nasiona marihuany

Os Pan Pestka/Blue Widow&Gorilla Zkittlez/Led cob 500

Wyszukiwarka Forumowa:

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
[MENTION=90782]Bortek[/MENTION] szkoda ze nie podpisales co jest co... sam mam teraz GZ i ciekaw jestem jak wycszly Tobie, a nawet nie wiem na co patrze :)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,936
Odznaki
5
[MENTION=90782]Bortek[/MENTION] szkoda ze nie podpisales co jest co... sam mam teraz GZ i ciekaw jestem jak wycszly Tobie, a nawet nie wiem na co patrze :)

Gorilla Zkittlez nie ma tam ani jednej bo wy***ałem juz na poczatku wszystkie sypały bananami, zostały 3 szt. Critical 2.0 i 5 szt. Blue Widow i te BW na koncu tez zaczeły napie****ac bananami
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Witam załoge wczoraj byłem na miejscówie to strzeliłem pare fotek Blue Widow. Jutro mija 7tydzien jak sobie kwitną sprawdzałem trichomy jest juz duzo mlecznych gdzieniegdzie pojawiaja sie bursztyny i troche przezroczyste, wiec idzie elegancko.

I jak oceniasz blue widow ?:) smak, zapach, plon ?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,936
Odznaki
5
Witam załoge wczoraj byłem na miejscówie to strzeliłem pare fotek Blue Widow. Jutro mija 7tydzien jak sobie kwitną sprawdzałem trichomy jest juz duzo mlecznych gdzieniegdzie pojawiaja sie bursztyny i troche przezroczyste, wiec idzie elegancko.

I jak oceniasz blue widow ?:) smak, zapach, plon ?

Jak najbardziej ok topy mocno zywiczne ładnie nabite swietnie sie wybarwiały liscie na koncówie, zapach te zintensywny i duzo róznych nut szkoda ze na koniec sypneły banany ale to mogły byc rózne przyczyny. Nie palilem jeszcze więc sie nie wypowiem na chwile obecną. Mam jeszcze pestki to kiedys wrzuce poniwnie
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,936
Odznaki
5
Siemanko ostatnia aktualizacja temat ładnie wyschnięty topy twarde mozno żywiczne wszystkiego wyszło 415 gieta co wychodzi na 8 roslin lekko ponad 50gieta.Temat mozna zamknac pozdro



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół