nasiona marihuany

Os Pan Pestka/Blue Widow&Gorilla Zkittlez/Led cob 500

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Oświetlenie led cob 3590 500watt+Led Clu058 330watt
Fotoperiod: 18/6 12/12
Box: 1.35m2+1.08m2
Podłoże: Canna terra profesional
Donice:11l
Nawozy: Remo Nutrients
Wentylacja: wyciag silent td 560m3/drugi wyciag primaclima 240m3/ mieszajace

Siemanko w nowym roku więc i następna uprawa a w niej
Pestki z osa od Pan Pestka za ktore dziękuje.
A wiec będzie:
Blue Widow fem. 5szt.
Gorilla Zkittlez fem. 5szt.
Critical+2.0 fem. Od Dinafem 3szt.

Drugi box 8szt.Gorilla od dinafem.
Wszystkie panny od dzisiaj nad ziemia zajeło im to 48 godzin od moczenia. Siedza w małym box 30watt led full spectrum. Pozdro i zapraszam




 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Nie opie****amy się w Nowym Roku <shiza> Jestem ciekaw Gorilla Zkittlez, w tym miesiącu ruszam z tymi pechami od tego samego PanaP. Kibicuje, z fartem<peace> Wszystkiego dobrego:good:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Nie opie****amy się w Nowym Roku <shiza> Jestem ciekaw Gorilla Zkittlez, w tym miesiącu ruszam z tymi pechami od tego samego PanaP. Kibicuje, z fartem<peace> Wszystkiego dobrego:good:

Tez mnie ciekawi ta GZ kiedys miałem Gorilla Cookies i była zacna ładnie obsypana i zbite topy.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja tam jestem ciekawy co wyjdzie z blue widow mam slabosc do odmian, ktore pachna jagodami :jaraczz:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemaneczko dzien 10 jak wyszły na świat, ogólnie nie ma co pisac wiec jedna fota poglądowa. Pozdro
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Yo. Fajny drugbox. Z ciekawością popatrzę na Blue Widow.
pzdr
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
no u ciebie to wystarczy zobaczyć jaki dzień roku jest :D i tyle TT|Twe panny mają dni tyz ciekaw jestem blue widow
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siamnko 18ty dzien wega panny poszły do docelowych z canna tera p. Lampy ustawione na 120watt.Kilka dni odsapna i tniemy czuby. Pozdro i do nastepnego



---------- Post Zaktualizowany 19:27 ---------- Data pierwszego postu 17:49 ----------

Siemanko ze wzgledu ze zwolnił mi sie juz jeszcze jeden box bo poszła kosa to dołaczam do tej relki jeszcze dodatkowe panny. Sa to 8szt. Gorilla od Dinafem maja 2 dni narazie mały box a potem leca do Home ambient 120×90×180 pod led 330watt.Z racji ze wszystkie boxy sa juz na jednej miejscowie moge prowadzic relacje z kazdej budy pozdrawiam i dwie fotki do pogladu. Watek juz zeedytowany i dodane wszystkie szczególy

 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam zacną ekipe dzien 25 panienek z OSa oraz 9dzien dla Gorilla z drugiego boxa. Starsze panny kilka dni temu straciły głowy za tydzien planuje przełaczyc. Pozdro





 
P

pozytyw

Guest
niezły zapaleniec, jak żołnierze stoją ustawione w rzedzie, dobra kondycha i ogolnie jest wzorowawo..
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemaneczko dzisiaj leci 33dzien BW i GZ, i od dzis panny poszły na indukcje. Namiot drugi mianowicie Gorilla od Dinafem dzien około 17ty i poszły dzisiaj do docelowych pare dni na zatrybke i topping. Pozdro




I Gorilla (dinafem)



 
Ostatnia edycja:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
No ładnie leci te BW :D Po obserwuję sobie bo też mam aktualnie u siebie BW z os'a ;) Powodzonka:tiphat:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemaneczko pierwszy tydzien inukcji dla BW i GZ za nami panny miały delikatnego fryzjera jednen GZ to nie wiem co za z*** genetyczny jak wierzba. W drugim namiocie Gorille. Spokojnie weguja, poszedl topping i to tyle. Pozdro i z farcikiem


I gorille po toppingu



Na pierwszych fotach panny zaraz po podlaniu dlatego takie klapnięte
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zobaczymy jak Ci wyjdą te Gorille. Ja miałem 2 sztuki, 1 bardzo podobna do oryginalnej GG#4, ale palenie raczej przeciętne. Druga nic nie podobna, ale palenie dużo lepsze wyszło z niej. Ciekaw jestem ile feno tam można znaleźć i czy jest coś lepszego niż to co mi się trafiło...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół