tez zmagalem sie niedawno z tym problemem. Ww bardzo fajna wyszla, duży plon, mocna i cytrynowo pachnie.

Dark devil to palenie z pewnoscia nie dla wszystkich. Jak otwieram słoik to przed oczami mam las, pachnie jakos owocowo kwasno, owoce lesne + ten mocny zapach ziemi? Moze mchu?. Kilka osob powiedzialo bardzo zblizone wersje, ogolnie las z nutka owocow. Nie tak mocne palenie, przeciętne i plonu nie za wiele, ale ten zapach i wyglad, a smak ten sam co zapach.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
No cholera wie właśnie co z tym filtrem. Jest wyciąg,przewody,filtr,wszystko szczelne i jak sie trafi śmierdziel to czuć na całym pokoju. Kompletował mi to gość w growshopie co już jest trochę na rynku więc zakładam że doświadczenie mają. Myślę jeszcze czy się pobawić jak będzie teraz taka potrzeba w jakąś kawę czy neutralizatory specjalne ina czy jakoś tak to się zwie ale pewnie będzie tak że ten zapach zioła się zmiesza z drugim i pewnie też idealnie nie będzie. Narazie miałem 2 krzaki co było znośnie na jakieś 10.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jaki filtr masz ? Nie miales zbyt wysokiej wilgotnosci pod czas pracy filtra?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
O to samo miałem właśnie zapytać [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] . Jak nie wiesz jakie ma parametry to zrób zdjęcie i go pomierz. W ogóle zrób foty jak wygląda to połączenie bo moim zdaniem jak wszystko dobrze dopasujesz to nie ma bata żeby śmierdziało. Lemon Haze zmieści Ci się na miękko, miałem w boxie o wysokości 100 cm
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Filtr can 150 lub 1500 nie pamietam dokładnie ale większy chyba by sie tam nie zmieścił albo ciężko by było a wyciąg to axial 125 mm zwykły nie turbo.

---------- Post Zaktualizowany 13:40 ---------- Data pierwszego postu 13:37 ----------

Sory że post pod postem ale nie ogarniam edycji jeszcze i na tel piszę...
Zdj jak to jest zrobione dodam potem. Wilgotność zależy od podlania i tego czy lampa chodzi,od 40-60 mniej więcej.

---------- Post Zaktualizowany 16:54 ---------- Data pierwszego postu 13:40 ----------

Wentylator mam dokładnie ten:
https://www.tanieuprawianie.pl/1992-wentylatory-osiowo-kanalowe/wentylator-axial-flo-125
Filtr w końcu nie wiem jaki mam bo widzę po necie że can 1500 ma różne przepustowości. Pisze to gdzieś na filtrze ? Bo już opakowanie nie mam.Zastanawiam się też czy odbłyśnik do tej cflki nie ogranicza tego wyciągu bo odbłyśnik jest prawie na całego boxa,tak jest po 2 cm z przodu i tyłu luzu od ścian.
Podsypałem trochę grapefruit. Jak myślicie jak by poszły przy tych warunkach 3 rośliny bez treningu ? Bo zastanawiam się czy jeszcze 1 dosadzić ale boję się żeby nie wyrosły jakieś karzełki.



 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
7 dzień,grapefruit idzie a lemon coś marnieje. Zastanawiam się czy sobie go podarować. Jaką powinienem mieć przepustowość filtra do tego axiala ?


 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
200 m3 lub wiecej. ja bym go zostawil takie mutanciki daja duzy plon :) u mnie odbily ostro lubia duza wilgotnosc u mni 50/70 % i ida w gore.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Aha czyli ogólnie przepustowość filtra musi być większa niź wyciągu by nie puszczał tak ? Zmieszczę taki filtr w 40x40 ? No mam rozkmine co z Lemon robić,poobserwuję jeszcze kilka dni. Z jednej strony jest nadzieja że odbije a z drugiej nikt nie chce karzełka i małego plonu.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Coś tam idzie ten lemon,chyba faktycznie się rozkręci a jak by miał być marny krzak to kiełkuję jeszcze jednego grapefruita w 4 litrowej doniczce.

 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Widzę, że Ty raczej z tych narwanych (czasem też tak mam). Obserwuję jak Ci to pójdzie.

Powodzenia
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Hahaha,cos w tym jest ale po tym grow chyba spakuje boxa na jakiś czas więc zależy mi na 2 fajnych krzakach.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
14 dzień starszych i 2 dzień grapefruita co dosadziłem. Starsze dzisiaj dostały 1 dawkę nawozu. Orientujecie się jak jest z terminem ważności nawozów ? Pytam bo jak dzisiaj mieszałem i sprawdziłem ph (nawozy go zbijają) to wydaje mi się że mniej zbiły niż przy poprzednim grow. Idzie to chyba dobrze,ciekawe czy ten lemon mi odbije na 100% po tej skorupce co nie chciała zejść czy może być jakiś specyficzny. Zostawiłem miejsce w doniczce żeby podsypać jak się wyciągnie ale jakoś się nie wyciąga i chyba nie będzie co podsypywać a wszystkie autosy jakie miałem to się właśnie wyciągały do tej pory.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
daj mu czas a moze ci rozdupic boxa :D co do waznosci to nie wiem czy ma sie tam co zepsuc ja bym sie tym nie przejmowal :)
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Panowie-czy to pleśń ? Jeśli tak to skąd się to bierze,co z tym zrobić i będę miał wnerwa. Ma to jakiś dziwny zapach :/





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół