nasiona marihuany

[af] [125w] [0,16m] Grapefruit,Lemon haze Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Moim zdaniem nie ma tam dużo łodyg,wytrymowałem to co zbedne-tam gdzie trichomy to zostawiłem. Smak może ciut gorszy ale faza jest. Ogólnie najlepszy nie muszę być ale jak się tak przyczepiłeś to po usunięciu łodyg z 38 będzie :)
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
kazdy trymuje jak chce ja scinalem wczoraj creama i bym k***icy dostal przy trymowaniu gdybym mial to idealnie zrobic tak bardzo lisciasty. pozdro i dobry wynik
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
kazdy trymuje jak chce ja scinalem wczoraj creama i bym k***icy dostal przy trymowaniu gdybym mial to idealnie zrobic tak bardzo lisciasty. pozdro i dobry wynik

No tak, ale jak już chcemy chwalić się wynikiem to można usunąć gałęzie które przekłamują wynik. Jak chcemy mierzyć sobie penisy to róbmy to uczciwie. :)
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
No już bez przesady-krzak jak z outa a wam się nie podoba. Mi trym zajął 3h tak jak jak foto,jak bym miał go zrobić idealnie to też bym chyba k***icy dostał. Wladek daj znać jak faza po tym Cream,ja na początku miałem zawiechy-taka ciężka faza.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
tez mialem zawiasy ciezko sie skupic na 2 rzeczach na raz wyostrzonysluch moc wedlug nalogowego palacza 8na 10 wiec spoko wali w beret
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół