nasiona marihuany

Os Pan Pestka/Blue Widow&Gorilla Zkittlez/Led cob 500

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Zobaczymy jak Ci wyjdą te Gorille. Ja miałem 2 sztuki, 1 bardzo podobna do oryginalnej GG#4, ale palenie raczej przeciętne. Druga nic nie podobna, ale palenie dużo lepsze wyszło z niej. Ciekaw jestem ile feno tam można znaleźć i czy jest coś lepszego niż to co mi się trafiło...

Te od Dinafem w mniejszym namiocie juz kiedys goscily u mnie i jak pamietam były zacne, a te od GZ od Pan pestka to nie wiem zobaczymy
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A ile sztuk miałeś ?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Witam od dzisiaj zaczynam liczyc 1wszy dzien flo dla GZ i BW drugi namiot panny dalej wegujemy. Na dwoch GZ z osa pokazaly sie jajca w kilku miejscach panny poszly do wiwatu,trudno.




I Gorilla od Dinafem jeszcze wegetacja
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Witam lecimy z nastepną aktualizacją, Blue Widow i Critical 2.0 pierwszy tydzien kwitnienia za nami. Niestety Gorilla Zkitlez poszly wszystkie w kosz zaczeły napie****ac jacami. Drugi box z Gorilla (dinafem) dzisiaj poszły na indukcje.



 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No to [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] ma problem jak takie rzeczy się dzieją.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
kurde a zamówienie tam zrobiłem pierwszy raz i to dość spore ...
Oby nie więcej , powodzenia men.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
kurde a zamówienie tam zrobiłem pierwszy raz i to dość spore ...
Oby nie więcej , powodzenia men.

Mysle ze ta partia tych GZ byla jakas lipna Blue Widow nie pokazuje jak narazie jajec i wyglada naprawde mega jak na koniec 2tygodnia kwitnienia jutro wrzuce foty
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Witam Blue Widow i Critical 2.0 zakonczyły 2 tydz kwitnienia Gorrilla z drugiego boxa nadal indukuja jedynie jedna Oaxacan Iranian reg. juz sie okreslila jest panienką klony wczesniej pobrane wiec sprobojemy troche nasion porobic. Blue Widow bardzo mnie sie podoba jak narazie ładnie buduje kwiaty. Pozdro







 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Blue Widow to te największe?

Hej, tak jak Bortek pisał. Niestety Gorilla ZKittlez w chyba 2 przypadkach, w sensie Bortek i jeszcze jedna osoba z OS'a miała jajca. Pewnie wadliwa parta, na szczęście nasz udział w tej partii to było jakieś 200-300 nasion. Generalnie jak na ponad 60 odmian z Pan Pestka Crew to pierwszy raz taka sytuacja. Gadaliśmy z producentem to mówili, że nikt inny się nie skarżył na GZ ale możliwe, że takie informacje dopiero zaczną do nich spływać. Stwierdzili też, że geny amerykańskie są dużo słabsze od europejskich w kontekście stresu ale z tego co wiem to Bortek nie miał tam jakiegoś hardkoru z naświetlaniem żeby nie było kilka dni światła albo nieregularne naświetlanie. Więc raczej wina "natury"

Blue Widow i Bruce Banner x White Russian to mega mocne geny. Niesamowity vigor - do tego dobry plon, smak i aromat. Tym co się pokazały jajca już dostali paczki dodatkowe od nas, daliśmy tam też nasion z innych firm. Powiem wam, że statystycznie nawet z tych topowych firm klienci mówili, że zdarzają się jajca.

Miejmy nadzieje, że już się to nie powtórzy.

Na dniach ruszymy z OS'em na outdoor tak więc bądźcie gotowi ;) stay tuned

pozdro
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
Co do uprawy to byle z fartem, co do firmy to szacunek ze zamiast chowac glowe w piach, to zajeliscie sie problemem i powiedzieliscie OCB :thumright:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Witam, BW i C 2.0 skonczyły 3tydzien fazy kwitnienia. Drugi namiot Gorilla +dwie sztuki Peach Skunk i jedna Oaxacan Iranian z nasion regularnych zaczeły kwitnac wiec od dzis 1 dzien flo. Pozdrawiam i do za tydzien







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół