nasiona marihuany

Dostałem krzak, mógłbym prosić o ocenę?.

Wyszukiwarka Forumowa:

Bufu11

Member
Rejestracja
Paź 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Hejka, dostałem wczoraj z samego rana krzaczka od koleżanki bo mam akurat miejsce w boxie.
Wiem o tej małej że ziemia batmix oraz alga Bloom i Green sensation od plagron lane ale w jakiś ilościach i w jakiej częstotliwości niestett nie.
Dla pewności zrobiłem flush woda z pH w granicach 6 do 6.3.
Jako że jestem początkującym i młodym farmerem to zwracam się z prośbą o ocenę tej rośliny.
1. Co to za odmiana.
2. Ile już czasu orientacyjnie rośnie i ile do końca.?
3. Podlać jeszcze raz woda i później wrócić do pokarmu.
4. Co jej dolega (martwi mnie stan i kolor liści) o ile dolega xd?
5. Ciekawe ile będzie buszka :))
DZIĘKUJĘ BARDZO xd
Aaa jeszcze jedno bo trochę się naczytalem naforach różnych... Plan jest taki że eksperymentalnie w celu doskonalenia umiejętności jak ziemia przeschnie ładnie sznureczkiem poodginam każda z gałęzi na boki i poucinam tych wszystkich "zlodziejow energii". Może coś z tego krzaczka będzie.
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Wyglada na przenawozona... Lisciami sie nie przejmuj w takim stadium. Jestes przy koncu kwitnienia. Podlewaj sama wodą i bedzie git za 2 tygodnie.
 

Bufu11

Member
Rejestracja
Paź 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Jeśli dwa tygodnie to nie rozsądniej bedzie
w pierwszym - woda i jeszcze raz alge Bloom ( nawet producent zaleca do przed ostatniego tyg flo)
W drugim - woda, na koniec flush i do wyschnięcia.

Popraw mnie ktoś jak jestem w błędzie xd ale dopiero się uczę więc sorki xd
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Uj wie co siedzi w ziemi wiec nie wiesz co dać...ewentualnie sprawdz miernikiem tds lub ec zawartosc nawozow w wyplywajacej wodzie bo mysle ze ma za duzo juz w dupie... 2 tygodnie napisalem orientacyjnie... Wyglada na zaawansowane kwitnienie obecnie. Natomiast mysle ze co bys nie robil to sa ostatnie dni zycia planta i brdzie git
 

Bufu11

Member
Rejestracja
Paź 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Nadal nie wiem na 100% jaka to odmiana ale chyba puki co zaufam blackmenowi.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Natomiast mysle ze co bys nie robil to sa ostatnie dni zycia planta i brdzie git

sorrki ale patrząc na te topki to dla mnie na pewno nie są to ostatnie dni zycia planta . . . a raczej max połowa . . . ;]
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
sorrki ale patrząc na te topki to dla mnie na pewno nie są to ostatnie dni zycia planta . . . a raczej max połowa flow jak nie mniej . . . ;]

Chyba masz racje bo wloski sa jeszcze biale a do pomaranczowych daleko....
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Chyba masz racje bo wloski sa jeszcze biale a do pomaranczowych daleko....

Włoski to na jajkach rosną :)

8 lat na forum, ale zbyt owocnie chyba ich nie spędziłeś.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
No, ale on ściągnął 300g suchego z automata, więc chyba ma doświadczenie kiedy koniec flo ?
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
haha i lampki choinkowe wiesza w boxie tak swiątecznie zeby miały bo lumenów potrzebuje.

"Wyglada na przenawozona... Lisciami sie nie przejmuj w takim stadium. Jestes przy koncu kwitnienia. Podlewaj sama wodą i bedzie git za 2 tygodnie." kolego kochany jak dla mnie to wygląda na głodną ale moge sie mylić bo świeżak ze mnie, ale z tego co widziałem w fotorelacjach to ma niedobory bardzo duże jak na ten okres życia bo do końca jej brakuje, musisz zacząć działać bo bedzie tylko gorzej.

http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Niedobory_pierwiastków_u_roslin
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,615
Buchów
2,382
Odznaki
1
Co za odmiana to nikt Ci nie powie chyba że jest tu jakiś Maciej wrozbita, jak chcesz to możesz podać nawóz, ja bym leciał tylko na samej wodzie do końca
 

Bufu11

Member
Rejestracja
Paź 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Co za odmiana to nikt Ci nie powie chyba że jest tu jakiś Maciej wrozbita, jak chcesz to możesz podać nawóz, ja bym leciał tylko na samej wodzie do końca
Chyba sam odpowiedź znalazłem, przeszukujac internet natrafiłem na ww xxl od dinefem w wersji AF. Podobieństwo widać więc śmiem twierdzić że to ta odmiana :)
Ogólnie rzecz biorąc jest update tej babuszki, mam szczerze nadzieję że będzie sikalafon.
Jak waszym skromnym zdaniem to się prezentuje?
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Super jest :brawo: wrzucaj fotki jak będzie gotowa do ścinki ciekawe jak bardzo przytyje :D
 

Bufu11

Member
Rejestracja
Paź 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Powiem wam że z tym prezentem to ściema xd od początku był mój, chciałem sprawdzić czy ktoś odpowie z sensem, i nie wiedziałem czy wstyd nie będzie się pod nim podpisać xdd to moja pierwsza babunia więc chyba źle nie jest xd hahaha its a prank bro xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół